Snom One Blue IPPBX ,IP Santral, snom santral, snom santral , snom ip santral, snom ip santral, snom ip, SNOM, SNOM IP TELEFONLAR, SNOM TURKIYE, SNOM IP TELEFONLAR,0 IP SANTRAL, SNOM TELEFON SANTRALI, SNOM IP PBX SANTRAL, GELISTIRILMIS SNOM SANTRAL, EN DOGRU SANTRAL
asdsa 

SNOMONE IP SANTRAL AKILLI TELEFON DESTEĞİ

Vodia SnomONE kullanıcıları masasındaki dahili telefonlarına bağlı kalmak zorunda değildir. Masadaki telefonu ile aynı dahili numarayı akıllı telefonlarına, tabletlerine yada mobil bilgisayarlarına SIP yazılımları ile dahili telefonlarını daima yanında taşıyabilirler.

Vodia SnomONE kullanıcısı masa telefonu dahili numarasını akıllı telefonuna yükleyebilir. Gelen çağrı her iki telefonda da çalar ve kullanıcı hangi taraftan cevap vermek isterse görüşmesini istediği cihazdan yapabilir.

Vodia SnomONE kullanıcısı cep telefonundan dışardan gelen çağrıları, dahili aramaları yani normal masa üstü telefonuna gelen tüm çağrılara cevap verebilecektir.Web üzerinden click to call özelliği kullanılarak müşterileriniz web sitenizdeki butona tıklayarak size nerede olursanız olun ulaşabilirler.Kullanıcılar için yüklenmiş geri arama listeleri oluşturulabilir ve böylece herhangi bir tuşlama yapmadan sistem aramayı yapar SnomONE kullanıcısına çağrıyı aktarır ve görüşme başlar.