Alcatel Bayi, Alcatel Bayii, Alcatel Bayisi, Istanbul Alcatel Bayi, Alcatel Servis, Alcatel Teknik Servis, Alcatel Lucent, Alcatel Türkiye, Alcatel oxo, Alcatel oxe, Alcatel 4400, Alcatel Ecs, Alcatel Ce, Alcatel Lucent, Alcatel Omni Pcx Office, Alcatel Omni Pcx Enterprise, Alcatel Lucent Omni Pcx Office, Alcatel Lucent Omni Pcx Enterprise, Alcatel Lucent 4400, Alcatel Santral Fiyatlari, Alcatel Telsiz, Alcatel Telsiz Telefon, Alcatel Dect, Alcatel Dect Telefon, Alcatel Santral, Alcatel Telefon Santrali, Alcatel Telefon Modelleri, Alcatel Lucent Telefon Santrali, Alcatel Telefonlar, Alcatel Telefon Fiyatlari, Alcatel Telefonlar, Alcatel 4019, Alcatel 4029, Alcatel 4039, Alcatel Dect, Alcatel Mobil, Alcatel 4019 Set, Alcatel 4029 Set, Alcatel 4039 Set, Alcatel Mobil 100, Alcatel Mobil 200, Alcatel Mobil 300, Alcatel Mobil 400, Alcatel Mobil 500, Alcatel Sayisal Set, Alcatel Lucent Sayisal Setler, Alcatel 4019 Sayisal Set, Alcatel 4029 Sayisal Set, Alcatel 4039 Sayisal Set, Alcatel 4010 Set, Alcatel 4020 Set, Alcatel 4035 Set, Alcatel Mobil Dect, Mobil 300, Mobil 400, Mobil 300, Mobil 100, Mobil 200, 4400 Santral, 4200 Santral, Alcatel 4400 Santral, Alcatel 4200 Santral, Alcatel ip telefonlar, Alcatel ip telefon, Alcatel 8082, Alcatel 4068, Alcatel 4038, Alcatel 4028, Alcatel 4018, My Ic phone, Lg Santral, Lg Nortel, Lg Ericsson, Lg Nortel Santral, Lg Ericsson Santral, Lg Telefon , Lg Telefon Santrali, Lg Telefon Makinasi, Lg Telefon Makinesi, Lg Telsiz, Lg Telsiz Telefon, Lg Sayisal Set, Lg Sayisal Telefon, Lg ip telefon, Lg ip Telefonlar, Lg Nortel Bayi, Lg Ericsson Bayi, Lg Servis, Snom Santral, Snom Ip Santral, Snom ip santral,Snom Telefon, Snom Ip Telefonlar, Snom ip telefonlar, Telefon Makinasi, Telefon Makinesi, Telefon Santral, Telefon Santrali, Telefon Santralleri, Telefon Santral Fiyatlari, Telefon Santrali Fiyatlari, Telefon Santralleri Fiyatlari, Telefon Santral Sistemleri, Santral Telefon, Santral Servis, Santral Fiyatlari, Ucuz Telefon, Ucuz Telefon Santrali, Ucuz Telefon Santralleri, ip santral, ip telefon santrali, ip santral, ip telefon santrali, ip telefon, ip telefonlar, Santral Telefon Modelleri, Santral Telefonu, Santral Telefon Fiyatlari, Kulaklik, Kulakliklar, Kablolu Kulakliklar, Kablosuz Kulakliklar, Kulaklik Fiyatlari
   
ALCATEL LUCENT   Haberleşme Sistemleri
g 

Alcatel Lucent Business Integrated Communication Solution  BICS

 
Günümüzde kullanıcılar tarafından talep edilen İletişim Uygulamaları için karmaşık yapıdaki sunucu ve sistem entegrasyonları yapılmaktadır. Eğer daha özel uygulamalar eklenmek istenirse bu yapı bir kâbusa dönüşebilmektedir. Bu yapıdaki sistemlerin konfigürasyonu için çok zaman harcanmakta, kurulum ve yönetimi oldukça güç olmaktadır. Alcatel-Lucent BiCS (Business Integrated Communication Solution) çözümü,  tek bir sunucu üzerinden birden fazla servis, uygulama ve telefon özelliklerini çalıştırabilmeye olanak sağlayan ve 1000 kullanıcıya kadar olan orta ölçekli firmaların kullananımı için dizayn edilmiş bir sistemdir.Hepsi bir kutuda konsepti ile, Tek Bir Standard Sunucu, tüm gerekli yazılımlar ve lisanslar, ileri düzey iletişim sistemleri, pazar lideri "Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise", Sesli Posta Servisleri, Tümleşik İletişim Sistemleri, Yönetim Servisleri ve Raporlama (Omni Vista 4760 ), Fax Server, Karşılama ve Müşteri Temsilciliği (Call Center) servislerini içererek kullanıcılarına  Alcatel-Lucent profesyonel iletişim dünyasına giriş imkanı sağlamaktadır. Geleneksel telefon sistemleri satışların yüksek bir bölümünü oluşturmaktadır fakat IP Telefon Sistemleri ve Uygulamalar artık dünya pazarında yeni bir trend oluşturmaya başlamıştır.
 
Alcatel-Lucent BiCS tamamen IP telefon santrali olarak çalışabileceği gibi Analog, Sayısal, IP ve SIP abonelerinde aynı anda çalışabileceği Hybrid bir yapıya sahiptir. Ayrıca Alcatel-Lucent BiCS çözümü yüksek güvenliği ile de ön plana çıkmaktadır. Hem sunucu hem de sanal makine ve İletişim Sunucusu yüksek güvenlik ve yedekleme hizmetleri ile korunmaktadır. Alcatel-Lucent BICS sanallaştırma teknolojisini sunarak, birden fazla işletim sisteminin tek bir sunucuda çalışmasına olanak sağlar. Linux, Windows 2003 Server ve Red Hat işletim sistemleri tek bir sunucuda çalışmaktadır. Böylelikle BiCS donanım ihtiyacını azaltarak daha uygun fiyat çözümleri sunmaktadır. AMD and INTEL gibi firmalar yeni nesil işlemcilerinde sanallaştırma teknolojisini desteklemektedir. Alcatel-Lucent BiCS orta ölçekli firmalar için avantaj ve kolaylık sağlayan yüksek dereceli iletişim çözümleri sunar. Uygulamalar önceden kurulmuş ve kullanıma hazır bir şekilde gelmektedir. Böylelikle kurulum zamanı azaltılmıştır.
Alcatel Lucent  BICS tek bir sunucuda orta ölçekli firmalar için avantaj ve kolaylık sağlayan yüksek dereceli iletişim çözümleri sunar.
 
OmniVista 4760 Management Server
Instant Communication Applicative Server
OmniTouch Call Center Server
4645 Voicemail Entegre Sesli Posta
XML WEB SERVICES Openness, Release 5.1
r