Analog Konferans Telefonları

Hızlı teknolojik ilerleme çağında bile, bazen denenmiş ve test edilmiş olanı yenemezsiniz. Konferans telefonları dünyasında, maliyet tasarrufu potansiyeli ve kullanıcılara aşinalığı sayesinde analog konferans telefonları halen IP teknolojisine sahip telefonlara karşı rekabetçidir. Toplantı odanıza profesyonel bir konferans telefonu ihtiyacınız var ise analog santralınızı değiştirmenize gerek yoktur.Polycom
SoundStation 2 EX


Polycom Soundstation 2EX

Küçük ve orta büyüklükteki toplantı odalarında telekonferans toplantıları için SoundStation 2, toplantı masasında 10 kişiye kadar kadar katılımcıyı barındıran küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için ideal konferans telefonudur.

Polycom Acoustic Clarity ses teknolojisi, olağanüstü performans ve ses kalitesi sunar, Telekonferans toplantılarını daha net ve daha üretken bir şekilde yapılmasını sağlar. Endüstrinin önde gelen tam çift yönlü sesli görüşme (Full duplex) teknolojisi, geleneksel ahizesiz görüşme özellikli telefonlarda olan ses kesilmeleri ve anlaşılmaz konuşmalar olmaksızın doğal hayat kadar gerçek aynı anda iki yönlü konuşma sağlar. Bu sayede akıcı ve son derece anlaşılır telekonferanslar yapabilirsiniz.

Toplantı masasında bulunan kişiler bağırmadan normal bir sesle konuşabilir ve telefondan 3 metre mesafeye kadar açık bir şekilde duyulabilirler. Mikrofon kapsama alanı 3 metredir. Daha verimli bir konferans görüşmeler yapmak için en ideal üründür. Dinamik Gürültü Azaltma (DNR) özelliği ile projektörler ve havalandırma sistemleri gibi arka plan seslerini aktif olarak engellerken akıllı mikrofon karıştırma özelliği ile telefon üzerinde bulunan 3 adet mikrofon 360 derecelik mikrofon kapsama alanı oluşturur. Kristal ses netliğinde konferans görüşmeler için rahatsız edici ortam seslerini değil, konuşan kişiyi vurgular. Aynı zamanda Polycom Soundstation 2EX konferans telefonu, cep telefonlarından ve diğer kablosuz cihazlardan gelen parazitleri filtreleme özelliği ile de net iletişim sağlayan bir teknolojiye de sahiptir.

Geniş arkadan aydınlatmalı ekran, kolayca görülebilir çağrı bilgisi ve telefon fonksiyonları sunar. Herhangi bir standart analog telefon hattına bağlayarak kurulumu çok kolaylaştırır. Yeniden arama, sessize alma, aktarma ve bekletme gibi geleneksel telefon özellikleriyle, tanıdık ve kullanımı kolay bir konferans telefonuna sahip olursunuz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink CP920 Konferans Telefonu

Yealink
CP920


Yealink CP920 Konferans Telefonu

Yealink konferans telefonu Touch-sensitive HD IP Konferans Telefon CP920 ile toplantı odanızı optimize etme zamanı. Kullanıcı merkezli tasarım felsefesi ile Yealink'in bu yeni modeli, kullanım kolaylığını küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için mükemmel olmakla birlikte kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. Kristal netliğinde ses kalitesi CP920 ile her yerde doğal ve mükemmel görüşmeler yapmanızı sağlar. Yealink CP920, sadece Bluetooth üzerinden cep telefonu veya akıllı telefon veya PC / tablet ile eşleştirilemez, aynı zamanda CPN10 ile analog hat kullanan şirketler içinde mükemmel bir seçimdir.

Yealink tarafından geliştirilen üst düzey akustik ses kalitesi, Yealink CP920 konferans telefonu yapılan görüşmelerin anlaşılır ve görülmemiş düzeyde net yapılmasına olanak tanır. HD ses kalitesi sunan Yealink CP920 kurumsal seviyede konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

6 metre kapsama alanına sahip yerleşik 3 adet yüksek teknoloji mikrofonu ile 20 kişilik toplantı odaları için ideal bir çözümdür. Konuşma yapılmadığı zaman Yealink Noise Proof özelliği mikrofonları (mute) ses kesme konumuna otomatik alır ve görüşme başladığında tekrar açar. Toplantı odanızdaki havalandırma, klavye sesleri ve kağıt karıştırma gibi geri planda sürekli gürültü üreten cihazların konferans görüşme sırasında karşı tarafa gitmesini engelleyerek çok daha verimli ve çok daha net anlaşılır konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Polycom SoundStation Duo Konferans Telefonu

Polycom
SoundStation Duo


Polycom SoundStation Duo Konferans Telefonu

Küçük yada büyük organizasyonlar, binlerce konferans salonu veya sadece sizin toplantı odanız, dağınık ekipleri, iş ortaklarını ve müşterileri bir araya getirmek, iletişim kurmak için bir araya getirmeniz gerekiyor. Polycom'un konferans telefonları, birden çok lokasyondaki insan gruplarını birlikte çalışmalarını sağlamak için gerçek bir standart haline gelmiştir. Polycom SoundStation Duo konferans telefonu ile küçük ve orta ölçekli odalar için ortak çalışma gurubu üretkenliği aracı ve standart ofis çalışanı kavramlarını yeni bir seviyeye taşıyarak kullanım esnekliğinin yanında kullanım kolaylığı ve ses kalitesini Polycom en üst seviyeye taşıdı.

Hali hazırda geleneksel bir analog bağlantınız varsa veya IP üzerinden Ses (VoIP) telefonuna geçtiyseniz, Polycom SoundStation Duo konferans telefonu tüm altyapılarda çalışır. VoIP ortamlarında, SoundStation Duo endüstride en sağlam standartlarını sağlayan birlikte çalışabilirlik imkanları sunar.

Analog hat ile kullanılan yapılar için SoundStation Duo'nun kurulumu fişin takılması kadar basittir. Open SIP tabanlı VoIP ortamlarında, web tabanlı kurulum aracı konferans telefonunu devreye almayı son derece kolaylaştırır ve çevrimiçi yazılım güncellemelerini kolaylaştırır. Geniş çoklu dil desteğine sahip geniş arkadan aydınlatmalı ekran, çağrı bilgisi ve içeriğe duyarlı arama işlevleri sunar.

Polycom'un efsanevi ses teknolojisi ile desteklenen SoundStation Duo telefon, olağanüstü net ses kalitesi sunar. Polycom HD Voice teknolojisi ve tam çift yönlü ses, yankı iptali ve cep telefonu ve kablosuz cihaz müdahalesine karşı en son teknolojiye kadar, SoundStation Duo konferans telefonu, dikkat dağınıklığı olmaksızın rakipsiz grup konferans deneyimleri sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Neden Konferans Telefonu Almalısınız ?
Maliyet tasarrufu
Konferans görüşmeler ile seyahat masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Karar alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.
Ekip çalışma ruhu Çalışanların iletişimini geliştirmeye yardımcı olur ve daha fazla kişi daha net iletişim kurabilir.
Daha profesyonel Müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile kurumsal seviyede profesyonel konferans görüşmeler konferans telefonu ile yapılabilir.
HD ses kalitesi Toplantı odasındaki tüm katılımcılar rahatlıkla konuşabilirler. Herkesin duyması ve duyulması için konferans telefonu kullanabilirsiniz.
Zaman tasarrufu Sıkışık trafik ve uzak mesafeler çalışanların bir arada çalışmasına engel olamaz. Konferans görüşmeler verimliliği arttırır.
Video konferans Görüntülü video konferans sistemelerinin alt yapısını kurmanızı sağlar.

Telekonferans Satınalma Rehberi

Toplantı odanızın boyutlarına ve telefon santralınıza uyumlu konferans telefonunu seçmek için konferans telefonu satınalma rehberi

ÜRÜN KATALOĞU


Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX Konferans Odası

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması


Konferans görüşmeler ekiplerin bir arada çalışabilmesini sağlar ve karar alma süreçlerini hızlandırır. PowerPBX IP Santral ile birlikte ücretsiz gelen meet-me konferans özelliği sayesinde öncelikle konferans odası numarası tuşlanır ardından konferans odası şifresi girilir. Böylece şifre sahibi katılımcılar güvenle ve hızlı bir şekilde konferans görüşmeler yapabilirler.

PowerPBX IP Meet-Me konferans özelliğini devreye almak sadece bir dakikalık zamanınızı alır. Sistem yöneticiniz tarafından bir kere yapılan ayarlardan sonra ekiplerinizi konferans görüşmelerde biraraya getirmek çok kolay. Ayrıca tüm görüşmelerin ses kayıtlarına ulaşmak mümkündür.

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX IP Santral alt yapısı ile oluşturulan konferans odaları direk erişime açık olabileceği gibi o konferansa özel şifre ile sadece şifre sahibi katılımcılar katılarak iş hayatındaki en önemli kriterlerden biri olan gizlilik prensibinde stratefik konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tüm konferans görüşmelerinizin ses kayıtlarını sistem dahilinde depolayabilirsiniz. Böylece tüm toplantı notlarını yazılı olduğu gibi sesli olarak ta kayıt altında tutabilirsiniz.

Konferans görüşmeleri, dünyanın her yerinde binlerce müşteri, işletme sahibi ve iş arkadaşını birbirine bağlar. Sıkışık iş takvimleri, müşteri talepleri ve artan rekabet Koşulları dünya üzerindeki günümüzün iş ortamını yönlendirmektedir. Konferans görüşmeler ekiplerin sürekli iletişim halinde olmasının yanında kişilerin işe odaklanmasına yardımcı olur. Konferans görüşmesi ekiplerin aynı toplantı odalarında buluşmasına, seyahat giderlerini ortadan kaldırmayı sağlar.

Video konferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40