Gigaset SL750H Pro

Gigaset SL750H Pro IP Telsiz Dect Telefon
SL750H hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

DECT el cihazının özellikleri ve HD ses kalitesini mobil akıllı telefonun şık tasarımıyla birleştiren Gigaset SL750H, kaliteli bir iletişim aracıdır. 2.4 inç TFT ekran, gelişmiş mikrofon ve 250 saat bekleme süresiyle SL750H, halihazırda Gigaset pro'nun, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak olan en küçük DECT el cihazıdır.

GENEL BAKIŞ

Gigaset SL750H PRO sadece daha küçük değildir, her yönden daha iyidir. Ahizeyi elinize aldığınızda kaliteli malzemelerden yapılmış olan telefon olduğunu hemen algılıyorsunuz fakat özellik yönünden de çok üstün bir telefon olan Gigaset SL750H prmium bir çözümdür.

Ahize, Bluetooth, titreşim ve sesli profiller ile zenginleştirilmiş Gigaset pro‘nun iş özellikleri ile doludur. Bu, telefonu spesifik durumlardaki kişisel ihtiyaçlarınıza uyumlu hale getirir.

Mikro-usb portu, Gigaset pro DECT ağlarını desteklemek için SL750H PRO‘yu ilerideki yazılım güncellemelerine hazırlar. Bu, ahizeyi Gigaset pro N720 IP Çok Hücreli ve N510 IP Tek Hücreli sistemlerine mükemmel şekilde uygun hale getirir. Aynı şekilde hem tek hem de çok hücreli ortamlarda GAP uyumlu baz istasyonlarına da bağlanabilir.

Yeni 2,4“ ekranı kusursuz şekilde karşılayan sorunsuz, yüksek kaliteli polimer yüzeyli ahize çizilmeye ve dezenfektanlara dirençlidir. Her açıdan daha iyi yeni nesil SL sınıfını oluşturarak, donanım ve yazılımın mükemmel dengede olduğu tek bir kesintisiz form olur.

SL750H PRO, Gigaset pro N720 IP, N870 IP Pro Çok Hücreli ve N510 IP Tek Hücreli sistemleri ile tamamen uyumludur. Arama yaparken ofiste hareket etmek ve gezinmek benzersiz bir deneyimdir. Gigaset pro‘dan beklediğiniz kullanışlılığın ve rahatlığın keyfini çıkaracaksınız; Gigaset pro baz istasyonları inanılmaz ses kalitesi ile sizi bağlantıda tutarken konuşmaya devam edin. Gigaset pro uyduları ve baz istasyonları bağlantınızın asla kesilmeyeceğinden emin olmanızı sağlar.

Ahize yüksek kaliteli polimerden üretilmiştir. Ahize yüzeyi benzersiz bir çizilmeye dirençli kaplama ile korunur. Bu, ahizenin günlük kullanımda çizilmeye karşı korunmasını sağlar. Kaplama, sağlık hizmetleri ortamlarında ahizeyi sorumluluk sahibi şekilde temizlemenize izin vererek, popüler dezenfektan etkilerine karşı da ahizeyi korur.

Eller serbest modunda, Gigaset pro hoparlör teknolojisinin iyileştirilmiş ses dağılımı, sesi daha yüksek bir seviyeye çeker. Kullanıcı, görüşmeye yeni dinamik HD ses kalitesini katan zenginleştirilmiş bir ses netliğini yaşar. Yüklenen ve klasik zil sesleri daha da etkileyici ve net bir ses verir. Ses paketini Ses profilleri ile tamamlamak için, sadece tek bir tuşa basarak kişisel iş şartlarınıza uygun ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Gigaset SL750H Pro kablosuz dect telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile N720 IP Pro, N870 IP Pro Dect Antenler ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

130x51x19mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz SL750H’in ağırlığı 330 gramdır. Cihaz tek renk üretilip rengi füme renklidir.

Ekran özellikleri

Aydınlatmalı, grafik 2,4“-TFT QVGA renkli ekran, 240 x 320 Piksel, 8 satıra ve 65.000 renge kadarişlev tuşları ve yan tuşlara sahip sezgisel, modern kullanıcı arabirimi ile kullanımı kolaydır.

Ses özellikleri

HDSP/CAT-IQ 2.0 ‘i destekleyen HD Ses, Mükemmel ses kalitesi ile eller serbest konuşma, 5 ses seviyesi ve ses yükselmesi ile seçilebilir 22 zil melodisi, Seçilebilir ses profilleri (kişisel, sessiz ve gürültülü), Bluetooth veya 2,5-mm jak yoluyla ahize

Cevapsız aramalar

Ekran ve aydınlatmalı mesaj bekletme göstergesi yoluyla işaret edilir, Arayan gösterimi ile 20 cevapsız aramaya kadar gösteren liste, GAP ile 3. taraf tek ve çok hücreli sistemlerin arkasında yerel cevapsız arama listesi, Cevapsız arama listesini doğrudan çevirme

Tuş takım özellikleri

Aydınlatmalı ve çizilmeye dirençli, Yanıp sönen LED‘li mesaj bekletme tuşu, Kişisel, sessiz ve gürültülü ayarlarını doğrudan uygulamak için profil tuşu, PIN korumalı tuş kilidi (# tuşu)

Bağlantı özellikleri

DECT, Bluetooth, Bluetooth kulaklık (eller serbest ve kulaklık profili), Gigaset QuickSync ile veri alışverişi ve donanım yazılımı güncellemesi, cep telefonlarıyla kartvizit alışverişi, Micro-USB şarj işlevi, Gigaset QuickSync ile veri alışverişi ve donanım yazılımı güncellemesi, 2.5 mm kulaklık konektörü

Pil özellikleri

12 saate kadar konuşma süresi ile tüm gün yoğun kullanımlar için uygun bir üründür. 250 saate kadar bekleme süresine sahip olan Gigaset SL750H kablosuz el telefonu sizi yarı yolda bırakmaz.

Gigaset QuickSync‘ yazılımı

Windows ve OSX için karşıdan yüklenen ücretsiz yazılım. micro-USB veya Bluetooth® ile bağlanın. Telefon cihazınızı Microsoft Outlook ile doğrudan senkronize edin. Arayan resimlerini/ekran koruyucu resimlerini karşıya yükleyin. Sesleri (zil seslerini) bilgisayardan telefon cihazına yükleyin. Donanım yazılımı güncellemesi. Bilgisayar telefon entegrasyonu (CTI): Microsoft Outlook kişilerinin doğrudan aranması, hem Windows hem de OSX‘de gelen aramaların bilgisayarda gösterilmesi

Kutu içeriği

Telefon cihazı, pil kapağı, 2 adet AAA Pil (NiMH), kemer klipsi, şarj cihazı, Şarj cihazı için güç adaptörü, güvenlik broşürü


Gigaset SL750H Ürün Dokumanları

Gigaset SL750H Pro Dect kablosuz telefon ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer IP Pro Dect Telsizler

Gigaset PRO ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now