Grandstream GRP2613

Grandstream GRP2613 IP Telefon Makinası
GRP2613 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yeni nesil özellikler ile donatılan GRP2600 serisi ofis telefonlarının en çok satan modellerinden biri olan Grandstream GRP2613, gün boyu yoğun telefon görüşmeleri yapan profesyonel çalışanlar için yüksek malzeme kalitesi ile üretilen ofis telefonudur. Vodanet olarak firmamızdan satın aldığınız Grandstream GRP2600 serisi masaüstü IP telefonları üzerinde firmanızın logosu ile teslim ediyoruz. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bu yenilikçi uygulama için bizi arayın.

GENEL BAKIŞ

Grandstream GRP2600 serisi IP telefonlar üretici tarafından yeni bir segment oluşturularak lansmanı yapıldı. Grandstream bu segmenti "Carrier Grade" olarak tanımlamakla beraber Carrier Grade telekomünikasyon sektöründe, "taşıyıcı sınıfı" söz konusu sistemi veya ürünü en üst düzeyde güvenilir, iyi test edilmiş ve yetenekleri kanıtlanmış bir donanım veya yazılım bileşenini olduğunu ifade eder. Telekomünikasyon sektöründe bir ürün için "Carrier Grade" olarak tanımlamak için beş ana özellik vardır: Yüksek kullanılabilirlik; yüksek deneyim kalitesi; performans & verimlilik; ölçeklenebilirlik ve güvenlik. 

"Carrier Grade" ürün kalitesinde üretilen GRP2613 IP telefonun temel özellikler arasında 3 hat ile kullanım, 2.8 inç 320x240 piksel geniş renkli ekranı, değişebilen ön paneli ve 24 adet VPKs sanal programlanabilir tuş yer almaktadır.

Ofis telefonunuz üzerinde firma logonuzun yer alması Grandstream GRP2600 serisi telefonlar ile artık çok kolay. Firmamızdan aldığınız GRP2613 IP telefon üzerinde istediğiniz logo ile teslim edilecektir.

Grandstream's Device Management System (GDMS) cihaz yönetimi ile tüm Grandstream ürünlerini gerek bulut üzerinden gerekse yerel ağ üzerinden kurulum, güncelleme gibi işlemleri merkezi yönetim desteği sağlıyarak bilgi işlem departmanı kaynaklarınızı en verimli halde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi GRP2613 son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisine (SRTP ve TLS) sahiptir. GRP2613, çok adetli kurulumları son derece kolay hale getirmek için Grandstream'in UCM serisi IP Santral ve PowerPBX IP Santral kurulumlarında şifreli XML dosyaları ve TR-069 ile kolay devreye alma (zero-configuration) dahil olmak üzere çeşitli otomatik hazırlık seçeneklerini destekler.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Grandstream GRP2613 IP Telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

Masaüstünde kullanımda 203x193x52mm boyutlarında ve 554 gram ağılığındaki kompakt yapısıyla masaüstünde çok yer kaplamayan ip telefondur.

HD ses kalitesi

Opus, G.722, G.711(A/µ), G.729AB, G.726, G.723, iLBC ses kodeği ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar net ve anlaşılırdır.

GRP2600 serisine özel farklılıklar

Grandstream GRP serisi ip telefonlar, değiştirilebilir LCD kapak, maksimum kullanıcı verimliliği için yeniden tasarlanmış UI, diğer markaların yapılandırma dosyalarını kullanabilirsiniz (tool), tüm modellerde aynı ürün yazılımı ve yapılandırma şablonunu, Opus codec desteği (yüksek doğrulukta geniş bant / dar bant), Alias name-based Config XML, Grandstream Device Management System desteği.

Ekran

2.8 inç 320x240 piksel büyüklüğündeki TFT renkli LCD ekran kullanımı kolaylaştırır. GRP2613 geniş ekranı kullanıcısına konforlu iletişim imkanı sağlıyor.

Telefon özellikleri

Bekletme, aktarma, yönlendirme, 3 katılımlı konferans, çağrı parkı, çağrı toplama, paylaşılan çağrı görünümü (SCA) / köprülü hat görünümü (BLA), indirilebilir telefon defteri (XML, LDAP, 2000 öğeye kadar), çağrı bekletme , arama kaydı (1000 kayda kadar), ekranın XML özelleştirmesi, off-hook otomatik arama, otomatik yanıtlama, tıkla ve ara, esnek arama planı, hot-desking, kişiselleştirilmiş müzik zil sesleri ve beklemedeki müzik, sunucu yedekliliği ve fail-over.

Bağlantı arayüzü

2 adet PoE özellikli otomatik algılama desteğine sahip 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktası, RJ9 kulaklık girişi (EHS destekli)

Güvenlik

User and administrator level passwords, MD5 and MD5-sess based authentication, 256-bit AES encrypted configuration file, SRTP, TLS, 802.1x media access control, secure boot

Kutu içeriği

GRP2613 telefon, kablolu ahize, masaüstü stand, 5V güç adaptörü, ağ kablosu, hızlı kurulum kılavuzu, GPL lisansı


GRP2613 Ürün Dokumanları

Grandstream GRP2613 IP telefon ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer SIP Telefon Modelleri

Grandstream ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now