MARKA SEÇIMINE GÖRE SWITCH SEÇENEKLERI
Vonage cloud integrations

PowerSWITCH

PoE Switch ürünleri firmanızda uygulama kolaylıgı saglar

PoE ve PoE+ kullanmak için PowerSWITCH tarafından özel olarak tasarlanan yönetilen ve yönetilmeyen PoE switchler, elektrik gücünü ve veriyi tek bir kabloyla iletmenize destek sağlar, bu da ağınızı elektrik prizlerinin bulunmadığı alanlara genişletmenizi kolaylaştırır.

PoE teknolojisi kullanıcıların güç cihazlarını priz kısıtlaması olmadan tek bir kabloyla hem veri iletimini hem de güç ihtiyacını karşılamalarına olanak tanır. PowerSWITCH PoE switchler 802.1ac AP cihazlar ve görüntülü IP telefonlar gibi gelişmiş cihazların ihtiyacını karşılamak için port başına 30 watta kadar güç ile PoE Plus standartlarını sağlar. Akıllı PoE teknolojisi işletmelerin güç ihtiyaçlarına göre kaynakları etkili kullanmasına imkan tanır.

PowerSWITCH PoE switchler rakiplerine kıyasla neredeyse iki katı PoE güç tüketen dome kamera, pan-tilt-zoom (PTZ) kamera ve en yeni 802.11ac destekli AP cihazlar gibi güç canavarı cihazların ihtiyacını karşılamak için 802.3at desteği sunar. Ek olarak, PoE switchler IP güvenlik kamerası gibi kararlılığın önemli olduğu uygulamalarda kararlı çalışma ve uzun ömürlü olması için yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir.


Artık ofisinizi, kampüsünüzü ve veri merkezi ağlarınızı bağlı tutmanın daha da fazla yolu var. Daha yüksek hızlar. PoE özellikleri ile Alcatel Lucent OmniSwitch ürün ailesinden işiniz için doğru switch ekipmanını seçin.

Alcatel-Lucent Enterprise Akıllı Anahtarlama teknolojisi ile şirketlerin Bilgi işlem departmanlarındaki iş yükü artık hafiflemeye başlamaktadır. BT ekipleri, bilişim ve depolama kaynaklarının sanallaştırma yoluyla otomatikleştirilmesi konusunda ciddi adımlar attılar. Ne var ki mevcut kurumsal ağ altyapısı, şirketleri çok arzuladıkları operasyonel çevikliğe ulaşmaktan alıkoyuyor.

Akıllı Anahtarlama teknolojisi, çok sayıda ayrıntı ayarlama gereksinimini ortadan kaldırarak ağ tasarım işlemini basitleştirir. Ağ ekipmanının konumunu baz alan basit giriş özelliği, ara bağlantı mesafesi ve bant genişliğinin yanı sıra erişim bağlantı noktalarının sayısı ve türü, tasarımcının tasarımına uygun Alcatel-Lucent Enterprise ekipmanı seçmesine olanak tanır. STP, LACP ve OSPF gibi bilindik ağ protokollerinin ayrıntılarına gerek yoktur. iFab, ağ protokollerini tanır ve istenen sonucu sağlamak için kendi kendini yapılandırır.


Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now