Snom One Blue IPPBX ,IP Santral, snom santral, snom santral , snom ip santral, snom ip santral, snom ip, SNOM, SNOM IP TELEFONLAR, SNOM TURKIYE, SNOM IP TELEFONLAR,0 IP SANTRAL, SNOM TELEFON SANTRALI, SNOM IP PBX SANTRAL, GELISTIRILMIS SNOM SANTRAL, EN DOGRU SANTRAL
asdsa 

SNOMONE IP SANTRAL VOICEMAIL TELESEKRETER ÖZELLİĞİ


Vodia SnomONE IP telefon santral sisteminde her kullanıcı için voicemail – telesekreter tanımlanabilmektedir. Kullanıcı ip telefonu üzerinden tek bir tuşa basarak gelen tüm telefonları telesekretere yönlendirebileceği gibi belirli bir zaman planı içinde aynı yönlendirme geçerli olabilecektir.

Telesekreter mesajını kullanıcı kendine özel kaydedebildiği gibi, sistemdeki hazır anonsuda kullanabilmektedir. Sadece kullanıcı ismi söylenerek te telesekreter mesajı oluşturulabilmektedir.

Telesekreter mesajları dahili kullanıcılara email yolu ile de sistem tarafından aktarılmaktadır. Nerede olursanız olun bırakılan mesajları dinleyebilirsiniz.

İstediğiniz iş arkadaşlarınıza telesekterinize erişim izni verebilirsiniz.

Telesekretere mesaj bırakıldığında masanızdaki IP telefon üzerinde bekleyen mesaj lambası yanacaktır. Böylece masanıza gelir gelmez mesajınız olduğunu hemen öğreneceksiniz.