Büyük Toplantı Odaları

20 kişiden daha büyük çalışma guruplarının aynı toplantı odasında önceden planlanmış departman toplantılarında ve eğitim konferanslarında herkesin duyulması ve duymasını sağlayan konferans telefonları yüksek öneme sahip toplantılarda kurumsal seviyede HD ses kalitesinde konferans görüşmeler yapabileceğiniz konferans telefonları.Yealink CP920 Konferans Telefonu

Yealink
CP920


Yealink CP920 Konferans Telefonu

Yealink konferans telefonu Touch-sensitive HD IP Konferans Telefon CP920 ile toplantı odanızı optimize etme zamanı. Kullanıcı merkezli tasarım felsefesi ile Yealink'in bu yeni modeli, kullanım kolaylığını küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için mükemmel olmakla birlikte kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. Kristal netliğinde ses kalitesi CP920 ile her yerde doğal ve mükemmel görüşmeler yapmanızı sağlar. Yealink CP920, sadece Bluetooth üzerinden cep telefonu veya akıllı telefon veya PC / tablet ile eşleştirilemez, aynı zamanda CPN10 ile analog hat kullanan şirketler içinde mükemmel bir seçimdir.

Yealink tarafından geliştirilen üst düzey akustik ses kalitesi, Yealink CP920 konferans telefonu yapılan görüşmelerin anlaşılır ve görülmemiş düzeyde net yapılmasına olanak tanır. HD ses kalitesi sunan Yealink CP920 kurumsal seviyede konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

6 metre kapsama alanına sahip yerleşik 3 adet yüksek teknoloji mikrofonu ile 20 kişilik toplantı odaları için ideal bir çözümdür. Konuşma yapılmadığı zaman Yealink Noise Proof özelliği mikrofonları (mute) ses kesme konumuna otomatik alır ve görüşme başladığında tekrar açar. Toplantı odanızdaki havalandırma, klavye sesleri ve kağıt karıştırma gibi geri planda sürekli gürültü üreten cihazların konferans görüşme sırasında karşı tarafa gitmesini engelleyerek çok daha verimli ve çok daha net anlaşılır konferans görüşmeler yapmanıza olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink CP960 Konferans Telefonu

Yealink
CP960


Yealink CP960 Konferans Telefonu

Yealink'in en yeni konferans telefonu olan Yealink Optima HD IP Konferans Telefon CP960 modeli ile toplantı odanızı verimli konferans görüşmeler yapmak için optimize etme zamanı geldi, Android 5.1 işletim sisteminin gücü ile kullanıcı odaklı tasarım felsefesi Yealink'in Y şeklinde yepyeni dizaynı iş hayatınızda çok işe yaracaktır. Özellikle orta ve büyük konferans salonları için 6 metre mikrofon kapsama alanı ile kullanım kolaylığını bir araya getiriyor.

Kristal netliğinde ses kalitesi konferans görüşmelerinen anlaşılır yapılması için iyi tasarlanmış CP960 ile her yerde doğal ve hayat kadar gerçek karşı taraf ile aynı odadaymış gibi konferans görüşmeler yaparsınız. Opsiyonel olarak alınabşilen kablosuz harici hoparlör kit ( 2 adet) dahil edebilirsiniz. Yealink CP960, Bluetooth ve USB Micro-B portu üzerinden kullananıcılar akıllı telefonu veya PC / tabletiniz ile kablosuz ve kablolu eşleştirme sağlar. Böylece yaygın olarak kullanılan Skype gibi haberleşme platformlarını kolayca kullanabilirsiniz.

CP960, 5 inç ve dokunmatik ekranı ile yeni konferans telefonu özelliklerini parmaklarınızın ucunda kolayca sunmaktadır. 6 metre kapsama alanına sahip 3 adet mikrofonu ile toplantı odasındaki tüm katılımcıların konferans görüşmeye katılmalarını sağlerken; Yealink Noise Proof Technology gereksiz ortam gürültülerini de ortadan kaldırır. Önemli tüm konferans görüşmelerin kayıt altına alabileceğiniz ses kayıt özelliği kurumsal iş hayatınızın vazgeçilmez bir özelliği olacaktır.

Harman tarafından geliştirilen üst düzey akustik ses kalitesi Yealink CP960 konferans telefonu yapılan görüşmelerin anlaşılır ve görülmemiş düzeyde net yapılmasına olanak tanır. HD ses kalitesi sunan CP960 Yealink tarafından üretilen en iyi IP Konferans Telefonudur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Poly Trio 8800 IP Konferans Telefonu

Poly
Trio 8800


Poly Trio 8800 IP Konferans Telefonu

Küçük yada büyük organizasyonlar, binlerce konferans salonu veya sadece sizin toplantı odanız, dağınık ekipleri, iş ortaklarını ve müşterileri bir araya getirmek, iletişim kurmak için bir araya getirmeniz gerekiyor. Polycom'un konferans telefonları, birden çok lokasyondaki insan gruplarını birlikte çalışmalarını sağlamak için gerçek bir standart haline gelmiştir. Polycom SoundStation Duo konferans telefonu ile küçük ve orta ölçekli odalar için ortak çalışma gurubu üretkenliği aracı ve standart ofis çalışanı kavramlarını yeni bir seviyeye taşıyarak kullanım esnekliğinin yanında kullanım kolaylığı ve ses kalitesini Polycom en üst seviyeye taşıdı.

Hali hazırda geleneksel bir analog bağlantınız varsa veya IP üzerinden Ses (VoIP) telefonuna geçtiyseniz, Polycom SoundStation Duo konferans telefonu tüm altyapılarda çalışır. VoIP ortamlarında, SoundStation Duo endüstride en sağlam standartlarını sağlayan birlikte çalışabilirlik imkanları sunar.

Analog hat ile kullanılan yapılar için SoundStation Duo'nun kurulumu fişin takılması kadar basittir. Open SIP tabanlı VoIP ortamlarında, web tabanlı kurulum aracı konferans telefonunu devreye almayı son derece kolaylaştırır ve çevrimiçi yazılım güncellemelerini kolaylaştırır. Geniş çoklu dil desteğine sahip geniş arkadan aydınlatmalı ekran, çağrı bilgisi ve içeriğe duyarlı arama işlevleri sunar.

Polycom'un efsanevi ses teknolojisi ile desteklenen SoundStation Duo telefon, olağanüstü net ses kalitesi sunar. Polycom HD Voice teknolojisi ve tam çift yönlü ses, yankı iptali ve cep telefonu ve kablosuz cihaz müdahalesine karşı en son teknolojiye kadar, SoundStation Duo konferans telefonu, dikkat dağınıklığı olmaksızın rakipsiz grup konferans deneyimleri sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Speak 810 USB Konferans Telefonu

Jabra
Speak 810


Jabra Speak 810 USB Konferans Telefonu

Toplantı odaları için tasarlanmış, tak çalıştır bağlanabilirliğe sahip ve cam gibi net bir ses kalitesi sunan sabit bir profesyonel konferans telefonu. Eşsiz ZoomTalk mikrofonlar, 15 katılımcıya kadar herkesin duyulabilmesini sağlar.

Eşsiz Jabra ZoomTalk mikrofonlar sayesinde odada bulunan tüm sesleri filtreler ve sadece insan sesini algılar. Bu sayede, hattın her iki ucuna da aralıksız bir iletişim sağlanır ve toplantının süresi verimli bir şekilde kullanılabilir. ZoomTalk mikrofonlar, konuşulan tek bir kelimenin bile kaçırılmamasını sağlar.

Saniyeler içinde başlatabileceğiniz konferanslar için dizüstü bilgisayara USB girişi üzerinden bağlanabilecek kolay Tak Çalıştır çözüm. Sunulan bağlantı seçenekleri arasında 3,5 mm'lik giriş veya Bluetooth da bulunuyor. Önde gelen Birleşik İletişim (UC)/yazılım telefonu çözümleri ile her Bluetooth etkin akıllı telefon veya tablet için sağlanan arama kontrolü fonksiyonu dahil, tam uyumluluğun sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayara veya akıllı telefona USB, Bluetooth veya 3,5mm'lik jak üzerinden bağlanarak toplantılarınızı hiç olmadığı kadar çabuk başlatabilirsiniz.

Jabra Speak 810 gerçek bir toplantı odası çözümü olup ince ve kompakt tasarımının yanında hızlı kurulum için entegre USB kablosu ile sesli konferans çözümü dilediğiniz an elinizin altındadır. Kolay kurulum yapılabilen Speak 810'u istediğiniz an kolayca farklı bir odasına taşıyabilirsiniz.

Tüm önde gelen UC platformlarıyla uyumlu olan Jabra Speak 810, çok yönlü ve kullanımı kolaydır. Tüm önde gelen Birleşik İletişim platformlarıyla uyumludur. UC ile kullanım için erişilebilir, kesintisiz bir bağlantı deneyimi ve tüm dünyadaki meslektaşlarınızla bağlantı kurarken maksimum esneklik için onaylanmıştır. Hangi platformu kullanırsanız kullanın sorunsuz bir toplantı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Neden Konferans Telefonu Almalısınız ?
Maliyet tasarrufu
Konferans görüşmeler ile seyahat masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Karar alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.
Ekip çalışma ruhu Çalışanların iletişimini geliştirmeye yardımcı olur ve daha fazla kişi daha net iletişim kurabilir.
Daha profesyonel Müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile kurumsal seviyede profesyonel konferans görüşmeler konferans telefonu ile yapılabilir.
HD ses kalitesi Toplantı odasındaki tüm katılımcılar rahatlıkla konuşabilirler. Herkesin duyması ve duyulması için konferans telefonu kullanabilirsiniz.
Zaman tasarrufu Sıkışık trafik ve uzak mesafeler çalışanların bir arada çalışmasına engel olamaz. Konferans görüşmeler verimliliği arttırır.
Video konferans Görüntülü video konferans sistemelerinin alt yapısını kurmanızı sağlar.

Telekonferans Satınalma Rehberi

Toplantı odanızın boyutlarına ve telefon santralınıza uyumlu konferans telefonunu seçmek için konferans telefonu satınalma rehberi

ÜRÜN KATALOĞU


Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX Konferans Odası

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması


Konferans görüşmeler ekiplerin bir arada çalışabilmesini sağlar ve karar alma süreçlerini hızlandırır. PowerPBX IP Santral ile birlikte ücretsiz gelen meet-me konferans özelliği sayesinde öncelikle konferans odası numarası tuşlanır ardından konferans odası şifresi girilir. Böylece şifre sahibi katılımcılar güvenle ve hızlı bir şekilde konferans görüşmeler yapabilirler.

PowerPBX IP Meet-Me konferans özelliğini devreye almak sadece bir dakikalık zamanınızı alır. Sistem yöneticiniz tarafından bir kere yapılan ayarlardan sonra ekiplerinizi konferans görüşmelerde biraraya getirmek çok kolay. Ayrıca tüm görüşmelerin ses kayıtlarına ulaşmak mümkündür.

Şifre Korumalı Telekonferans Odası Uygulaması

PowerPBX IP Santral alt yapısı ile oluşturulan konferans odaları direk erişime açık olabileceği gibi o konferansa özel şifre ile sadece şifre sahibi katılımcılar katılarak iş hayatındaki en önemli kriterlerden biri olan gizlilik prensibinde stratefik konferans görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca tüm konferans görüşmelerinizin ses kayıtlarını sistem dahilinde depolayabilirsiniz. Böylece tüm toplantı notlarını yazılı olduğu gibi sesli olarak ta kayıt altında tutabilirsiniz.

Konferans görüşmeleri, dünyanın her yerinde binlerce müşteri, işletme sahibi ve iş arkadaşını birbirine bağlar. Sıkışık iş takvimleri, müşteri talepleri ve artan rekabet Koşulları dünya üzerindeki günümüzün iş ortamını yönlendirmektedir. Konferans görüşmeler ekiplerin sürekli iletişim halinde olmasının yanında kişilerin işe odaklanmasına yardımcı olur. Konferans görüşmesi ekiplerin aynı toplantı odalarında buluşmasına, seyahat giderlerini ortadan kaldırmayı sağlar.

Telekonferans ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40