Ekip çalışması kolaylaştırıldı

Samsung FlipSamsung Flip Ödüllü Yenilik

Samsung Flip
AV News Ödülleri
2019 Kazananı
Samsung Flip
TNT Ödülleri
2019 Kazananı
Samsung Flip
INAVATION Ödülleri
2019 Finalisti
Samsung Flip Ödülleri
ISE STAND DESIGN
Ödülleri 2018
Samsung Flip Ana Özellikler
Mobilite

Kalem-Kagıt gibi Not Alma

Samsung Flip, farklı renkler, stiller ve boyutlarda o tanıdık kusursuzkalem-kağıtla yazı yazma deneyimini sağlar. Fırça Modu da kullanıcıların bir dokunuşta sulu ve yağlı boya modlarında sanat eserleri oluşturmasına imkan tanır. Aynı anda 4 kişi yazı yazabilir ve parmaklarını veya avuçlarını kaydırarak çizimleri silebilir.
IP Network

Hızlı ve Verimli bir Düzenleme Aracı

Tahtanıza çok yönlülük katın. Samsung Flip sayesinde kullanıcılar her türlü görüntüyü kolayca ve hızla seçebilir, taşıyabilir, kırpabilir, kaydedebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca her bir görüntü tek bir tıklamayla galeriye dahil edilip, düzenlenebilir veya silinebilir.
Dect Telefon

Gelismis Uyumluluk

Dahili belge görüntüleyici ile Microsoft Word, PowerPoint veya PDF dosyalarını kolayca açın ve Samsung Flip’in kablosuz ekran paylaşma özelliğiyle içeriği daha büyük gruplar için daha büyük bir dijital ekrana yansıtın. Samsung Flip, çok yönlü dahili şablonları sayesinde pek çok farklı iş uygulaması için kullanılabilir.
Güvenilir

Çok Yönlü Baglantı Kolaylıgı

Kullanıcılar, Flip’in çok yönlü bağlantı seçenekleriyle, güçlerine güç katar. USB, HDMI, NFC ve ekran paylaşma özellikleri, optimum iş birliğini mümkün kılar ve içeriklerin interaktif bir şekilde görüntülenmesini, paylaşılmasını ve notlar alınmasını sağlar. Flip ayrıca daha güçlü bir bağlantı uzantısı görevi gören isteğe bağlı bir tepsiye de sahiptir.

Akıllı Tahta Çözümleri

Toplantı odanızdaki sıradan ekranlar yerini interaktif akıllı tahtalara bırakıyor. Dokunmatik, kablosuz sunum paylasımı ve toplantı notlarını ekran paylasımı gibi özellikleri barındıran yeni nesil interaktif ekranlar için bizi arayın.

ÜRÜN KATALOĞU


Samsung Flip 2 Akıllı Tahta

Samsung Flip 2

Çizin, yazın, yeni fikirlere ilham verin

Samsung Flip, kullanıcılara farklı renkler, stiller ve boyutlarda o tanıdık kusursuz kağıt-kalemle yazı yazma deneyimi sağlar. Aynı anda 4 kişi, herhangi bir nesneyi yazı aleti olarak kullanıp yazı yazabilir. Kullanıcılar ayrıca parmaklarını veya avuçlarını kaydırarak çizimleri kolayca silebilir.

Not alma, Samsung Flip, kullanıcıların her türlü arka planın üzerine yazmasına izin verir. Not katmanı düğmesine dokunarak, orijinal katmanın ardındaki işi etkilemeden istediğiniz her yerde ve her zaman kusursuz bir yazma deneyimi yaşayın.

Samsung Flip sayesinde kullanıcılar her türlü görüntüyü kolayca ve hızla seçebilir, taşıyabilir, kırpabilir, kaydedebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca her bir görüntü tek bir tıklamayla galeriye dahil edilip, düzenlenebilir veya silinebilir.


Samsung Flip Akıllı Tahta

Touch out özelliği, kullanıcıların kişisel cihazlarını Samsung Flip ile senkronize etmesine imkan vererek, gerçek zamanlı içerik paylaşımı ve kontrolü sağlar. Flip ekranında yapılan her türlü değişiklik bağlı cihaza, cihazda yapılan değişiklikler de ekrana yansıtılarak verimli bir iş birliği sağlanır.

Samsung Flip, kullanıcıların PC’lerini tahtaya uzaktan bağlamasına imkan tanıyarak, gecikmeleri önlemek ve maksimum verim elde etmek için toplantıların bilgisayarsız başlatılabilmesini sağlar. Flip’e ayrıca bir Bluetooth klavye, fare ve hoparlör de bağlanarak elverişli bir toplantı ortamı oluşturulabilir.

Samsung Flip, her ortamda tüm içerikleri net UHD görüntü kalitesiyle görüntüleyerek ideal bir toplantı ortamı sağlar. Kusursuz bir kullanıcı deneyimi için güçlü Tizen 5.0 işletim sistemiyle desteklenen Flip’in dahili sensörleri, dokunulduğunda ekranı otomatik olarak devreye alır.Samsung Flip 2 Akıllı Tahta

Toplantı odası için interaktif ekran

Toplantı odanızda ekran paylaşımı, kullanıcılar Samsung Flip’teki içeriği Wi-Fi ağı veya HDMI çıkışı üzerinden gerçek zamanlı olarak başka bir büyük dijital ekrana yansıtabilir. Flip ekranı, kişisel cihazlara bağlanarak da paylaşılabilir. Bu özellik, büyük toplantı ortamlarında kalabalık gruplara bilgi aktarmak için idealdir.

Kullanıcılar, her toplantıdan sonra toplantı özetini tüm katılımcılara ve iş arkadaşlarına dağıtarak, elle tutulan toplantı notlarının getirdiği hayal kırıklıklarını ortadan kaldırabilir. Önemli konuşma ve içerikler, gerçek zamanlı olarak Flip’te depolanır ve mobil ve dijital kanallarla kolayca paylaşılabilir.

Samsung Flip’in geniş bağlantı seçenekleri sayesinde, siz ve ekibiniz, her biri ideal görsel kaliteye sahip pek çok farklı içerik dosyasına not alabilir ve notlarınızı paylaşabilirsiniz.

Samsung Flip, güvenli kablosuz bağlantı, otomatik aygıt yazılımı güncellemeleri, LDAP senkronizasyonu, dosya güvenliği ve uzaktan yönetim dahil pek çok gelişmiş özelliğiyle pratik ve verimli bir toplantı deneyimi sağlar.
Flip 2 ile Yazın, Çizin ve Yeni Fikirlere İlham Verin

Toplantı odanızda sıradan ekranlar yerine etkileşimli E-board teknolojisi ile verimli işbirliğini canlandırın.

Detaylı Bilgi İçin
Esnek Bağlantı Seçenekleri
Samsung Flip Genel Özellikler
Kutu Açılış Ve Kurulum Rehberi
Samsung Flip 2 İle Tanışın
Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri
Samsung Flip 2 Ödüllü Tasarım

Toplantı Odanız İçin Samsung Akıllı Tahta Seçenekleri

Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now