Jabra Kulaklık Seçenekleri

Profesyonel iş hayatında ofis veya çağrı merkezi için mikrofonlu kurumsal kulaklıklar


Kurumsal iş hayatında firmalar verimliliği arttırmak için çalışanlarına Jabra profesyonel kulaklık ürünlerini tercih etmektedir.

Kullanım Alanlarına Özel Kulaklık Seçenekleri

Jabra Ofis

JABRA HAKKINDA

Sizin İçin Geliştirilmiş
Ses Kalitesi


Vodanet olarak Türkiye’de yaklaşık 30 yıldır kurumsal firmaların kulaklık taleplerini Jabra ürünleri ile yetkili satıcı olarak karşılıyoruz. Jabra size sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda, kullanıcıya daha gelişmiş bir kullanım sağlayan çözümler geliştirir. Sizin için tasarlanan ürünlere entegre edilen bu çözümler sayesinde, telefon görüşmelerinde ve müzikte eşsiz bir deneyim sunar.

Jabra, ürünün formu ile işlevinin birbirini tamamlaması gerektiğine inanır. İster aramalarınız ve müziğiniz için en iyi ses kalitesine ihtiyaç duyun ister konsantrasyon ve iş birliği için gelişmiş özelliklere; ihtiyaçlarınızı ve kullanım şekillerinizi her zaman göz önünde bulundurur. Jabra tarafından geliştirilen kulaklıklar, ofiste, yolda, sporda ve açık havada kullanım için ideal birer ses çözümüdür. İhtiyacınız ne olursa olsun, size uygun birinci sınıf ürünleri Jabra ürün portföyünde bulabilirsiniz.

Mobil Telefon Santral Sistemi

Jabra’nın her ürünü, yüzlerce saatlik araştırma ve titiz tasarım çalışmaları sonucunda meydana gelmektedir. Neredeyse 150 yıl önce kurulmuş olan GN Group’un bir parçası olan Jabra; kulaklık, mikrofonlu profesyonel kulaklık ve işitme cihazı ürünlerini günümüzde tek çatı altında sunan tek markadır. Bu kapasitemizi ortak amacımız ile buluşturarak, hayatın ses kalitesini bir üst seviyesine taşıyor.

Jabra kablosuz kulak içi kulaklıklar ile hareket özgürlüğü sağlıyor, istenmeyen arka plan gürültülerini filtreliyor, konuştuğunuz kişilerin sizi cam gibi net bir şekilde duymasını sağlıyor ve performansınızı bir üst seviyeye taşımanızda yardımcı olan birinci sınıf kondisyon izleme çözümleri sunuyoruz. Her ürünümüz daha iyi duymanızda, daha fazlasını yapmanızda ve performansınızı zirveye taşımanızda size destek sağlar.150 Yıl Sonra

ilk kez ses ürünlerinin yanına görüntü teknolojisi içeren PanaCast video konferans kamerasını ürün portföyüne dahil etti.
Jabra ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40