Yealink T4 Serisi
Masaüstü IP Telefon Seçenekleri

Yealink'in T4S serisi, günümüzün yöneticileri ve profesyonel çalışanlar için tasarlanan zarif bir görünümün yanında Optima yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve teknolojik bir telefon deneyimi sunuyor.


Yealink T40G IP Telefon

Yealink
SIP-T40G


Yealink T40G IP Telefon

Yealink SIP-T40G, iş hayatında yoğun telefon görüşmeleri yapan profesyoneller ve beyaz yakalı yöneticiler için iletişimi kolaylaştıran, zengin özelliklere sahip bir SIP telefondur.

Yeni nesil modern görünümle tasarlanan esnek ve güvenli ağ bağlantı teknolojilerini destekler (telefon, kullanıcıların şirket içinde ve uzaktan yazılım yükseltmeleri sağlamak ve gerçekleştirmek için endüstri standardı şifreleme protokollerini kullanır), bu gelişmiş IP telefonu sezgisel olarak tasarlanmıştır. akılda kullanın.

T40G ayrıca çağrı işlemeyi hızlı bir şekilde kolaylaştırmak için Gigabit Ethernet ile üretilmiştir ve programlanabilir tuşları, BLF, SCA, çağrı transferi vb. Gibi üretkenliği artıran kapsamlı özelliklerin övünmesine yardımcı olur. Bu arada, Ethernet Üzerinden Güç (PoE) özelliği ile donatılmıştır , üstün yüksek çözünürlüklü (HD) ses kalitesi ve zengin bir görsel deneyim sunan SIP-T40G IP Phone, kişisel üretkenliğinizi üstün bir şekilde maksimuma çıkarır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T41S IP Telefon

Yealink
SIP-T41S


Yealink T41S IP SIP Telefon Özellikleri

SIP-T41S üstün iletişim ve gelişmiş işlevsellik için zengin özelliklere sahip bir kurumsal seviyede masaüstü telefondur. T41P'den ve daha hızlı performans arttırıcı işlevlerden daha hızlı, daha hızlı yanıt veren bir arayüz sunar.

Üretkenliği artırmak için yerleşik programlanabilir tuşlarla birlikte gelen 6 hatlı IP telefon. Yealink Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bant kodekine sahip SIP-T41S, mükemmel ses kalitesi ve kristal netliğinde ses iletişimi sağlar.

Yepyeni bir USB bağlantı noktasıyla SIP-T41S, Bluetooth, Wi-Fi ve USB kayıt özellikleriyle benzersiz işlevsellik ve genişletilebilirliğe sahiptir. Yealink'in yeni T41S serisi, T4 serisinin aynı zarif görünümünü sunar, ancak daha fazla birlikte çalışabilirlik ve işbirliği için iyileştirmeler sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T42S IP Telefon

Yealink
SIP-T42S


Yealink T42S IP SIP Telefon

SIP-T42S IP telefonu, üstün ses iletişimi ve gelişmiş işlevsellik için dinamik bir profesyonel iş iletişim aracıdır. T42G'den daha hızlı, daha duyarlı bir arayüze sahiptir ve daha iyi bir genel performans sunar. SIP-T42S, verimliliği artırmak için birden fazla programlanabilir tuşa sahip 12 hatlı masaüstü IP telefondur. Üstün kalite ve kristal netliğinde iletişim için Yealink Optima HD Ses Teknolojisi ve Opus'un geniş bant codec'i ile birlikte benzersiz görüşme kalitesi sağlar. Dahası, SIP-T42S, yeni nesil ağ yapılandırmaları için uyumlu Gigabit Ethernet teknolojisi ile üretilmiştir.

Ayrıca, entegre USB bağlantı noktası ile SIP-T42S, Bluetooth, Wi-Fi ve USB kayıt özellikleriyle benzersiz işlevsellik ve genişletilebilirliğe sahiptir. Opsiyonel alınabilen USB adaptörler için Vodanet'i arayabilirsiniz. Yeni T4S serisi, T4 serisinin aynı zarif görünümünü sunar, ancak daha fazla birlikte çalışabilirlik ve işbirliği için iyileştirmeler sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T46S IP Telefon

Yealink
SIP-T46S


Yealink T46S IP SIP Telefon Özellikleri

SIP-T46S IP telefonu, meşgul yöneticiler ve profesyoneller için mükemmel bir iletişim aracıdır. T46G'den daha iyi bir genel performans sunmanın yanı sıra, bu cihaz zengin, yüksek çözünürlüklü bir TFT renkli ekrana sahip daha hızlı bir arayüze sahiptir.

Yealink Optima HD teknolojisi ve Opus'un geniş bant kodekiyle üretilen bu cihaz kristal netliğinde iletişim sağlar. SIP-T46S ayrıca, Gigabit Ethernet ile yeni nesil ağ yapılandırılmasına sahip firmalar için optimum çözümdür. Bluetooth USB Dongle ve Wi-Fi USB Dongle gibi aksesuarlarla telefon özellikleri genişletilebilir.

Yealink SIP-T46S, en son ağ güvenliği teknolojisi olan Transport Layer Security Üzerinden SIP (TLS / SSL) kullanır. Ayrıca, önde gelen IP Santral tedarikçileri PowerPBX, Saphira, 3CX ve Broadsoft Broadworks ile de uyumludur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T48S IP Telefon

Yealink
SIP-T48S


Yealink T48S IP SIP Telefon

7 inç Dokunmatik Ekranlı Akıllı SIP Telefonu
SIP-T48S IP Telefon, yöneticiler ve profesyoneller için dinamik bir iş iletişimi çözümüdür. T48S, sayfalar ve uygulamalar arasında geçişi hızlı, kolay ve rahat hale getiren geniş bir dokunmatik ekran sunar. SIP-T48S, benzersiz ses netliği için Yealink'in Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bantlı codec bileşeniyle birlikte benzersiz kullanıcı deneyimi sunar.

Konferans ve telefon görüşmelerinde kullanıcıları birbirleriyle aynı odada oturduklarını hissettiren ses kalitesi sağlar. Gigabit Ethernet teknolojisini kullanır. Ayrıca, Bluetooth USB Dongle ve Wi-Fi USB Dongle ile birlikte yeni özellikler ilave etmek mümkündür.

Yealink Optima HD Voice teknolojisi, maksimum akustik performans için en yeni donanımı ve yazılımı geniş bant teknolojisiyle birleştirir. Tamamen açık, çok yönlü bir ses codec bileşeni olan Opus, yüksek ağ bant genişliğindeki diğer geniş bant codec bileşenlerinden daha yüksek bir HD ses kalitesi gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır; Ancak, mevcut ağ kaliteniz düşükse, Opus size diğer dar bant kodeklerinden daha iyi bir ses kalitesi sağlayabilir. Ayrıca işitme cihazı uyumlu (HAC) ahizesi, işitme kaybı olan kişinin sesi daha net duymasına yardımcı olur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T46S IP Telefon

Yealink
SIP-T49G


Yealink T49G IP SIP Telefon Özellikleri

8 inç Dokunmatik Ekranlı Video Konferans Özellikli IP Telefonu
Yealink'in video konferans özellikli telefonu T49G, yöneticiler ve ofisten uzakta çalışanlar için tasarlanmıştır. Basitlik ve gelişmişlik arasındaki mükemmel dengeyi kurarak şirket yöneticileri ve profesyoneller için yüksek kaliteli iletişim sağlar. 1280 x 800 piksel boyutunda büyütülmüş, sekiz inçlik likit kristal ekranlı (LCD) dokunmatik ekranın yanı sıra yüksek çözünürlüklü (HD) video ve ses ile T49G, çalışanlar, iş ortakları, tedarikçiler ve müşteriler arasında sorunsuz ve verimli işbirliğini kolaylaştırır. Ayrıca, T49G video konferans özellikli IP telefonu 802.11 a / b / g / n Wi-Fi bağlantısının yanı sıra Gelişmiş Veri Hızı (EDR) teknolojisine sahip Bluetooth 4.0'a sahiptir.

Bu gelişmiş teknoloji kombinasyonu, HDMI çıkış portu sayesinde video konferans görüşmelerinizi büyük LCD ekranlara aktarmanızı sağlar. Daha verimli görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Diğer kullanışlı özellikler arasında programlanabilir tuşlar, merkezi bir bildirim merkezi ve gelişmiş bir kontrol merkezi bulunur. T49G ayrıca kullanıcıların USB flash sürücü aracılığıyla çağrı kaydetmesine ve ekran görüntülerini aktarmasına olanak tanır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink
BT40 Bluetooth Adaptör


Bluetooth USB dongle, IP Telefonunuza çok çeşitli Bluetooth Kulaklıklarla Bluetooth bağlantısı ekleyerek, ofisin neresinde olursanız olun çağrı almanızı sağlar. Bluetooth özellik V4.0 ile uyumludur, geniş kapsamlı kullanım için Bluetooth 1.1, 1.2, 2.0 ve 3.0 ile uyumludur.

Yealink SIP-T27G / T29G / T46G / T48G / T41S / T42S / T46S / T48S / T53 IP Telefonlar ile uyumludur.

Kablosuz kulaklıkla çağrıları cevaplama / sonlandırma özelliği ve 10 metre kablosuz erişim mesafesi hareket özgürlüğü sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink EXP20 Tuş Modülü

Yealink
EXP20 İlave Tuş Modülü


Yealink EXP20, firmanızın esnek ve güçlü SIP-T27G, SIP-T27P ve SIP-T29G gelişmiş IP telefon modelleri için ilave tuş modülüdür.

EXP20, 160x320 piksel boyutlarında geniş ve kullanıcı dostu LCD ekranı ile kullanıcı dostudur. 20 adet LED ışıklı çift renkli tuş içerir. Ek ekran alanı ve eklenen düğme sayısı kullanıcının gezinmesini kolaylaştırır ve hızlı arama, BLF, BLA, çağrı yönlendirme, aktarma ve bekletme gibi temel operasyonel işlevleri kolaylaştırır. Uyumlu Yealink IP Telefona altı adede kadar EXP20 ilave tuş modülü bağlanabilir.

Gelişmiş yeni Yealink EXP20, düzenli olarak çok sayıda çağrıyı izlemesi ve yönetmesi gereken resepsiyon görevlileri, idari asistanlar veya çağrı merkezi çalışanları için ideal bir IP telefon sistemidir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


EHS36 Kablosuz Kulaklık Adaptörü

Yealink
EHS36 Kablosuz Kulaklık Adaptörü


Yeni ve gelişmiş Yealink Kulaklık Adaptörü EHS36, Yealink masaüstü telefonunuz ve kablosuz kulaklığınız arasında teknik arayüz sağlar.

Yealink SIP-T48S/T48G/T46S/T46G/T42S/T42G/T41S/T41P/T40G/T40P/T29G/T27G/T27P IP Telefonlar ile uyumludur.

Önde gelen üreticiler olan Jabra, Plantronics, Sennheiser kablosuz modelleriyle uyumludur. Uyumluluk konusunda tüm sorularınız için Vodanet'i arayabilirsiniz. Yealink EHS36'nın kurulumu kolaydır, EHS36'yı telefonun EXT bağlantı noktasına bağlayın sonrasında Yealink telefonunuzun kontrolünü ve çağrıları uzaktan cevaplayıp kapatmanızı sağlayan özellikleri kolayca kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


WF40 Wi-Fi Adaptör

Yealink
WF40 Wi-Fi Adaptör


Wi-Fi USB Dongle WF40, düşük güçlü, küçük form faktörlü bir cihazdır. IP telefonlarını mevcut kablosuz ağlara sorunsuz bir şekilde bağlamak için ofisler içinde uygulanabilir. Bu dinamik tak ve çalıştır tarzı USB cihazı, uygun fiyatlı, kullanışlı ve güvenilir yüksek hızlı kablosuz bağlantı arayan şirketler, özellikle de daha küçük kuruluşlar için ideal bir ofis ağı çözümüdür.

2.4 GHz frekans 150 Mbps'lik güçlü iletim hızıyla kullanıcıların en uygun şekilde iletişim kurabilmeleri ve güvenilir bir şekilde Wi-Fi bağlantısı kurulmasını sağlar. Wi-Fi USB Dongle WF40, esnek ve optimum kullanıcı deneyimini garanti eden güvenli, güvenilir ve kolay kurulum seçeneğidir.

Wi-Fi USB Dongle WF40, IEEE802.11n ve IEEE802.11b / g standartlarıyla uyumlu olup, güvenilirliği ve verimi en üst düzeye çıkarır. Yealink SIP-T27G/T29G/T46G/T48G/T41S/T42S/T46S/T48S/T52S/T54S/T53 IP Telefonlar ile uyumludur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40