Snom One Blue IPPBX ,IP Santral, snom santral, snom santral , snom ip santral, snom ip santral, snom ip, SNOM, SNOM IP TELEFONLAR, SNOM TURKIYE, SNOM IP TELEFONLAR,0 IP SANTRAL, SNOM TELEFON SANTRALI, SNOM IP PBX SANTRAL, GELISTIRILMIS SNOM SANTRAL, EN DOGRU SANTRAL
asdsa 

SNOMONE IP SANTRAL PAGING ANONS ÖZELLİĞİ


Vodia SnomONE IP santral yapısı ile bir dahili anons sistemi kurmak mümkündür.

Vodia SnomONE üzerinde bir anons abonesi tanımlanabilir. Anons uyumlu cihaza RTP aracılığla ve SIP çağrı olarak gönderilir. Her iki durumda da kullanıcı belleği anons abonesini arar ve duyuru yapılmaya başlanır. Çağrı sonlandığında anonsta otomatik olarak sonlanır.

Multicast ile pbx sistemin performansını etkilemeden uyumlu Snom telefonlar yada Snom PA1 cihazı ile çok naktalı büyük alanlar için oluşturulan bir çözümdür.

Unicast ile tek bir noktada anons yapılabilmektedir.

Duyurular SRTP protokolünde şifrelenmekte olup bir duyuru yapsanızda söz konusu anonsu şifrelemek mümkündür.

Anons süresi yönetimi tamamen sistem yöneticisi elinde olup duyuru zamanlarını dahi kısıtlıya bilmektedir.

Anons işlemi canlı yapılabilir yada kayıtlı anonslar sistem tarafından duyurulabilmektedir. Duyurular önceden planlanan zamanlarda otomatik olarak anons edilebilmektedir. Örneğin okullardaki zil yada hastanelerdeki iyi geceler anonsları gibi.

Telesekretere mesaj bırakıldığında masanızdaki IP telefon üzerinde bekleyen mesaj lambası yanacaktır. Böylece masanıza gelir gelmez mesajınız olduğunu hemen öğreneceksiniz.