Barco ClickShare Conference

Daha yakın işbirliği ve kapsamlı bir konferans deneyimi için, ClickShare kablosuz konferans sistemleri işletmenizin gereksinimlerini karşılar. Bağlanabilirlik modern işyerlerinin öncelikli ihtiyaçlarının başında gelmektedir. ClickShare'in kablosuz video konferans teknolojisiyle birkaç saniye içinde iş arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Aynı odadaymış gibi ekip çalışması, sorunsuz paylaşım ve üst düzey güvenlik, ClickShare'in başlıca özellikleridir. Barco kablosuz konferans sistemleriyle, “kendi toplantınızı” her yerden ve kendi bilgisayarınız ile saniyeler içinde video konferans toplantılarınızı başlatabilirsiniz.

ClickShare Conference CX-20

Barco ClickShare
Conference CX-20


Barco ClickShare Conference CX-20

Küçük toplantı odalarını ve toplantı alanlarını yeni nesil video konferans olanaklarına dönüştürün. Modern iş hayatında özellikle küçük toplantı odalarındaki ekip toplantıları söz konusu olduğunda sorunsuz işbirliği ve esneklik gerektirir. Planlı yada anlık spontane gelişen toplantılarda teknik problemlerle boğuşmadan video konferans görüşmeleri saniyeler içinde Barco ClickShare CX-20 ile başlatabilirsiniz. Kesintisiz kablosuz konferans yoluyla yeni fikirleri ve inovasyonu teşvik eden ClickShare CX-20, toplantıları daha ilham verici ve daha üretken hale getirir. CX-20, 1 adet buton ile gelmektedir.

ClickShare CX-20 size nasıl işbirliği yapmak istediğinize karar vermenizi sağlayan olağanüstü esneklik ve seçenek sunar. PC, Mac veya mobil cihaz kullanıcıları ClickShare Kablosuz Konferans Butonu ve ClickShare Collaboration App uygulaması, hem basit hem de tutarlı bir kullanıcı deneyimini kolaylaştırır. Çoklu cihaz uyumluluğuna ek olarak, ClickShare CX-20 konferans platformu (UC) teknolojiniz ve USB çevre birimleriniz ile de tamamen uyumludur. Toplantı odasının ekrandaki yerel görünümü gibi ek özellikler deneyimi optimize etmeye yardımcı olur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Barco ClickShare Conference CX-30

Barco ClickShare
Conference CX-30


Barco ClickShare Conference CX-30

Küçük ve orta ölçekli toplantı ve konferans salonları için kesintisiz, kablosuz video konferans çözümü.

Toplantıların olabildiğince verimli olabilmeleri için katılımcıların kendilerini profesyonel ve ilham verici hissetmeleri gerekir. Barco ClickShare CX-30, kurumsal iş dünyasında çalışanları dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en iyi fikirleri ve tartışma noktalarını oluşturan kapsayıcı toplantılara katılmak için bir araya getirmek için herhangi bir cihazda kullanılabilen kesintisiz bir kablosuz konferans çözümü sunuyor. Windows, Android veya iOS işletim sistemlerini çalıştıran herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar veya Mac cihazıyla uyumlu olup ClickShare CX-30, küçük ve orta ölçekli toplantı odalarını yenilikçi toplantı ve konferans olanaklarına dönüştürebilir. CX-30, 2 adet buton ile gelmektedir ve dokunmatik ekran desteği bulunmaktadır.

ClickShare CX-30 size nasıl işbirliği yapmak istediğinize karar vermenizi sağlayan olağanüstü esneklik ve seçenek sunar. PC, Mac veya mobil cihaz kullanıcıları ClickShare Kablosuz Konferans Butonu ve ClickShare Collaboration App uygulaması, hem basit hem de tutarlı bir kullanıcı deneyimini kolaylaştırır. Çoklu cihaz uyumluluğuna ek olarak, ClickShare CX-30 konferans platformu (UC) teknolojiniz ve USB çevre birimleriniz ile de tamamen uyumludur. Toplantı odasının ekrandaki yerel görünümü gibi ek özellikler deneyimi optimize etmeye yardımcı olur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Barco ClickShare Conference CX-50

Barco ClickShare
Conference CX-50


Barco ClickShare Conference CX-50

Tüm toplantı odaları ve konferans salonları için kesintisiz, kablosuz video konferans çözümüdür.

Toplantıların olabildiğince verimli olabilmeleri için katılımcıların kendilerini profesyonel ve ilham verici hissetmeleri gerekir. Barco ClickShare CX-50, kurumsal iş dünyasında çalışanları dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en iyi fikirleri ve tartışma noktalarını oluşturan kapsayıcı toplantılara katılmak için bir araya getirmek için herhangi bir cihazda kullanılabilen kesintisiz bir kablosuz konferans çözümü sunuyor. Windows, Android veya iOS işletim sistemlerini çalıştıran herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar veya Mac cihazıyla uyumlu olup ClickShare CX-50, küçük ve orta ölçekli toplantı odalarını yenilikçi toplantı ve konferans olanaklarına dönüştürebilir.

Sadece ClickShare Conference CX-50 ile birlikte gelen yüksek kaliteli görüntü transferi, dual network özelliği ile misafir uygulamaları, HDMI kablo ile direk bağlantı imkanı gibi özelliklerin yanında CX-50, 2 adet buton ile gelmektedir ve dokunmatik ekran desteği bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

ClickShare Conference Aksesuarları

ClickShare Conference Buton
ClickShare Conference Buton
ClickShare Conferance Tray Ve Buton
ClickShare Conf. Tray Ve Buton
ClickShare Conference Tray
ClickShare Conference Tray
Barco Teknik Destek
Barco Teknik Destek

Yeni Nesil Toplantı Odası Teknolojileri
Barco ClickShare Conference ürünleri ile Logitech video konferans kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Kablosuz Video Konferans Sistemi
Toplantı odanızda sürekli sorun çıkaran HDMI, USB kablolardan kurtulmanızı sağlayan ve teknik sorunlara boğulmadan saniyeler için ekranınızdaki sunum video konferansı tüm toplantı odası ile paylaşmanızı sağlayan kurumsal seviyede profesyonel kablosuz konferans cihazları için Vodanet’i arayın.
Barco ClickShare Conference
USB buton ile saniyeler içinde video konferansa başlayabilirsiniz. Ana ekranın bir kopyasını dizüstü bilgisayarınıza alın ve içeriği tam olarak kolayca görüntüleyin.
Logitech, Aver, Jabra gibi tüm video konferans kameraları ile uyumlu olan Barco ClickShare Conference sorunlara boğulmadan saniyeler içinde video konferans toplantılar düzenlemenizi sağlar.
Ücretsiz güncellemeler ClickShare, toplantı işbirliği donanımınızın kalitesini ve güvenliğini korumaya yardımcı olmak için düzenli olarak ücretsiz güncellemeler ve çeşitli araçlara sahiptir.
Ağ entegrasyonu İster bir üniteyi ağa ethernet üzerinden bağlamak ister tüm ClickShare üniteleri için özel bir VLAN oluşturmak istiyorsanız, ağınızla sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.
ISO 27001 sertifikalı ISO 27001 Sertifikası alan ilk kablosuz işbirliği teknolojisi olarak, en yüksek uluslararası güvenlik standartları için doğru süreçleri ve yapıları taahhüt ediyoruz.
AirPlay, Miracast, Google Cast ClickShare Conference modellerinde tüm IOS, Android ve Windows 10 işletim sistemli ürünleri uygulama yüklemeden hızlı ve sorunsuz ekranlarını toplantı odasındaki büyük ekranda paylaşabilirler. Saniyeler içinde mobil cihaz ekranını paylaşabilirsiniz.
Yönetim panosu XMS (Bulut) Yönetim Platformumuzla işletmenizdeki ClickShare'i yönetmek kolaydır. Smart Care, beş yıllık kapsam ve XMS analiz modülünün lisansını ve artırılmış hizmet düzeylerini içerir.
Yüksek görüntü performansını CX-50 ile devreye alın. Günümüzde en üst düzey ekran çözünürlüğü olan 4K Ultra HD kalitesiyle ekran paylaşma keyfini yaşayın. Özellikle proje çalışmalarında her detayı görmek isteyen müşteriler için idealdir.
Barco ClickShare Conference ürünleri test etmek ve devreye almak istiyorsanız Türkiye yetkili satıcısı Vodanet ile demo yapabilirsiniz.

Barco ClickShare Conference hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40