Barco
ClickShare
CX-20

Barco ClickShare CX-20 Kablosuz Sunum Cihazı
ClickShare CX-20 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Küçük toplantı odalarını ve toplantı alanlarını yeni nesil video konferans olanaklarına dönüştürün. Modern iş hayatında özellikle küçük toplantı odalarındaki ekip toplantıları söz konusu olduğunda sorunsuz işbirliği ve esneklik gerektirir. Planlı yada anlık spontane gelişen toplantılarda teknik problemlerle boğuşmadan video konferans görüşmeleri saniyeler içinde Barco ClickShare CX-20 ile başlatabilirsiniz. Kesintisiz kablosuz konferans yoluyla yeni fikirleri ve inovasyonu teşvik eden ClickShare CX-20, toplantıları daha ilham verici ve daha üretken hale getirir. CX-20, 1 adet buton ile gelmektedir.

ÖZELLİKLER
Kablosuz video konferans

ClickShare CX-20 ile bilgisayarınız üzerinden video konferans görüşmeleri başlatmak her zamankinden daha kolay, firmanızın çalışanları, misafir veya uzak tüm katılımcılara kesintisiz ve sürükleyici bir konferans deneyimi getiriyor. Tercih ettiğiniz konferans yazılımını ClickShare Konferans Butonu ile birlikte kullanın ve konferansınızı yedi saniyeden daha kısa sürede başlatabilirsiniz. CX-20, mevcut konferans kameralarına, hoparlörlere ve ses çevre birimlerine kablosuz olarak bağlanır. Zaman tasarrufu sağlar ve verimliliği en üst düzeye çıkarır.

Nasıl işbirliği yapmak istediğinize karar verin

ClickShare CX-20 size nasıl işbirliği yapmak istediğinize karar vermenizi sağlayan olağanüstü esneklik ve seçenek sunar. PC, Mac veya mobil cihaz kullanıcıları ClickShare Kablosuz Konferans Butonu ve ClickShare Collaboration App uygulaması, hem basit hem de tutarlı bir kullanıcı deneyimini kolaylaştırır. Çoklu cihaz uyumluluğuna ek olarak, ClickShare CX-20 konferans platformu (UC) teknolojiniz ve USB çevre birimleri markanızla da tamamen uyumludur. Toplantı odasının ekrandaki yerel görünümü gibi ek özellikler deneyimi optimize etmeye yardımcı olur.

Gelişmiş güvenlik ve sorunsuz entegrasyon

Her iş ortamına mükemmel uyum sağlayan ClickShare CX-20 kablosuz konferans sistemi, gelişmiş güvenlik ve sorunsuz entegrasyon için yeni nesil güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. ClickShare Konferansı herhangi bir BT ağı ile sorunsuz entegrasyon sağlarken, XMS (Bulut) Yönetim Platformu kolay cihaz yönetimi, dijital çalışma alanınızdan daha fazlasını elde etmek için sezgisel bir kullanıcı deneyimi ve net analitik sağlar

ClickShare Konferans nedir ve işinize nasıl fayda sağlayabilir ?

ClickShare Konferans, video konferansı deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Çalışma şeklimiz temelde dönüşüm geçiriyor ve giderek dijitalleşen yaşam tarzlarımız birbirimizle nasıl çalıştığımıza yansıyor. Kablosuz konferans, farklı konumlara dağılmış meslektaşlarınızla çok daha yakın ve verimli bir şekilde işbirliği yapmanızı sağlar.

Barco ClickShare'in kablosuz konferans çözümleri, mevcut video konferans sisteminiz ve görsel-işitsel çevre birimleri mikrofonları, hoparlörler ve kameralarla kabloları, adaptörleri kullanarak fiziksel olarak bağlama zahmetine girmeden sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uzak toplantıları yüz yüze toplantılar kadar sezgisel ve basit hale getirir.

USB Buton

Barco ClickShare USB buton ile saniyeler içinde, dizüstü bilgisayarınızdan toplantı odası ekranına kablosuz olarak sunum yapabilir ve daha sürükleyici bir toplantı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üçlü agnostik

ClickShare, dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstünüzde kullanılabilir, Logitech, Jabra, Aver gibi çevre birimlerinize anında bağlanır ve konferans platformunuzla (UC) çalışır.

ClickShare güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şey

ISO 27001 Sertifikası alan ilk kablosuz sunum paylaşımı cihazı olan ClickShare, en yüksek uluslararası güvenlik standartları için doğru süreçleri ve yapıları sağlamaktadır. Barco ClickShare tarafından sağlanan en yüksek güvenlik düzeyi toplantı odanız için standarttır. Siber güvenlik sürekli bir konudur ve herhangi bir ürünün yaşam döngüsü boyunca tehdit oluşturabilir. Barco ClickShare ürünleri güvenlik, gizlilik ve gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Barco ClickShare minimum güvenlik açığı altında tutmak için her üç ayda bir gerekli düzeltmeleri ve gelişmiş özellikleri uygular.

Yönetim panosu

XMS (Bulut) Yönetim Platformumuzla işletmenizdeki ClickShare'i yönetmek kolaydır. XMS Bulut Yönetim Platformu, büyük bir ClickShare ve / veya wePresent kablosuz işbirliği cihazlarının kurulum tabanına sahip olan veya sahip olan BT yöneticileri için mükemmel bir çözüm sunar. Kullanıcı deneyimini garanti etmek için uzaktan ve güvenilir cihaz yönetimi için kullanımı kolay bir arayüz sağlar ve Dijital Çalışma Alanını çalıştırmak için yararlı analizler sunar. XMS Bulut Yönetim Platformu, ortamınızdaki en son ClickShare ve wePresent cihazlarını izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. XMS Cloud, kurulum tabanınıza dünya çapında erişim elde etmek için ideal arkadaşınızdır.

Etkileşim ve işbirliği

Toplantı işbirliğinizi artırmak için bir dizi gelişmiş etkileşim özelliğini keşfedin: geri destek, açıklama, karatahta ve denetleme.

Ağ entegrasyonu

İster bir üniteyi ağa ethernet üzerinden bağlamak ister tüm ClickShare üniteleri için özel bir VLAN oluşturmak istiyorsanız, kurumsal firma ağınızla sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Kutu içeriği

Barco ClickShare Conference CX-20 ana ünite, 1x ClickShare USB Buton, güç adaptörü, hızlı kurulum kılavuzu


ClickShare CX-20 Ürün Dokumanı

Toplantı odanızdaki sürekli sorun çıkaran HDMI kablolardan kurtulmak için profesyonel seviyede kurumsal çözüm arayan firmalar için gelistirilmis olan kablosuz sunum paylasımı çözümüdür.

ÜRÜN KATALOĞU

Barco ClickShare CX-20 Kablosuz Sunum Cihazı, Kablosuz Görüntü Transfer Cihazı

Diğer Barco ClickShare Donanım Seçenekleri

ClickShare CX-20 Kurulum
CX-20 Genel Tanıtım
Kablosuz Video Konferans
Microsoft Teams İle Kullanım

ClickShare CX-20 ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now