Logitech Rally Plus

Logitech Rally Plus Video Konferans Kamerası
Rally Plus hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Logitech Rally Plus; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.

Logitech Rally Plus, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.

Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.

ÖZELLİKLER
Endüstriyel tasarım

Logitech Rally Plus video konferans sistemindeki her bileşen, her türlü profesyonel ortama uygun birinci sınıf endüstriyel tasarıma sahiptir. Logitech Rally, görüntülü toplantılarda herkesin harika görünmesine ve sesinin iyi duyulmasına yardımcı olur, aynı zamanda sistemin her bir parçası da mükemmel bir görünme sahiptir. Sistemin temelindeki birinci sınıf PTZ kameranın barut rengi metal çerçeveli ve siyah mat kaplamalı zarif tasarımı, her odaya yakışacak şık görünümlü ses bileşenleri ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.

Akıllı kablolama ve sunum paylaşımı

Kabloları toplu ve düzenli tutan Display Hub ve Desktop Hub sayesinde Logitech Rally video konferans bileşenleri ve toplantı bilgisayarı güvenli biçimde görüş dışında kalır. Tek bir CAT6 kablosuyla bağlanan her iki hub, toplantı bilgisayarını ekranın yakınına ya da masaüstüne yerleştirebilmeniz için eksiksiz bağlantılara sahiptir. Masaüstü Hub'ındaki HDMI girişi, fazladan masrafa neden olan uzatma kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır ve kablolu içerik paylaşımını kolaylaştırır.

Gelişmiş kullanıcı deneyimi

Logitech RightSense, daha iyi bir otomatikleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Rally’e yerleştirilmiş teknolojiler grubudur. RightSight mercekle aralarındaki mesafe fark etmeksizin katılımcıları mükemmel şekilde otomatik olarak kadraja alır. RightLight ten renklerinin doğal görünmesini sağlamak için ortama değil yüzlere öncelik verir; RightSound ise daha iyi toplantı deneyimi için arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır, üstelik bunların tümünü otomatik olarak yapar!

Logitech RightSight teknolojisi

RightSight bilgisayar görüşü ile Rally, kamera pozisyonunu ve yakınlaştırmasını otomatik olarak ayarlayarak odadaki insanları bulur ve kadraja alır. Kişiden kişiye atlayan ses takip sistemlerinin aksine RightSight, daha rahat ve katılımcı odaklı bir deneyim için konuşmadaki herkesi kadraja alır. Kimsenin kadraj dışında kalmaması için otomatik olarak objektifi hareket ettiren ve yakınlaştırmayı ayarlayan kamera kontrol teknolojisi Logitech RightSight ile masadaki herkesi mükemmel şekilde görün. RightSight, toplantı katılımcılarının her zaman kadrajda kalmasını ve ekranda en iyi şekilde görünmelerini sağlar. RightSight arka planda sorunsuz şekilde çalışırken konuşmalar ve göz teması sanki aynı odada beraber oturuyormuş kadar rahat ve doğaldır.

Logitech RightLight teknolojisi ile aydınlatma ve renk optimizasyonu

Logitech RightLight, aydınlatma koşullarına bakılmaksızın herkesin kamerada en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur. RightLight video gürültüsünü azaltır, aydınlatma dengesini optimize eder ve tüm cilt tonlarında doğal sonuçlar için renk ve doygunluk ince ayarını yapar. Düşük ışık telafisi, video gürültüsü azaltma, düşük ışık doygunluğu optimizasyonu gibi görüntü teknolojisi üst düzey video konferans yapmanıza destek sağlar. Geniş Dinamik Aralıklı (WDR) RightLight, insanları duvarlardan ve pencerelerden ayırt ederek, yüzleri gölgede bırakmadan arkadan aydınlatmanın ve parlamanın etkilerini düzeltebilir. Kameradaki her katılımcı, doğal görünümlü cilt tonları ve giysi renkleri için kişiselleştirilmiş renk tonu ve parlaklık optimizasyonundan yararlanır. Video, aydınlatma koşulları değişse bile tutarlı kalır. Bu nedenle görüntüden ödün vermeye veya doğal ışığı engellemeye gerek yoktur. 

Logitech RightSound teknolojisi

RightSound, kurumsal sınıf kalitesindeki sesleri video konferanslara ileten bir ses işleme teknolojileri ve tasarım yenilikleri paketidir. İnsan sesi için optimize edilmiş olan RightSound, havalandırma ve klavye tuş sesleri gibi istenmeyen sesleri azaltır ve her kelimeyi olağanüstü netlikle iletmek için etkin hoparlöre odaklanır. Hatta gelişmiş bir konuşma dedektörü algoritması da alçak sesle konuşanların sesini otomatik olarak artırır. Böylece her ses duyulur. Logitech Rally'deki hüzmeleme (Beamforming) teknolojileri, saniyede 125 kez yeni aktif konuşmacıları dinleyip bu kişilere kilitlenirken karşılıklı konuşmaları takip edebilir. Büyük masalar ve 46 katılımcıya kadar kapsama alanlı bir hüzmeleme matrisi oluşturmak için 7 adet Rally Mic Pod'a kadar mikrofon ünitesi birlikte çalışır.

Yapay zeka teknolojisi ile konuşma algılama

Logitech RightSound'un istenmeyen gürültüyü insan konuşmasından hassas şekilde ayırt edebilmesi için makine öğrenimi kullanan yapay zeka 20.000'i aşkın farklı ses ile çalışır. Güncellenmiş algoritmalar, ücretsiz ürün yazılımı güncellemeleriyle Logitech conferencecam’lere ulaşır. Böylece konuşma algılama ve gürültü bastırma performansı, sistemin ömrü boyunca gelişir.

Rally MicPod mikrofon özellikleri

Şık, düşük profilli tasarıma sahip ve üstün kaliteli malzemelerden üretilen Rally Mic Pod oldukça net, doğal ve gerçekçi ses sunar. Ayrı mikrofon bölmeleri, dikkat dağıtan akustik unsurları otomatik olarak ortadan kaldırırken aktif konuşmacılara odaklanan birden çok hüzmeleyici öğe içerir. Daha büyük toplantı alanlarında sesin devamlı olarak her noktaya ulaşması için yedi adede kadar mikrofon bölmesi bir araya gelerek hüzmeleme mikrofon matrisi oluşturur. RightSound teknolojisi ve her bir ayrı mikrofon bölmesindeki çoklu hüzmeleme öğeleri sayesinde ses odaklanma özelliği otomatik olarak her zaman aktif konuşmacıya odaklanır. Tek bir Rally MicPod mikrofon ile sesin on kişiye kadar ulaşmasını sağlanır. Masadaki herkes için sesi dikkat çekici netlikte alıp iletmek amacıyla daha büyük toplantı alanlarına yedi adede kadar uyumlu çalışan Rally MicPod tedarik edilebilir.

Rally hoparlör özellikleri

Rally Plus, minimum parazit ve maksimum hassasiyet için baştan sona tasarlanmıştır. Hoparlörleri ekranın yanına ve mikrofonları katılımcıların yakınına yerleştirdiğinizde Rally, doğal olarak azalmış yankı ve parazit ile sezgisel bir ses deneyimi sunar. Dahası da var. Rally Hoparlör, titreşimden uğultuya kadar tüm parazitleri önlemek için patent bekleyen bir askı sistemine sahiptir. Bu, Rally Mic Pod’un masaüstü hoparlör tasarımlarından çok daha üstün gelişmiş hassasiyet sunabileceği anlamına gelir. RightSound ses eşitleme ve hüzmeleme teknolojileri sayesinde sesinizi duyurmak için yüksek sesle konuşmanıza gerek kalmaz. Rally Mic Pod, yumuşak ses tonuna sahip olan veya uzakta oturan kişileri duyup anlayabilmeniz için yalnızca yüksek sesleri değil her sesi dinler. Siz toplantınızı yaparken Rally masaüstü hub'ı, en canlı konuşmaları kusursuzca yakalamak için saniyede 125 defaya kadar akustik hüzmeler arasında geçiş yapabilir.

Üstün kamera özellikleri

Üstün endüstriyel tasarım ve Ultra-HD görüntüleme sistemiyle Rally Kamera, Logitech en üst düzey görüntü teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır. Gelişmiş optik özellikleri ve ileri teknolojisiyle Rally Kamera, ve boyutlardaki profesyonel toplantı alanlarında üstün performans sunar. Fısıltı sessizliğinde mekanik Kaydırma/Eğme/Zoom özellikleri, keskin 15X HD zoom, geniş 90° Çapraz görüş alanı ve güçlü 4K sensörüyle Rally Kamera, odadaki herkesi olağanüstü video kalitesiyle görüntüler. Rally Kamera stüdyo kalitesinde görüntü kalitesi sağlar. Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde keskin parlaklığa sahip videolar, olağanüstü renk kalitesi ve sıra dışı optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile görüntüyü doğal gösterir.

Sorunsuz uyumluluk

Logitech Rally Plus video konferans kamerasına ve ses çözümlerimize entegre edilmiş olan RightSense teknolojileri; Google Hangouts Meet,  Microsoft Skype for Business ve Microsoft Teams, Zoom ve USB aygıtlarını destekleyen daha pek çok video konferans, yayın veya kayıt uygulaması dahil olmak üzere çoğu video konferans platformunda otomatik olarak çalışır. Ayrıca Logitech, ürünün ömrü boyunca ücretsiz ürün yazılımı güncellemeleri ile yeni özellikleri kullanıcılarına sunar.

Kutu içeriği

Logitech Rally Plus video konferans sistemini satın aldığınızda kutudan ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar yer almaktadır. Rally Kamera, Rally Display Hub, Rally Desktop Hub, Rally Hoparlör (2 adet), Rally Mic Pod (2 adet), Uzaktan kumanda, USB Type C-USB Type C kablo, USB Type A-USB Type B kablo, CAT6A Ethernet kablosu, HDMI Type A (2 adet), A/C kabloları (2 adet), Güç Kaynakları (2 adet), Belgeler 


Rally Plus Ürün Dokumanı

Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalısan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, essiz ses netliği ve RightSense otomasyonu sunar. 

ÜRÜN KATALOĞU

Logitech Rally Opsiyonel Donanım Seçenekleri

Logitech Rally RightSense
Logitech Rally Genel Bakış
Mükemmel Ses Kalitesi
Logitech Sync Yönetim Yazılımı
Hangi Kamerayı Tercih Etmelisiniz ?
Logitech Video Konferans Çözümleri

Jabra Panacast ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now