Yealink W80B

Yealink W80B Dect IP Baz Unite
W80B hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yealink DECT ürünleri, kurumsal iş hayatı kullanıcılarına ölçeklenebilirlik ve artırılmış mobilite kazandırır; DECT IP Çok Hücreli Sistem W80B, depolar, oteller, showroom tipinde büyük mağazalar, ofisler, perakende ve çok antenli çözüm kullanması gereken diğer geniş alanlar. Yealink W80B ile firmanızda tüm kullanıcıları DECT telefon ile ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. W80B IP Dect anten kurumsal seviyede profesyonel iş iletişimi çözümleri hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz anten keşfi için 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

GENEL BAKIŞ

Çok antenli IP DECT çözümü olan Yealink W80B, kablosuz kapsama alanı gerektiren kuruluşlara tam kurulum kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. DECT baz istasyonu ve DECT yöneticisi ile birleştirilen Yealink W80B çok antenli DECT sistemi, her boyutta ve şekilde organizasyonlar için son derece ölçeklenebilir ve güvenilir bir çözüm oluşturmak için üretilmiştir. Yealink W80B IP Dect sistemi 100 el cihazını ve 100 eşzamanlı aramayı destekler, W80B kablosuz dect santral çözümü her el cihazında yalnızca bir arama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sadece bir baz istasyonunun sınırlı kablosuz kapsama alanından kurtulmanızı sağlar. Bu arada sistem, kesintisiz dolaşım ve çağrıların aktarılması ile Yealink W53H ve W56H el cihazlarıyla tam uyumlu çalışır. Her bölge içinde ve arasında serbestçe mobil iletişimi erişilebilir hale getirir. Yealink W80B, Opus ses kodeği sayesinde HD ses kalitesini kullanıcılarına sunarken tam çift yönlü teknoloji ses teknolojisi ile konforlu iletişim imkanı sağlıyor. Modern ve kompakt tasarımı ile ofisinizde çok yer kaplamadan maksimum faydayı sağlar.

DECT IP Çok Antenli Sistem olarak, kullanıcıların büyük iç ve dış mekanlarda serbestçe hareket etmelerini sağlayan kesintisiz bir dolaşım ve aktarma çözümü sunar. Sistem 30 baz istasyonu ve 100 ahizeyi destekler, kablosuz kullanıcılar esneklik, kesintisiz dolaşım ve aktarım, HD ses kalitesi ile konforlu telefon görüşmelerin keyifini alabilirler.

Yealink W80B DECT IP baz istasyonu, Yealink'in otomatik provizyon hizmeti (RPS) ve önyükleme mekanizması ile hızlı bir şekilde toplu kurulum yapmanıza olanak sunar. Zero Touch Provisioning'i, kurulumunu kolaylaştıran, bakımını kolaylaştıran karmaşık manuel ayarlar olmadan gerçekleştirmenize yardımcı olur; böylece bilgi işlem maliyetlerinizden zaman kazanmanıza ve tasarruf etmenize yardımcı olur.

Yealink DECT teknolojisi, yüksek kaliteli VoIP (geniş bant) ses ve düşük bit hızlı veri uygulamalarına odaklanan CAT-iq2.0'a dayanmaktadır. Görüşmelerde yüksek ses kalitesi sunan CAT-iq2.0 diğer GAP uyumlu kablosuz telefonlar ile uyumlu değildir. Yealink W80B IP Dect anten ile Yealink C930W konferans telefonu, Yealink W56H ve Yealink W53H el telefonları ile uyumludur.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Yealink W80B kablosuz IP Dect anten tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikleri

Beyaz renk seçeneği ile üretilen Yealink W80B,130x100x25mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca duvara montaj yapabileceğiniz yada masaüstünde kullanabileceğiniz W80B'nin ağırlığı 340 gramdır.

HD ses kalitesi

OPUS ve G.722 ses kodekleri ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar sanki konuştuğunuz kişi karşınızda duruyormuş gibi net ve mükemmeldir.

Sistem özellikleri

Yealink W80B IP Dect baz istasyonu ile 8 eşzamanlı çağrı yapılabilir. Yealink W80B IP Dect sisteminde toplam 30 adet W80B bir arada çalışabilir ve 100 adet Yealink Dect telefon tanımlanabilir.

Donanım özellikleri

İç Mekan Aralığı: 20m ~ 50m (İdeal mesafe 50m'dir), Dış Mekan Aralığı: 300m (ideal koşullarda), Masaüstü veya duvara monte edilebilir. Yealink W80B anten üzerinde üç adet LED göstergesi mevcuttur:

  - 1 x Kayıt LED'i

  - 1 x Ağ Durumu LED'i

  - 1 x Güç Göstergesi LED'i

Güvenlik özellikleri

Yealink DECT teknolojisi ile üretilen W80B, hem stabil çağrı hem de kesintisiz dolaşım ve aktarım sağlar. Kablosuz veri iletimi havadan DECT şifrelemesi ile sağlanır ve bir görüşmeye kablosuz dinlemenin yapılması da mümkün değildir. Aynı zamanda, TLS ve SRTP güvenli SIP iletişiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Yealink W80B'yi güçlü Grayscale Upgrade özelliğiyle sayesinde bir ahize için upgrade yaptığınızda, diğer ahizeler bu işlemden arındırılır ve tüm sistem hala güvenlik ve kararlılıkla çalışır.

Gelişmiş rehber özellikleri

Yealink dect W80B kullanıcısına bir çağrı geldiğinde, Dect telefon kullanıcısı telefonun ekranında bir numara basamağı yerine telefon ekranından arayan numarası ve arayan adı dahil arayan bilgilerini kolayca ve net bir şekilde elde edebilir. Birkaç PBX platformuyla daha iyi uyumluluk, Yealink W80B'de Xsi dizini, XML kişileri gibi farklı platformlardan kişilere ulaşılabilir olmasını sağlar. Ayrıca LDAP ve Harici Telefon Rehberi özellikleri Yealink W80B'de de mevcuttur.

Kolay kurulum ve merkezi yönetim

Yealink W80B IP Dect, Yealink'in güçlü Auto-p mekanizmasını bir alt modeli olan W60B'den almıştır; kolay kurulum ve merkezi yönetim Yealink'in Redirection, Provisioning Service (RPS) ve Auto Provisioning yoluyla kolayca uygulanabilir. Yealink W80B DECT Manager'ın web portalında tüm çok hücreli sistemi yapılandırabilir ve yöneterek kurulum, bakım ve versiyon güncellemeyi kolayca yapabilir böylece işletmeler zaman ve bilgi işlem departmanı giderlerinden maliyet tasarrufu yapabilirsiniz.

Montaj ve keşif

Yealink W80B Dect anten kurulumunda baz istasyonu açılır açılmaz RJ45 ağ bağlantısı yapılır yapılmaz sistemin kurulması dakilar içinde tamamlanır. Yealink W80B kurulumunu baz istasyonunun IP adresini ahizeden doğrudan almak suretiyle sistemi daha hızlı ve daha kolay kurmanıza yardımcı olabiliriz. Herhangi bir W80B baz istasyonu için doğru pozisyonu ve montaj alanını nasıl tespit ederim sorusunun cevabı Vodanet'tir. Ücretsiz keşif ve danışmanlık için bizi arayabilirsiniz.

Bağlantı arayüzleri

1 x RJ45 10/100M Ethernet port, Power over Ethernet (IEEE 802.3af), Class 1

Kutu içeriği

W80B IP Dect Anten, Masaüstü Stand, Güç Adaptörü, Ethernet Kablo, Hızlı Başlangıç Kılavuzu

DÖKÜMANLAR

Yealink W80B IP Dect baz istasyonu ile ilgili ürün broşürü ve kullanım kılavuzuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Uyumluluk ve diğer teknik sorularınız için 0216 340 76 40. bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN BROŞÜRÜ

Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now