Fanvil
Masaüstü IP Telefon Seçenekleri

Gün içinde yoğun telefon görüşmeleri yapan ve gelişmiş özelliklere, çok hat desteğine ve daha fazla özelliğe erişmesi gereken kullanıcılar için tasarlanmıştır.


Fanvil X1/X1P IP Telefon

Fanvil
X1/X1P


Fanvil X1/X1P IP Telefon

Fanvil X1 / X1P giriş seviyesi, uygun maliyetli profesyonel bir masaüstü IP Telefonudur. 2 hatlı kullanım imkanı sağlamasının yanında 3 katılımlı konferans özelliği ile çalışma hayatınızdaki verimliliğinizi arttırır.

128x48 boyutlarında 4 satır geniş LCD ekranı aydınlatmalı olması nedeni ile kolay okunabilir ve tüm çağrı bilgilerini ana ekranda görmenizi sağlar. Zenginleştirilmiş IP telefon özellikleri sayesinde her bütçenin uygun fiyat ve güvenilirlik gereksinimlerini ustaca karşılar.

Fanvil X1 modeli 2 adet 10/100 Mbps ağ bağlantı noktasına sahip olup X1P modelinde ilave olarak ağ bağlantı noktası PoE özellikli olup IP telefonun ihtiyaç duyduğu enerjiyi bağlı olduğu switch üzerinden alarak adaptör ihtiyacını ortadan kaldırır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T21P IP Telefon

Fanvil
X3S/X3SP/X3G


Fanvil IP SIP Telefon Özellikleri

En çok tercih edilen Fanvil IP telefon serisiX3S serisi X3S, X3SP ve X3G modellerinden oluşmaktadır. Düşük satınalma maliyeti ile giriş seviyesi olmasına rağmen zengin IP telefon özellikleri sayesinde ofis telefonu ürün kalitesini farklı bir seviyeye taşıyor.

Yüksek kaliteli malzemelerin yanı sıra geniş 320x240 2,4 inç (X3G: 2,8 inç) renkli LCD ekranı ile üst düzey bir kullanıcı deneyimi sağlıyarak bir bakışta çok daha fazla görsel bilgi ve HD Ses özellikleri sunuyor.

X3SP modelinde entegre PoE özellikli 2 adet 10/100 Mbps (X3G: 10/100/1000 Mbps) ağ bağlantı noktası, genişletilmiş ağ kullanımı için idealdir. X3S serisi 2 adet VoIP hesabını destekler, basit, esnek ve güvenli kurulum seçenekleri sunar. Ayrıca SRTP / HTTPS / TLS, 802.1x ile çalışır. Çok uygun maliyetli ve güçlü bir IP çözümü olan X3SP, hem küçük hem de büyük ofis ortamlarında verimliliği en üst düzeye çıkarır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil X4G IP Telefon

Fanvil
X4/X4G


Fanvil X4G IP SIP Telefon

Masaüstünüze kalite ve çok yönlülük kazandıran Fanvil X4/X4G, çağrı kontrolü, şık tasarım ve keyifli bir kullanıcı deneyimi için ideal bir denge sunar. Bu cihaz, gelişmiş özelliklere ve üst düzey tasarıma odaklanarak yoğun çağrı kontrolü işlevselliği gerektiren masaüstü kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

X4 / X4G, kurumsal ofis telefonu ihtiyaçları için zengin özelliklere sahip bir IP telefondur.

4 Hatlı IP Telefon, en ince ayrıntılarda bile kullanım kolaylığı sağlanarak tasarlanmıştır. Entegre PoE'li 2 adet 10/100 Mbps (X4G: 10/100/1000 Mbps) ağ bağlantı noktası, yeni nesil ağ alt yapıları için idealdir. Fanvil X4 kullanıcılarına mükemmel bir ses kalitesi ve zengin görsel deneyim sunar. İkinci DSS renkli ekranla IP Phone, iş verimliliğini artıran 30 adede kadar DSS ilave tuşu sağlar. Son derece güvenli uzaktan sağlama ve yazılım güncellemelerini gerçekleştirmek için standart şifreleme protokollerini kullanabilme.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil X5S IP Telefon

Fanvil
X5S


Fanvil IP SIP Telefon Özellikleri

En güçlü IP telefon modellerinden biri olan Fanvil X5S ile tüm çağrı hacminizi kontrol edebilirsiniz. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan X5S, resepsiyon görevlileri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

Fanvil X5S IP telefonu, üstün ses iletişimi ve genişletilmiş DSS ekran işlevselliği için dinamik bir iş iletişim aracıdır. X3 / X4'ten daha hızlı ve daha duyarlı bir arayüze sahiptir ve daha iyi bir genel performans sunar. Fanvil X5S, 16 hatlı bir IP telefon ve 3,5 inç geniş renkli ekrana sahiptir. Fanvil X5S hızlı çağrı yönetimi için Gigabit Ethernet teknolojisi ile üretilmiştir. Ayrıca, tamamen yeni bir USB bağlantı noktası ile X5S, Bluetooth, USB kayıt özellikleri ile benzersiz işlevsellik ve genişletilebilirliğe sahiptir.

64x192 piksel DSS ekranı ile 40 adede kadar BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli programlanabilir tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil X6 IP Telefon

Fanvil
X6


Yealink IP SIP Telefon

En güçlü IP telefon modellerinden olan X6 ile tüm çağrı hacminizi kontrol edin. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan Fanvil X6, firma sahipleri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

Fanvil X6 IP telefon, yöneticiler ve profesyoneller için dinamik bir iş iletişimi çözümüdür. X6 ofis telefonu, IP kamera ve kapı telefonundan videonun kodunu çözebilen büyük bir 4.3 inç renkli ekran sunuyor. Fanvil X6, benzersiz ses netliği için Fanvil'nin Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bantlı codec bileşeniyle birlikte geliyor. Telefon kullanıcıları birbirleriyle aynı odada oturduklarını düşüneceklerdir. Telefon, hızlı arama işlemleri için Gigabit Ethernet teknolojisini kullanır. Ayrıca, Bluetooth USB Dongle ve USB kayıt özellikleri ile birlikte çalışır.

2 adet 2.4 inç DSS ekranı ile 60 adede kadar BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli programlanabilir tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil X7C IP Telefon Makinası

Fanvil
X7C


Fanvil IP SIP Telefon

En güçlü IP telefon modellerinden biri olan Fanvil X7C ile tüm çağrı hacminizi kontrol edebilirsiniz. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan X7C, resepsiyon görevlileri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

Modern ve net bir tasarıma sahip Fanvil X7C, tüm önemli bilgilere anında erişmesi gereken iş kullanıcıları için üst düzey bir kurumsal IP telefonudur. 5 inç yüksek çözünürlüklü renkli ekrana ek olarak, telefon ayrıca 20 SIP hattı, Opus destekli HD ses, 60 adede kadar DSS tuşu (12 fiziksel), Dahili Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı ve daha fazlasını sunuyor.

Ana ekranın yanında konumlandırılan 12 adet renkli LED ışıklı esnek programlanabilir tuşları ilave sayfalarla 60 adede kadar BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli programlanabilir tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil
X7


Fanvil IP SIP Telefon

En güçlü IP telefon modellerinden biri olan Fanvil X7 ile tüm çağrı hacminizi kontrol edebilirsiniz. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan X7 ofis telefonu, ofis yöneticileri ve firma sahipleri için ideal bir seçim olacaktır.

Modern ve net bir tasarıma sahip Fanvil X7, tüm önemli bilgilere anında erişmesi gereken iş kullanıcıları için üst düzey bir kurumsal IP telefonudur. 127 adede kadar DSS tuş girişi için 7 inç kapasitif dokunmatik ekrana ek olarak, 20 SIP hattı desteği, Opus destekli HD ses, Dahili Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı ve daha fazlasını sunuyor.

Dokunmatik ekranda konumlandırılan 127 adet renkli esnek programlanabilir tuşları ile BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil X210 IP Telefon Makinası

Fanvil
X210


Fanvil IP SIP Telefon

Fanvil X210 olağan üstü yoğun çağrı trafiği durumunda dahi tüm çağrı hacminizi kontrol edebilirsiniz. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan X210, resepsiyon görevlileri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

X210, günlük işlerinde yüksek çağrı seslerini işlemek için esnek ve gelişmiş özelliklere erişmesi gereken kullanıcılar için üst düzey bir kurumsal IP telefonudur. 4.3" ana renkli ekranda 10 DSS tuşu, 2 × 3.5" ilave renkli ekranlarda 96 adede kadar DSS tuşu (32 fiziksel) ile X210, BLF, hızlı arama, yönlendirme özellikleri gibi. Ayrıca HD ses, dahili Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı, EHS desteği, çift Gigabit, PoE, IP kamera / SIP kapı telefonu entegrasyonu ile birlikte gelir ve bu gelişmiş özelliklerle büyük verimlilik sağlar.

Ana ekranın yanında konumlandırılan 32 adet renkli LED ışıklı esnek programlanabilir tuşları ilave sayfalarla 106 adede kadar BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli programlanabilir tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Fanvil ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40