Grandstream
UCM6308

GrandStream UCM6308 IP Santral
UCM6308 IP-PBX hakkında detaylı bilgi almak için
Ücretsiz Teklif Çağrısı

GrandStream UCM6308 IP Santral telefon sistemi çözümü, yerinde ve uzaktan kurulumlar için eksiksiz iletişim ve işbirliği sağlayan bir çözüm paketidir. UCM6308, ofiste ve uzaktan iş gücü iletişimini artırmaya yardımcı olan yeni nesil kurumsal telekomünikasyon ve video konferans platformudur.

GENEL BAKIŞ

Grandstream UCM6300 serisi IP Santral çözüm ailesi içinde olan UCM6308 IP-PBX UCM + RemoteConnect + GS Wave Mobile uygulaması şirketler, şubeler, uzaktaki çalışanları ve seyahat eden çalışanları tek bir ağ altında bir araya getirmek için tasarlarlanan yeni nesil iletişim çözümüdür. Bulut santral gibi aylık maliyetli ücretleri ortadan kaldırırken IP santral sisteminizi ofisinizde güvenle konumlandırmak ve aylık gereksiz sabit maliyetlerden kurtulmak isteyen firmalar için kurumsal bir çözüm paketidir. UCM6308 Ekosistemi, yerinde ve uzaktan çalışan bir çözüm olarak yönetimi ve kurulumu kolay bir iletişim altyapısı oluşturur. Şirketiniz için zengin özellikli telefon çözümleri ile işinize yüksek düzeyde kurum içi kontrol ve özelleştirme imkanlarını uygun maliyetler ile sağlar.

UCM RemoteConnect, işletmelerin uzaktaki çalışanlar ve cihazlar için kolayca güvenli bir işbirliği çözümü oluşturmasına olanak tanır. Uzak kullanıcılar tarafından güvenli bağlantılar sağlamak için her zaman açık, otomatik NAT güvenlik duvarı geçişi sağlayan UCM6300 serisi için eşlik eden bir bulut hizmeti sunar. UCM RemoteConnect, Grandstream'in Wave mobil ve masaüstü uygulaması, GUV serisi USB kişisel işbirliği cihazları ve UCM6300 serisiyle entegre SIP uç noktaları aracılığıyla uzak kullanıcılara güçlü ses ve video işbirliği araçları sağlar. UCM6300 serisi için uzaktan işbirliği araçları, hizmetleri ve yönetiminden oluşan eksiksiz bir eko-sistem sağlayan UCM RemoteConnect, uzaktaki çalışanları güvenli bir şekilde desteklemek isteyen tüm kuruluşlar için ideal bir platformdur.

Grandstream Wave uygulaması, kullanıcıların mevcut iş dahili abonelerine heryerden bağlanmasına olanak tanır. Hareket halindeyken arama yapmak ve almak için evden veya seyahat ederken çalışın. Grandstream Wave, kullanıcıların hücresel veri veya WiFi aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir iPhone veya Android cihazında (sürüm 4.1+) iş veya konut SIP hesapları üzerinden sesli / görüntülü arama yapmasına ve almasına olanak tanıyan ücretsiz telefon uygulamasıdır. Bedelsiz lisans ve kurulum için Vodanet İletişim Hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Grandstream UCM6308 ip santral, Grandstream ip telefonlar ve piyasada bulunan ip santral markaları ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu terminaller için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

485x187.2x46.2mm boyutlarında kabinet uyumlu yapısıyla kolayca sistem odanızdaki rak kabinete montaj yapabileceğiniz gibi masaüstü kullanım imkanıda bulunmaktadır. UCM6308 ip santral üzerindeki aşağı yön tuşu ve ok tuşlarına sahip 128x32 nokta vuruşlu grafik LCD ekran kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Dış hat ve iç hat kapasitesi

UCM6308 ip santral 5.000 adet ip kullanıcı (SIP) tanımlanabilir ve 500 adet eşzamanlı çağrıyı destekler. 250 SIP Trunk (IP dış hat), 8 adet analog abone ve 8 adet analog dahili bağlanabilir.

Görüntülü arama özellikleri

4 video beslemesi + 1 ekran paylaşımı (H.264 ve G.711) varsayılarak 1080p görüntü kalitesinde 8 farklı video Konferans odası ve 60 katılımlı toplantılar yapılabilir. Sesli Konferans: 300 katılımcıya kadar (G.711) yapılabilir.

Çağrı merkezi özellikleri

Birden çok yapılandırılabilir çağrı kuyruğu, temsilci becerilerine / kullanılabilirliğine / iş yüküne dayalı otomatik çağrı dağıtımı (ACD), kuyrukta bilgilendirme anonsları

Karşılama anonsu özellikleri

Farklı dil desteğine sahip 5 katmana kadar IVR (Etkileşimli Sesli Yanıt) senaryolarına uyumlu karşılama anonsu ve uyarlanabilir IVR sistemi

Santral özellikleri

Çağrı park etme, çağrı yönlendirme, çağrı aktarma, çağrı bekletme, arayan kimliği, çağrı kaydı, çağrı geçmişi, zil sesi, IVR, beklemedeki müzik, çağrı rotaları, DID, DOD, DND, DISA, zil grubu, aynı anda çalma, zaman çizelgesi, PIN gruplar, çağrı kuyruğu, alma grubu, çağrı / interkom, sesli posta, uyandırma, SCA, BLF, e-postaya sesli posta, e-postaya faks, hızlı arama, geri arama, adla arama, acil arama, arama beni takip et, kara liste / beyaz liste, sesli konferans, video konferans, etkinlik listesi, özellik kodları, meşgul kamp / çağrı tamamlama, ses kontrolü

UCM6308 Ürün Dokumanları

Grandstream UCM6308 IP-PBX Telefon Santral ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Grandstream IP-PBX Santral Modelleri

Grandstream IP-PBX IP Santral ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now