Snom One Blue IPPBX ,IP Santral, snom santral, snom santral , snom ip santral, snom ip santral, snom ip, SNOM, SNOM IP TELEFONLAR, SNOM TURKIYE, SNOM IP TELEFONLAR,0 IP SANTRAL, SNOM TELEFON SANTRALI, SNOM IP PBX SANTRAL, GELISTIRILMIS SNOM SANTRAL, EN DOGRU SANTRAL
asdsa 

SNOMONE IP SANTRAL PAGING ANONS ÖZELLİĞİ


WEB RTC

Forrester şirketinin araştırmasına göre online site üzerinden satın almalarda ziyaretçilerin web sitesini birinci terk etme sebebi %77 oranında satış temsilcileri ile görüşememelerinden dolayı olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Artık websitenizi gezen ziyaretçiler sizinle direk olarak irtibat kurabilirler ve sizlere yepyeni iş fırsatları sağlamak  için WebRTC özelliğini kullanmanız yeterlidir.

Sektör araştırmaları WebRTC özelliği ile internet üzerinden websitenizi ziyaret eden müşterileriniz ile anında sesli iletişim sağlamak firmanıza %70 oranında satış imkanı sağlar.

Vodia SnomONE ip santralında WebRTC özelliği tıkla ara yöntemi ile web tarayıcı üzerinden telefon görüşmesine imkan vererek iletişimde yepyeni bir boyut sunar.

Websitenize yerleştirilecek kodlama ile webden aramak aktif hale gelebilecektir. Artık size herkez ofisinizde kurulan Vodia SnomONE ip santralınızdan ulaşabilecek.

Websitenizi ziyaret eden herkezin sizi aramasını istiyorsanız,
Satışlarınızı arttırmak istiyorsanız,
Websitenizi ziyaret eden herkez için yeni satış fırsatları yakalamak istiyorsanız,
Katma değerli ürün ve hizmet satışlarını arttırmak istiyorsanız,
Müşteri memnuniyetini arttırmak istiyorsanız
SnomONE ip santral almanız yeterlidir.