HER TOPLANTI ODASI İÇİN
MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Modern iş yerlerinde en önemli nokta iş birliğidir. Vodanet tarafından sunulan gelişmiş video konferans çözümleri profesyonel çalışanların konferans görüşmeler yapmasını, dosya, ekran ve fikirlerini paylaşmasını sağlar. Yenilikçi, güvenilir ve verimli kurumsal çözümler ortaya koyan Vodanet, sistem entegratörü kimliği ile sorunsuz, verimli ve akıcı toplantılar yapmanızı sağlar.


Kurumsal iş hayatında firmalar verimliliği arttırmak için video konferans sistemleri ile başarı yakalamaktadır.

Kullanım Alanlarına Özel
Video Konferans Çözümleri

Video Konferans
Satınalma Rehberi

Türkiye'nin Bulut isbirligi ve Video Konferans Çözümleri alanındaki lider entegratörü Vodanet ile ekipleriniz ve is yeriniz için güvenli Bulut Tabanlı iletisim hizmetleri, profesyonel video konferans ekipmanı ve optimize edilmis AV çözümleri sunar.

ÜRÜN KATALOĞU

Video Konferans Satınalma Rehberi

Lenovo HUP 500 Zoom Video Konferans

LENOVO ThinkSmart Hub 500

Daha fazla toplantı
planlamak isteyeceksiniz


Lenovo ThinkSmart Hub 500, hem Microsoft Teams (Skype for Business dahil) hem de Zoom Rooms için önceden yapılandırılmış versiyonları mevcuttur. Hangisini seçerseniz seçin, kendi platformu için optimize edilmiş ve aynı verimli işlevsellik, amaca yönelik tasarım, oda boyutları arasında ölçeklenebilirlik, ThinkShield özellikli güvenlik ve değerlendirmeden konuşlandırmaya kadar güvenilir destek hizmetleri.

ThinkSmart Hub 500 yüksek kaliteli ve her ortamda kolay kullanılabilir dokunmatik ekranı ile toplantı masasında herkes tarafından kullanılabilir. Hub 500, çağrının durumunu gösteren üç renkli bir LED ışık halkasına da sahiptir. Ayrıca 360° mikrofon donanımı ve Dolby Audio premium sesi görüşmeyi olağanüstü net duymayı sağlarken yenilikçi kablo yönetim sistemi sayesinde kablo karmaşasını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Zoom Video Konferans Sistemi Yazılımı

ThinkSmart Hub 500, Lenovo'nun endüstri lideri güvenlik çözümleri paketi olan ThinkShield ile etkinleştirildiğinden gizliliğinizi ve verilerinizi korur. Ayrıca, önceden yüklenmiş Windows 10 IoT Enterprise yazılımı akıllı kurumsal düzeyde koruma sağlarken Intel vPro işlemci uzak aygıtları korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, fiziksel bağlantı noktalarını sabitlemek ve kabloların kazayla çıkarılmasını önlemek için kablo yönetim kapağı kilitlenir.

Kayıp zaman maliyeti ve toplantı başlangıç ​​zamanlarındaki teknik sorunlar ile geciken toplantılar hem verimliliği düşürür hemde maliyet oluşturur. ThinkSmart Hub 500 geç başlangıçlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Dahili ses ve video konferans toplantılar için tek bir tuşa basmanız yeterlidir ve herkes hemen birlikte çalışmaya başlayabilir.


Logitech video konferans
kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde is arkadaslarınızla baglantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

150 Yıl Sonra

ilk kez ses ürünlerinin yanına görüntü teknolojisi içeren PanaCast video konferans kamerasını ürün portföyüne dahil etti.
Video Konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40