CCTV Güvenlik Kamerası

Dahua IP kamera, HDCVI analog kamera, Termal kamera ve kayıt cihazları ile yeni nesil CCTV güvenlik kamera çözümleri.


CCTV GÜVENLİK KAMERA ÇÖZÜMLERİ


Dahua Termal Kameralar Salgın Önleme ve Kontrolünü Destekler

Dahua Termal Kameralar Salgın Önleme ve Kontrolünü Destekler

Dünya lideri bir video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısı olan Dahua Technology, Asya'daki salgın önleme ve kontrolüne erken katılan ve insanlık üzerindeki etkiyi en aza indirmek için virüsle mücadeledeki küresel çabalara katıldı. İlk termal kamera grubunu 24 Ocak'ta en zorlu Wuhan bölgesine gönderdiğinden beri, Dahua termal çözümü, ulaşım merkezleri, ticari kompleksler, bankalar ve diğer yerler de dahil olmak üzere Çin'de binlerce tesiste konuşlandırıldı ve bazıları Asya'daki birçok ülkeye giden yol.

Dahua Termal Çözümü bazı iş komplekslerinde, bankalarda, şirket parklarında ve diğer yerlerde uygulanmaktadır. Dahua Thermal Solution, çalışanların vucut sıcaklığını ölçer ve her gün binlerce personel akışını yönetir. 5.000 kişinin sıcaklığını ölçmek için, bir alın termometresi kullanıldığında yaklaşık 4.2 saat sürer, bununla birlikte, saniyede 3 kişiyi ölçen Dahua Termal Çözümleri kullanırsanız sadece 30 dakika sürer.

Dahua Termal Çözümü, yüksek hassasiyet, yüksek verimlilik, güçlü uyarlanabilirlik ve kolay yerleştirme özelliklerine sahip her türlü giriş ve çıkış bölgesinde uygulanabilir.


Dahua Akıllı Kameralar İle Yanlış Alarmlardan Kurtulun

Yanlış Alarm Filtresi ile Dahua IP kameralar yaprakları, ışıkları, evcil hayvanları derin öğrenme algoritması ile filtreleyecek ve insanları / araçları sınıflandıracak ve alarmı gerçek zamanlı olarak tetikleyecektir.

Hızlı Hedef Arama özelliği ile alarmı ve sorguyu tetiklemek için hedef olarak insan veya aracı destekleyin ve geri kazanım verimliliğini artırın.

Kolay Yapılandırma ile SMD Plus özelliklerini tek bir dokunuş ile etkinleştirmek mümkün olup gerçek zamanlı alarmlar ve görüntü izlemek için APP ve Web'i destekler.

Yapay zeka destekli Dahua kameralar ve kayıt cihazları sağladığı yeni nesil üstün teknolojik özellikleri düşün satın alma maliyeti ile firmaların yüksek tercih sebebi olmaktadır.


Dahua Termal Kamera Ürünleri İle
Vücut Sıcaklığı Ölçüm Çözümü

Dahua termal kamera ürünleri dünyanın birçok yerinde havalimanlarında, tren istasyonlarında, hastanelerde, okullarda vb. Covid-19 Koronavirüs önleme ve kontrolüne başarıyla yardımcı olmuştur.

Detaylı Bilgi İçin


Click to call for Cloud Vodanet Kurumsal Hizmetler

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.