Grandstream GXP2170

Grandstream GXP2170 IP Telefon Makinası
GXP2140 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

En gelişmiş High-End IP Grandstream IP Telefon, bir dizi çağrı kontrolü ve verimlilik odaklı özellikler gerektiren gün içinde yoğun görüşmeler yapan kullanıcılar için tasarlanmıştır. GXP2170'ın yüksek hat erişimi, BLF / hızlı arama desteği ve diğer kontrol odaklı özelliklerini kullanarak yoğun iletişimleri kontrol altına alın.

GENEL BAKIŞ

GXP2170, firmalarda tepe yöneticiler ve çok yoğun telefon görüşmeler ile adeta günü bitiren profesyonel çalışanlar için ideal olan güçlü bir High-End IP telefonudur. Resepsiyon görevlileri, yöneticiler, satış personeli ve telefon ile gün boyu yoğun görüşen çalışanlar GXP2170'ın 12 hat tuşunu, 4.3 inç renkli ekran LCD ekranını ve 48 dijital ekran üzeri hızlı arama / BLF tuşunu kullanarak verimliliğin tadını çıkarabilir. Grandstream GXP2170 çift Gigabit PoE ağ bağlantı noktası sayesinde kullanıcılara mümkün olan en yüksek bağlantı hızlarını sağlar. Maksimum çağrı kontrolü, genişletilebilir hızlı arama / BLF özellikleri ve şık tasarımı, bu telefonu son derece yüksek ses deneyimi haline getirir. Grandstream GXP2170, kendi üzerine eklenmiş 24 adet hızlı arama tuşuna sahiptir. Yeşil ve kırmızı renkleri ile arayacağınız kişinin müsaitlik durumunu kontrol edebilir, en hızlı yoldan tek bir tuş yardımı ile aradığınız kişiye ulaşabilirsiniz.

Grandstream GXP2170 Bluetooth desteği sayesinde kablosuz bir şekilde kulaklık kullanmanıza olanak tanır.Bluetooth desteği sayesinde çağrı transferi, takvim, telefon defteri gibi günlük ihtiyaçlarınızın hepsini tam masa telefonunuzdan hem de kişisel cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Aynı anda hem yöneticiniz, hem de müşteriniz ile görüşmeniz gerekiyorsa Grandstream GXP 2170 tam size göre. Tek bir tuş ile hem müşteriniz hem de yöneticinizle aynı anda görüşüp, konularınıza çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi GXP2170 son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisine (SRTP ve TLS) sahiptir. GXP2170, çok adetli kurulumları son derece kolay hale getirmek için Grandstream'in UCM serisi IP Santral ve PowerPBX IP Santral kurulumlarında şifreli XML dosyaları ve TR-069 ile kolay devreye alma (zero-configuration) dahil olmak üzere çeşitli otomatik hazırlık seçeneklerini destekler.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Grandstream GXP2170 IP Telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

Masaüstünde kullanımda 228x206x46mm boyutlarında ve 0,98kg ağılığındaki kompakt yapısıyla masaüstünde çok yer kaplamayan ip telefondur.

HD ses kalitesi

Opus, G.722, G.711(A/µ), G.729AB, G.726, G.723.1, iLBC ses kodeği ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar net ve anlaşılırdır.

Ses özellikleri

Grandstream GXP2170 ip telefonlara 6 adet SIP hesabı ve 12 adet hat tanımlanabilir. AEC akustik yankı iptal özelliği ile net görüşmeleri garanti eder. VAD Voice Activity Detection, CNG Comfort Noise Generation, AGC Automatic Gain Control gibi özellikler GXP2170'un ses kalitesini mükemmel hale getirir.

Ekran

4.3 inç 480x272 piksel büyüklüğündeki TFT renkli LCD ekran kullanımı kolaylaştırır. GXP2170 geniş ekranı kullanıcısına konforlu iletişim imkanı sağlıyor.

Donanım özellikleri

Bluetooth özelliği ile kablosuz kulaklık desteği. İki adet PoE destekli Gigabit Ethernet portu sayesinde bilgisayarınız için ilave ağ kablosu maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. 20 adet çift renkli DSS tuşu ile aboneye direk erişim ve meşguliyet durum bilgisini görmeniz sağlar. Handsfree ahizesiz görüşme özelliği tam çift yönlüdür.

Bağlantı arayüzü

2 x RJ45 10/100/1000 Mbps Ethernet port, Power over Ethernet IEEE802.3af, RJ9 kulaklık portu, Bluetooth V2.1, USB Port, İlave tuş modülü için EXT Portu

Güvenlik

User and administrator level passwords, MD5 and MD5-sess based authentication, AES based secure configuration file, SRTP, TLS, 802.1x media access control

Kutu içeriği

Grandstream GXP2170 IP Telefon, masaüstü stand, güç adaptörü, ethernet kablo, hızlı başlangıç kılavuzu


GXP2170 Ürün Dokumanları

Grandstream GXP2170 IP telefon ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer SIP Telefon Modelleri

Grandstream ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now