Gigaset N510 IP Pro

Gigaset Pro N510 Dect Anten
N510 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Verimli küçük ofislerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış güçlü bir iletişim baz istasyonudur. Gigaset N510 IP PRO, birçok iş iletişimi özellikleriyle, 6'ya kadar SIP hesabı, 6'ya kadar el cihazını ve 4'e kadar eş zamanlı çağrıyı destekleyebilir.

GENEL BAKIŞ

Gigaset N510 baz istasyonu, 6'ya kadar opsiyonel DECT tekrarlayıcıyla, ofisinizi genişletecek olan genişletilmiş kablosuz kapsama alanı ve esneklik sunar. Uzaktan yönetim fonksiyonuyla, neredeyse tüm standart IP telefon ağları ile uyumlu. Daha büyük ofisler veya genişletilmiş açık alanlar için tüm Gigaset pro el cihazı türleri ve tekrarlayıcı teknolojisi ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Hızlı hizmet aktivasyonuna ve yapılandırma değişikliklerine olanak veren uzaktan yönetim fonksiyonuyla neredeyse tüm standart IP telefon ağları ile uyumludur. 

N510 IP PRO, küçük ve orta dereceli şirketler için DECT IP baz istasyonudur. Geniş bir ürün paletini destekler Gigaset DECT mobil aletleri sizin için esnek iletişimi olağan üstü ses kalitesiyle kombine ediyor. Firmanın telefon defterine ve çevirim içi telefon defterlerine erişim ile gelen e-postalar için bildiri gibi profesyonel özellikler, iş hayatını daha verimli kılıyor.

Kablosuz bağlantı sayesinde hareket özgürlüğü. Birden fazla talimat rahatça aynı anda yerine getirilebilir. Gigaset N510 IP PRO, 250‘den fazla VoIP sağlayıcıları ve piyasadaki diğer telefon sistemleriyle uyumludur. Gigaset telefon sistemleriyle otomatik kurulum sayesinde hızlı ve kolay konfigürasyon mümkündür.

DECT teknolojisi. İnterferanssız DECT teknolojisi, kapsama alanı bekleme süresi ve konuşma kalitesi için avantajlar sunuyor. Kablosuz telefonlar için SIP teknolojisi.

Kanıtlanmış ve geliştirilmiş SIP teknolojisi yüksek uyumluluk garanti eder (dünya çapında 250‘den fazla üretici ile uyumludur). Yerel ağdaki bir telefon defterine ve resmi çevirim içi telefon defterlerine erişim sayesinde kişi yönetimi kolaylaşır. Kullanıcılar çevirim içi bilgileri görebilir ve mesajları hemen e-posta okuma fonksiyonuyla alabilir.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Gigaset N510 IP Pro kablosuz Dect anten tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistem versiyonu için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikleri

105x46x132mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca duvara montaj yapabileceğiniz N510’in ağırlığı 120 gramdır. Cihaz tek renk üretilip rengi kutup beyazıdır.

HD ses kalitesi

HDSP (High Definition Sound Performance) ile gelen olağan üstü ses kalitesi günlük iş hayatınızı verimli kılar: Geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar, sanki konuştuğunuz kişi karşınızda duruyormuş gibi net ve mükemmeldir

Ses özellikleri

N510 IP Pro baz istasyonunda 4 eşzamanlı çağrı ve 6 SIP hesabı tanımlanabilir. Gigaser N510 IP anten ünitesine 6 adet el telefonu tanımlanabilir.

Telefon rehberi ve arama

XML veya LDAP 5 arayüzü üzerinden harici ağlardaki telefon defterlerine erişim, Geriye doğru arama ve otomatik çevirim içi arama, vCard kayıtları, Gelen ve giden çağrılar için arama yönlendirme, Giden aramalar listesi ve tekrar arama listesi, Arama fonksiyonu, Bir alan kodunu veya şebeke sağlayıcısı kodunu otomatik seçme

Donanım özellikleri

Duvara veya masaya montaj, İç alanda kullanılabilir (IP20), LED durum göstergesi ve Paging tuşu, Ethernet RJ45 10/100 Mb/s, Power over Ethernet entegre (PoE sınıf 1 < 4 W), Elektrik tasarrufu sağlayan 230 V adaptör, Renk: Polar beyaz SF9063

Özel performans özellikleri

E-postalar için bildiri ve okuma fonksiyonu (POP3, POP3S), Maks. 6 hesap (her kullanıcı için ), Maks. 560 karakter, Çevirim içi içerikli bilgi merkezi: Hava durumu, haberler ve daha fazlası, Kapsama alanı en fazla 6 Gigaset Repeater ile arttırılabilir, MWI sinyali konfigüre edilebilir

DÖKÜMANLAR

Gigaset N510 IP Pro Dect baz istasyonu ile ilgili ürün broşürü ve kullanım kılavuzuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Uyumluluk ve diğer teknik sorularınız için 0216 340 76 40. bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN BROŞÜRÜ

BLOG - ÜRÜN İNCELEMESİ

Diğer Gigaset PRO IP Dect Antenler

Gigaset PRO ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now