Jabra
Evolve 75

Jabra Evolve 75
Evolve 75 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Evolve 75 Açık ofis ortamlarında konsantre olabilmenizi sağlayan en uygun kablosuz kulaklık. Üstün ses kalitesi. Daha az gürültü.

Jabra Evolve 75, günümüzde yaygınlaşan açık ofis mimarisi ile ihtiyaç haline gelen ANC Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip ilk kurumsal kulaklık setidir. Açık ofis ve kalabalık ortamlarda işine odaklanmak isteyen profesyonel çalışnlar için üretilmiştir.

ÖZELLİKLER
Birinci sınıf hoparlörler ve HD ses

HD ses teknolojisi ile buluşan birinci sınıf hoparlörler, aramalarınız ve müziğiniz için gün boyunca cam gibi net bir ses kalitesi sağlar.

Ofis gürültüsünü “dışarıda” bırakın ve verimliliğinizi artırın

Aktif gürültü önleme özelliğinden faydalanarak örn. klima cihazının sesi gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirsiniz. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği, gelişmiş mikrofonlardan faydalanarak ortam gürültüsünü verimli bir şekilde denetleyip engeller

Üstün gürültü önleme teknolojisi ve tümleşik meşgul ışığı

Üstün Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile açık ofis ortamlarında gürültüyü izole ederek işinize odaklanın ve meşgul ışığı ile rahatsız edilmeden verimliliğinizi yükseltin.

İki Bluetooth cihaza bağlanabilirlik

İki Bluetooth cihaza aynı anda bağlanabilmesi sayesinde aramalarınız ve müziğiniz bir arada. Bağlı olduğunuz cihazdan 30 metre uzaklaşabilme kolaylığı.

Konforlu tasarımıyla gün boyu rahat kullanım

Kullanımı kolay kulaklık, yapay deri kulak yastıkları ve kulak üstü tasarı sayesinde açık ofis ortamlarında gün boyu kullanımda üstün konfor sağlar.

Kullandığınız platformla uyumludur

Jabra’nın tüm kulaklıkları ve mikrofonlu hoparlörleri, en popüler online sesli arama hizmetleri ile uyumludur. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır.

UC onaylı profesyonel kulak içi kulaklıklar. Ofisa dışı kullanım için optimize edilmiştir.

Evolve 75, Skype Kurumsal ve UC onaylı tasarımıyla önemli aramalarınız için güvenilir bir tercihtir. Özellikle açık ofis ortamında ve ofis dışında cafe gibi alanlarda çalışırken üstün bir ses ve arama kalitesi sunan kulaklık, rüzgâr gürültüsü veya zayıf bağlantı gibi etkenleri dert etmenize gerek bırakmaz. USB Bluetooth adaptörü sayesinde aynı anda hem bilgisayarınızı hem de akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

UC ve MS sertifikası nedir ?

UC, Birleşik İletişim anlamına gelen “Unified Communications” kelimelerinin kısaltmasıdır ve kurumsal iletişim hizmetlerinin entegrasyonunu tanımlar. Yani, sesli iletişim cihazının UC sistemleri sunan Cisco, Avaya ve önde gelen daha birçok iletişim çözümü için optimize edildiği anlamına gelir. MS ise Skype for Business ve Microsoft Teams onaylı cihazlardır, Microsoft’un belgelendirme prosedürüne tabi tutulmuştur.

Müziğiniz için üstün ses kalitesi. Gerektiğinde işinize odaklanabilmenizi sağlar

Jabra tarafından geliştirilmiş hoparlörler, müziğiniz için arzuladığınız ses kalitesini sağlar. Kulak içi tasarım ise, pasif gürültü önleyici özelliği ile çevrenizdeki gürültüleri engeller ve işinize odaklanabilmenizi sağlar. Entegre edilmiş meşgul ışığı, çevrenizdekiler için “beni rahatsız etmeyin” anlamına gelir.

Sesli Asistan destekli. Kullanımı kolay.

Tek tuş üzerinden Amazon Alexa, Siri ve Google Assistant erişimini destekler. Kullanıcısına hayatı tek bir tuşa basarak kolaylaştırır.


Jabra Evolve 75 Ürün Dokumanları

Jabra Evolve 75 kulaklık ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Jabra Evolve 75 Genel Özellikler
Jabra Evolve 75 Kullanıcı Deneyimi
Jabra Evolve 75 ANC Özelliği

Jabra Evolve Serisi hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now