Alcatel Lucent Rainbow

Alcatel Lucent Rainbow
Rainbow hakkında detaylı bilgi almak için
Ücretsiz Teklif Çağrısı

Rainbow bulut santral uygulaması ile tüm firma çalışanlarınız bağlantıda kalır; anında ses ve video iletişimini kullanarak anında paylaşın.

GENEL BAKIŞ

Yeni teknolojiler, iş dünyasında iletişim kurma ve etkileşimde bulunma biçimimizde devrim yaratıyor. İşletmelerin üstün bir müşteri deneyimi sunmaya devam ederken rekabetçi ve çekici kalmaları için profesyonel, güvenilir, hep çalışan kurumsal iş telefonlarına ihtiyaçları var.

Alcatel-Lucent Rainbow, Alcatel-Lucent Enterprise'ın bulut tabanlı anlık mesajlaşma, ses ve göüntülü iletişim hizmeti, firmanızın çalışanlarının iş bağlantıları ve müşterileri ile verimli bir şekilde bağlantı kurma ve birlikte ekip halinde çalışmalarını sağlar.

Proje ayrıntılarını ele alıp almadıklarını, bir müşteri sorusunu cevaplamalarını ya da bir çözüm sunmalarını, ekibinizin her konuyu ulaşması gereken ekip arkadaşına erişerek sesli ya da görüntülü arama ile karar alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca bir proje grubu oluşturabilir ve dosya paylaşabilir veya anında bir web konferansına ev sahipliği yapabilir.

Alcatel Lucent Rainbow, şube ofislerinizi ve ofis dışında mobil çalışanları ekip çalışması özellikleriyle firma çalışanlarını aynı ofis binasında çalışıröış gibi birbirine bağlar. Uygulaması çok kolaydır ve mevcut yatırımlarınızı korur. Gizlilik bilinci olan ülkelerde bulunan veri merkezleri için güvenli şifreli iletişim ve veri depolama sağlar.

Rainbow ayrıca tüm yazılım geliştiricilere açılan sayısız API ile sınırsız kişiselleştirme yetenekleri sunar. Rainbow bulut hizmetleri, bir web sitesine (örneğin, satış veya destek ekiplerine ulaşmak için bir müşteri portalı) veya son müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmak için bir mobil uygulamaya entegre edilebilir.

ÖZELLİKLER
Bulut ile dijital dönüşümünüzü hızlandırın:

İletişim hareketliliği, iş dünyası açıklığı, konuşlandırmak için Rainbow ile bulut santral ve video konferans uygulamalarını firmanıza kolayca entegre edin

IP santral ve bulut santral çözümü

Mobil kullanıcılar için tek bir yönlendirme ve güvenli video toplantıları da dahil olmak üzere ek kullanıcılar ve yeni bulut tabanlı işbirliği hizmetleri ile iş iletişiminizi büyürken genişletin

% 100 IP bağlantı

Ses ve veri için tek bir IP ağı kullanarak maliyetleri düşürün ve işlemleri basitleştirin

İş süreci verimliliğini artırın

Rainbow API Hub, İletişim Hizmet Platformu (CPaaS). Çeşitli Uygulama Programlama Arabirimleri (API) ve Yazılım Geliştirme Kitleri (SDK'ler) aracılığıyla iş uygulamalarına, web sitelerine, mobil uygulamalara ve iş akışlarına entegrasyon yetenekleri sağlar. Otel, sağlık, ulaşım, eğitim, hükümet ve kamu sektörü dahil olmak üzere dikey sektörleri hedef almaktadır.

Yatırımınızı koruyun ve telefon sisteminizi bağlayın

Alcatel santralınızı kullanmaya devam edin yüksek maliyetlerle değiştirmeyin. Rainbow, PBX telefon sistemlerindeki yatırımlarınızı buluta kolayca bağlayarak ve bunları bir araya getirerek sağlayan bir hibrit bulut santral çözümü sunar. Masa telefonundan akıllı telefonları arayın ve multimedya konferans özellikleri için Rainbow uygulması yeterlidir

OXO Connect Evolution, düşük maliyetli işlemler için optimize edilmiştir

Birleşik İletişim ve uzaktan yönetim, harici bir bulut hizmeti bağlantısı aracılığıyla sunulur

Bulut santral avantajları için Alcatel Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution ve Rainbow, birlikte tüm çalışanlarınıza nerede olurlarsa olsunlar müşteri odaklı iş iletişimi, anlık mesajlaşma ve video konferans hizmetleri sunar

Premium Alcatel Lucent iş telefonları

Yeni nesil Premium Alcatel Lucent ofis telefonları çalışanlarınızın verimliliği üst düzeye yükselir ve müşteri memnuniyetiniz artar

Gelişmiş iş telefonları ve kurumsal düzeyde işbirliği hizmetleri

Müşterileriniz firmanızı ararken HD ses kalitesi ve yüksek çözünürlükteki video konferanslar karar alma süreçlerini hızlandırarak olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlar. Gelen çağrılar ilgili uzmanlara yönlendirilir ve sanal toplantı odaları bilgi akışının daha hızlı olmasına yardımcı olur

DÖKÜMANLAR

Alcatel Lucent Rainbow ile ilgili dökümanlara hızlıca ulaşabileceğiniz alandır. Alcatel Lucent Rainbow teknik dökümleri ve kullanım klavuzları dahil edilmiştir. Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. 0216 340 76 40.

ÜRÜN BROŞÜRÜ

Alcatel Lucent Rainbow Hizmet Planları

Kullanıcı hesabınızı oluşturarak Rainbow'un freemium planı ( Rainbow Essential ) ile keyfini çıkarın. Business ve Enterprise planları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 340 76 40 'ı arayınız.

ESSENTIAL

 • Telefon santral entegrasyonu
  Alcatel OXO Connect ile temel entegrasyon sağlanır
 • Durum bilgisi
  Çevrimiçi, uzakta, görünmez ve rahatsız etmeyin durum modları
 • Çağrı kayıt listesi
  Arama geçmişi cevaplanan, aranan ve cevapsız çağrılar şeklinde listelenir
 • Temel yönetim paneli
  Atanan 1 adet yönetici ile temel yönetim aşamalarını kolayca düzenleyebilirsiniz

BUSINESS

ENTERPRISE

Premium IP Masaüstü Telefon Makinaları

Kablosuz Dect Telefon Makinaları

Dect Baz İstasyon Seçenekleri

Konferans Telefonları

OmniSwitch LAN Ağ Ürünleri

OmniAccess Stellar WLAN Acess Point Ürünleri

Rainbow ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Mesajınız Tarafımıza Ulaşmıştır.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Bu Ürün İçin Size Teklif Sunacağız.

Bir uzman size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now