Grandstream GRP2615

Grandstream GRP2615 IP Telefon Makinası
GRP2615 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yeni nesil özellikler ile donatılan GRP2600 serisi ofis telefonlarının en çok satan modellerinden biri olan Grandstream GRP2615, gün boyu yoğun telefon görüşmeleri yapan profesyonel çalışanlar için yüksek malzeme kalitesi ile üretilen ofis telefonudur. Vodanet olarak firmamızdan satın aldığınız Grandstream GRP2600 serisi masaüstü IP telefonları üzerinde firmanızın logosu ile teslim ediyoruz. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bu yenilikçi uygulama için bizi arayın.

GENEL BAKIŞ

Grandstream GRP2600 serisi IP telefonlar üretici tarafından yeni bir segment oluşturularak lansmanı yapıldı. Grandstream bu segmenti "Carrier Grade" olarak tanımlamakla beraber Carrier Grade telekomünikasyon sektöründe, "taşıyıcı sınıfı" söz konusu sistemi veya ürünü en üst düzeyde güvenilir, iyi test edilmiş ve yetenekleri kanıtlanmış bir donanım veya yazılım bileşenini olduğunu ifade eder. Telekomünikasyon sektöründe bir ürün için "Carrier Grade" olarak tanımlamak için beş ana özellik vardır: Yüksek kullanılabilirlik; yüksek deneyim kalitesi; performans & verimlilik; ölçeklenebilirlik ve güvenlik. 

"Carrier Grade" ürün kalitesinde üretilen GRP2615 IP telefonun temel özellikler arasında 5 SIP hesabı 10 hat ile kullanım, 4.3 inç 480x275 piksel geniş renkli ekranı, değişebilen ön paneli ve 40 dahili dijital BLF tuşu; mevcut genişletme modülü modül başına 40 BLF / hızlı arama tuşu sunar.

Ofis telefonunuz üzerinde firma logonuzun yer alması Grandstream GRP2600 serisi telefonlar ile artık çok kolay. Firmamızdan aldığınız GRP2615 IP telefon üzerinde istediğiniz logo ile teslim edilecektir.

Grandstream GRP2615 IP telefonlar entegre Wi-Fi özelliği sayesinde yerel ağ kablosu çekilemeyen projelerde kablosuz ağ ile santral sistemine dahil olur. Entegre çift bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi standartlarını bünyesinde barındıran GRP2615 yeni nesil kablosuz ağlara sorunsuz entegre olabilmektedir. Ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde Grandstream GRP2615 kullanıcısı akıllı telefonu ile kullandığı Bluetooth kulaklığını ofis telefonu ile de kullanmaya devam edebilir.

Grandstream's Device Management System (GDMS) cihaz yönetimi ile tüm Grandstream ürünlerini gerek bulut üzerinden gerekse yerel ağ üzerinden kurulum, güncelleme gibi işlemleri merkezi yönetim desteği sağlıyarak bilgi işlem departmanı kaynaklarınızı en verimli halde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi GRP2615 son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisine (SRTP ve TLS) sahiptir. GRP2615, çok adetli kurulumları son derece kolay hale getirmek için Grandstream'in UCM serisi IP Santral ve PowerPBX IP Santral kurulumlarında şifreli XML dosyaları ve TR-069 ile kolay devreye alma (zero-configuration) dahil olmak üzere çeşitli otomatik hazırlık seçeneklerini destekler.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Grandstream GRP2615 IP Telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

Masaüstünde kullanımda 234x210x82mm boyutlarında ve 970 gram ağılığındaki kompakt yapısıyla masaüstünde çok yer kaplamayan ip telefondur.

HD ses kalitesi

Opus, G.722, G.711(A/µ), G.729AB, G.726, G.723, iLBC ses kodeği ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar net ve anlaşılırdır.

GRP2600 serisine özel farklılıklar

Grandstream GRP serisi ip telefonlar, değiştirilebilir LCD kapak, maksimum kullanıcı verimliliği için yeniden tasarlanmış UI, diğer markaların yapılandırma dosyalarını kullanabilirsiniz (tool), tüm modellerde aynı ürün yazılımı ve yapılandırma şablonunu, Opus codec desteği (yüksek doğrulukta geniş bant / dar bant), Alias name-based Config XML, Grandstream Device Management System desteği.

Ekran

4.3 inç 480x272 piksel büyüklüğündeki TFT renkli LCD ekran kullanımı kolaylaştırır. GRP2615 geniş ekranı kullanıcısına konforlu iletişim imkanı sağlıyor.

Telefon özellikleri

Bekletme, aktarma, yönlendirme, 3 katılımlı konferans, çağrı parkı, çağrı toplama, paylaşılan çağrı görünümü (SCA) / köprülü hat görünümü (BLA), indirilebilir telefon defteri (XML, LDAP, 2000 öğeye kadar), çağrı bekletme , arama kaydı (1000 kayda kadar), ekranın XML özelleştirmesi, off-hook otomatik arama, otomatik yanıtlama, tıkla ve ara, esnek arama planı, hot-desking, kişiselleştirilmiş müzik zil sesleri ve beklemedeki müzik, sunucu yedekliliği ve fail-over.

Bağlantı arayüzleri

2 adet PoE özellikli otomatik algılama desteğine sahip 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktası, Bluetooth kablosuz kulaklık bağlantı özelliği, Wi-Fi kablosuz ağ bağlantı desteği, EXT portu ile GBX20 ilave tuş modülü

Güvenlik

User and administrator level passwords, MD5 and MD5-sess based authentication, 256-bit AES encrypted configuration file, SRTP, TLS, 802.1x media access control, secure boot

Kutu içeriği

GRP2615 telefon, kablolu ahize, masaüstü stand, 12V güç adaptörü, ağ kablosu, hızlı kurulum kılavuzu, GPL lisansı


GRP2615 Ürün Dokumanları

Grandstream GRP2615 IP telefon ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer SIP Telefon Modelleri

Grandstream ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now