Grandstream
IP Santral Ürünleri

Yerinde ve uzaktan çözümler için eksiksiz bir iletişim ve video konferans platformu olan UCM6300 ekosistemi, her büyüklükteki işletme için yönetimi kolay bir hibrit iletişim platformu sağlamak için bir şirket içi IP santralın özelleştirilmesi ve kontrolünü bir bulut çözümünün uzaktan erişimiyle bir araya getirir.


Grandstream UCM6301 IP Santral

Grandstream
UCM6301 IP Santral


GrandStream UCM6301 IP-PBX Telefon Sistemi Çözümü, yerinde ve uzaktan dağıtımlar için eksiksiz iletişim ve işbirliği sağlayan bir Ekosistem paketidir. Bu, evimizde ve evimizde uzaktan iş gücü iletişimini artırmaya yardımcı olan yeni nesil bir başlangıç ​​ve küçük işletme telekomünikasyon ve video konferans platformudur. Kombinasyon halinde, UCM6301 IP-PBX UCM + RemoteConnect + GS Wave Mobile uygulaması - şirketler, ayrılmış ofisleri, uzaktaki çalışanları ve seyahat eden çalışanları tek bir ağ altında bir araya getirebilir. aylık maliyetli ücretler. Telefon sisteminizi evde tutmak ve aylık maliyeti büyük ölçüde düşürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

UCM6301 Ekosistemi, yönetimi ve bağlanması kolay, yerinde ve uzaktan çalışan bir çözüm oluşturur. Şirketiniz için zengin özellikli telefon çözümleri ile işinize yüksek düzeyde kurum içi kontrol ve özelleştirme sağlar. Vodanet İletişim Hizmetleri uzman kurulum ekibi ile gelişmiş yapılandırma servislerinin yanı sıra genişletilmiş garanti seçenekleri de sunmaktadır.

Grandstream UCM6301 1 yedek PSTN telefon hattı ve 1 analog bağlantı noktasıyla VoIP hatlarına / ana hatlarına geçiş yapan işletmeler için tasarlanmıştır. 500'e kadar kullanıcı kapasitesi ile ağınızda IP Telefonları kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream UCM6302 IP Santral

Grandstream
UCM6302 IP Santral


Grandstream UCM6302 modeli öncelikle büyüyen ve ihtiyaçlar değiştikçe genişletmek ve büyüyebilir bir sisteme ihtiyaç duyan küçük işletmeler ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. UCM 6302, eski analog telefon sistemlerini değiştirmek ve IP üzerinden Ses (VoIP) telefon hattı hizmetine geçmek isteyen çoğu işletme için optimum çözümdür. Telefon hattı sağlayıcılarının PSTN / Analog hat hizmetini kullanabilmek gibi bir teknolojik avantaj sağlayan UCM6302 IP PBX telefon sistemi, mevcut ve gelecekteki IP teknolojisi telekomünikasyon ihtiyaçları için ideal seçimdir.

Grandstream UCM6302, sistem olarak 1.000 kullanıcı tanımlanabildiği gibi 200 adede kadar eşzamanlı çağrı sayısını, 3 farklı video konferans toplantı odasında toplam 20 katılımcı 1080p görüntü kalitesinde HD video konferans çağrılarını ve 150 kişi katılımlı sesli konferans özelliklerini barındırmaktadır. Vodanet İletişim Hizmetleri uzman kurulum ekibi ile gelişmiş yapılandırma servislerinin yanı sıra genişletilmiş garanti seçenekleri de sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream UCM6304 IP Santral

Grandstream
UCM6304 IP Santral


Grandstream UCM6304 IP Santral sistemi, 4 analog hat (PSTN / FXO) desteği ile eski hatlarınızı halen kullanmazı sağlarken 150 adet SIP Trunk ile geniş VoIP dış hat desteği sağlar. Ayrıca 4 analog abone (FXS), 2.500 IP Abone desteğine sahip UCM6304 300 adet eşzamanlı çağrı desteği sağlar.  KOBİ ve büyük boy işletmeler için tasarlanan Garndstream UCM6304 ip santral ekstra lisans veya aylık ücret olmaksızın tüm özelliklere sahiptir.

VoIP (IP üzerinden Ses) telefon hattı hizmetine geçen daha fazla işletme ile bu şirket içi PBX Sistem Modeli çoğu şirketin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uzaktaki çalışanlar için Video ve Sesli Konferans sunar. Vodanet İletişim Hizmetleri uzman kurulum ekibi ile gelişmiş yapılandırma servislerinin yanı sıra genişletilmiş garanti seçenekleri de sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream UCM6308 IP Santral

Grandstream
UCM6308 IP Santral


Grandstream UCM6308, VoIP (IP üzerinden Ses) ve Analog (PSTN) Telefon hattı özelliklerine sahip hibrit bir IP PBX telefon santral sistemidir. UCM6308 iletişim sistemi, ekstra lisans veya aylık taşıma maliyeti olmaksızın tüm özellikleri kullanıcılarına sunar. Hem yerel hem de uzak kullanıcıların daha yüksek çağrı hacmi ile sesli ve görüntülü arama yapabildiği orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. UCM6308, büyüme ve genişleme için çok fazla alana sahip toplam bir telekomünikasyon çözümüne ihtiyaç duyan çağrı merkezi ve çok şubeli işletmeler için mükemmel çözümdür. Vodanet İletişim Hizmetleri uzman kurulum ekibi ile gelişmiş yapılandırma servislerinin yanı sıra genişletilmiş garanti seçenekleri de sunmaktadır.

UCM 6308, hem normal iş telefonu özellikleri hem de 60 katılımcıya kadar 1080p görüntülü arama özelliklerini sunar. Tam ve eksiksiz şirket içi çözüm gerektiren işletmeler için daha büyük Konferans Görüşmesi / Grup Video ve Sesli arama için tasarlanmıştır. Bu telefon sisteminin temel özelliklerinden biri, yoğun kullanım senaryolarına ve daha büyük kullanıcı kapasitesine izin veren 6 Çekirdekli İşlemcisi ile danıtılmıştır. Sistem odanızdaki rak kabinetinize uyumlu montaj tasarımı, birincil veya yedek telefon hatları olarak kullanılabilen 8 (FXO) analog telefon hattı bağlantı noktasıyla kolay sunucu odası entegrasyonuna izin verir. Yedek analog aboneler, faks makineleri veya daha fazlası için kullanılabilen 8 analog abone (FXS) desteği de bulunmaktadır. Grandstream UCM6308 ile masa başında faks göndermek / almak için yerleşik Faks Özelliklerini kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNGrandstream UCM RemoteConnect

Grandstream
UCM RemoteConnect


UCM RemoteConnect, kuruluşların uzaktaki çalışanlar ve cihazlar için güvenli, yönetimi kolay bir iletişim ve işbirliği çözümü oluşturmasına olanak tanır. Uzak kullanıcılar tarafından güvenli bağlantılar sağlamak için her zaman açık, otomatik NAT güvenlik duvarı geçişi sağlayan UCM6300 serisi için eşlik eden bir bulut hizmeti sunar. Vodanet İletişim Hizmetleri uzman kurulum ekibi ile gelişmiş yapılandırma servislerinin yanı sıra genişletilmiş garanti seçenekleri de sunmaktadır.

UCM RemoteConnect, Grandstream'in Wave mobil ve web uygulaması, GUV serisi USB kişisel işbirliği cihazları ve UCM6300 serisiyle entegre SIP uç noktaları aracılığıyla uzak kullanıcılara güçlü ses ve video işbirliği araçları sağlar. Bu bulut hizmeti, Amazon Web Services (AWS) üzerinde çalışarak% 99,9 güvenilirlik sağlarken, el değmeden yapılandırma ve BT dostu yönetim sunar. UCM RemoteConnect, Grandstream Device Management System (GDMS) ile tamamen entegredir ve gdms.cloud adresinden satın alınır ve yönetilir. Sınırsız sayıda kullanıcıyı destekleyen ve bulut depolama, teşhis araçları, raporlar ve uyarılar sağlayan ücretsiz planlar dahil olmak üzere çeşitli planlar sunar. UCM6300 serisi için uzaktan işbirliği araçları, hizmetleri ve yönetiminden oluşan eksiksiz bir eko sistem sağlar.Grandstream Wave IP Abone Uygulaması

Grandstream
Wave IP Abone Uygulaması


Uzaktan çalışanlar için ideal olan Wave, toplantılara, aramalara ve konferanslara her yerden uzaktan katılmak, programlamak ve bekletmek için kullanımı kolay bir platform sunar. Ayrıca, UCM6300 serisi kullanıcılarının diğer dahili hatları, sabit hatları ve cep telefonu numaralarını doğrudan aramasına olanak tanır. Wave UCM6300 serisi ip santrallar ile birlikte ücretsizdir. Ücretsiz uygulama lisansı için Vodanet İletişim Hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarının yanı sıra Chrome ve Firefox tarayıcıları için de mevcuttur ve UCM6300 serisi tarafından üretilen bir barkodu tarayarak hızlı bir şekilde yapılandırılabilir. Otomatik, her zaman açık NAT güvenlik duvarı geçişi sağlayarak Wave ve UCM6300 serisi arasında tamamen güvenli bir bağlantı sağlayan Grandstream'in UCM RemoteConnect bulut hizmeti ile uyumludur. Wave sayesinde işletmeler, uzaktaki çalışanlara her yerden buluşmak ve işbirliği yapmak için güçlü bir mobil ve web aracı sağlayarak dağınık kuruluşlar ve uzaktaki çalışanlar için üretkenliği artırabilir.

Android ve iOS cihazlar için mobil uygulama ve PC / Mac için web uygulamasıdır. UCM6300 serisi kullanıcıların diğer dahili hatları, sabit hatları ve cep telefonu numaralarını aramasına olanak tanır. 1080p HD'ye kadar video çözünürlüklerini destekler. Yapılandırmak için UCM6300 serisinden uygulamayı indirin ve QR kodunu tarayabilirsiniz.Grandstream IP Telefon Santral ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40