Snom One Blue IPPBX ,IP Santral, snom santral, snom santral , snom ip santral, snom ip santral, snom ip, SNOM, SNOM IP TELEFONLAR, SNOM TURKIYE, SNOM IP TELEFONLAR,0 IP SANTRAL, SNOM TELEFON SANTRALI, SNOM IP PBX SANTRAL, GELISTIRILMIS SNOM SANTRAL, EN DOGRU SANTRAL
asdsa 

SNOMONE IP SANTRAL MICROSOFT LYNC ENTEGRE ÖZELLİĞİVodia SnomONE Pbx, Microsoft LYNC ile uyumlu çalışarak bir işletmenin tüm pbx gereksinimlerini karşılamak için ideal bir çözümdür. Vodia SnomONE 5 versiyonu ile artık LYNC Pbx özelliklerini kazanacaktır.

Vodia SnomONE Pbx kullanıcıları telefonla görüşmeye başladığında SnomONE LYNC sunucusuna bir abone meşgul mesajı gönderir ve LYNC üzerinde o abone statü durumu meşgul olarak görülebilecektir. Görüşme sonlandığında ise aynı şekilde LYNC üzerinde o abonenin durumu tekrar serbest konumunda olucaktır.

Bu etkili ikili sayesinde LYNC kullanıcıları etkin ve gelişmiş bir yapıya kavuşmuş olucaktır.

Lync 2013, sesli ve görüntülü aramalar, Lync Toplantıları, iletişim durumu, anlık iletiler ve uzun süreli sohbetler de dahil olmak üzere gerçek zamanlı iletişim deneyimi için tek ve birleştirilmiş bir istemci sunar. Birden çok uygulama yerine tek bir birleştirilmiş iletişim istemcisine sahip olmak dağıtımı, benimseme sürecini ve destek almayı kolaylaştırır.

Görsel iletişim durumu göstergeleri sayesinde bir kişinin uygunluk durumunu görün. Yeni iletişim durumu bilgilerine şunlar dahildir: Sunucu (dizüstü bilgisayar bir projektöre bağlıyken) ve Başka Bir Yerde Çalışıyor (fiziki olarak ofis dışında ancak yine de çalışıyor olduğunu göstermek için).

Konferansta birden çok HD görüntü akışının veya kişi kartı fotoğraflarının galeri biçiminde sürekli görüntülenmesidir. Etkin konuşmacının görüntüsü ekrandan kaybolduğunda yerini fotoğraflar alır. Galeri denetimleri, katılımcıların ilgilendikleri görüntü akışını seçmelerini, katılımcının adını görmelerini ve etkin konuşmacıları tanımalarını sağlar.Çalışma gruplarının veya sizin belirlediğiniz iş arkadaşlarının gerçek zamanlı olarak toplanıp birlikte çalıştığı konu odaklı sanal odalar oluşturun veya bunlara katılın. Tartışmalarda arama yapılabildiğinden ve uzun süre geçerli halde kaldıklarından verimli bilgi paylaşımı mümkün olur.