Gigaset A540 IP

Gigaset A540 IP Telsiz Dect Telefon
A540 IP hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Sağlam bir VoIP telefonu olarak tasarlanan Gigaset A540 IP, üretildiği ilk günden itibaren en çok tercih edilen VoIP özellikli kablosuz Dect telefon olmuştur. Gelişmiş teknolojik özellikleri yüksek malzeme kalitesi ile birleştiren Gigaset A540 IP Dect telefon her türlü zorlu ortamda etkili iletişim sağlar.

GENEL BAKIŞ

Gigaset A540 IP modelinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hem VoIP (internet üzerinden sesli iletişim) hem de sabit hattan arama seçenekleri bulunmaktadır. 3 adete kadar paralel hat kullanabilme konforuna ve esnekliğine sahip olmanın tadını çıkarın. Telefonunuzun ahizesiz konuşma işlevi ile birden fazla işi aynı anda kolaylıkla yapabilirsiniz. Bütün VoIP aramaları size HDSP teknolojisi ile olağanüstü bir HD ses kalitesi sunar. İnternet bağlantısı ise, Gigaset A540 IP aracılığı ile çevrimiçi olarak hava durumu, e-posta bildirimleri veya RSS beslemeleri gibi temel bilgi hizmetlerine erişmenizi sağlar.

Gigaset A540 IP, internet üzerinden ya da geleneksel sabit hat üzerinden 3 adete kadar paralel arama yapabilme yeteneği ile çok yönlü olduğunu ortaya koymaktadır. 2 VoIP araması ve 1 sabit hat araması arasındaki geçişi yalnızca bir tuşa basarak sağlayabilirsiniz. Bu çok hatlı arama yapma imkânını, 6 adete kadar ahizeyi eşleştirerek kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 6 uyumlu Gigaset ahizesinden oluşan portföyden en çok hoşunuza gidenleri seçmek. Gigaset A540 IP'niz ile aynı zamanda, farklı sunuculardan 6'ya kadar SIP hesabı da seçebilirsiniz.

Tüm VoIP aramaları olağanüstü bir HD ses kalitesi sunar. Ne bir hışırtı, ne de bir cızırtı duyarsınız - yalnızca sıradışı bir ses kalitesi ve mükemmel bir ses netliği vardır. Böylelikle hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan, rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Aynı anda başka bir işle uğraşmak durumunda olsanız bile, Gigaset A540 IP'nin ahizesiz konuşabilme özelliğini kullanarak HD ses kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Gigaset A540 IP'nin enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketerek, hem çevre hem de cüzdan dostudur. Tüm Gigaset kablosuz telefonları gibi, bu model de alıcı ve baz istasyonu arasındaki mesafeye bağlı olarak verici gücünü çeşitli düzeylerde indirger. Aynı zamanda, sadece ECO Modunu seçerek, Gigaset A540 IP'nin baz istasyonu verici gücünü de %80'e kadar azaltabilirsiniz. Dahası, tamamen radyasyonsuz ECO Mode Plus seçeneği ile telefonunuz bekleme durumundayken verici gücünü kapatabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Gigaset A540 IP kablosuz dect telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

155x50x28mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz A540 IP kablosuz telefonun ağırlığı 105 gramdır. Cihaz tek renk üretilip rengi füme renklidir.

Kullanıcı arayüzü

Aydınlatmalı 1,8" grafik tek renk ekran. 96x64 piksel, 4 farklı renkte arka ışıklı geniş ekranı kullanım kolay

Telefon rehberi ve arama

1.8' siyah beyaz ekranı telefonunuzu çok daha rahat bir sekilde kullanmanizi sagliyor. 150 kisiye kadar isim girebildiginiz telefon rehberi, isimlere ve rakamlara kolay erisim anlamina geliyor. Ayni zamanda VIP kisileriniz için özel zil sesi seçebilir dogumgünü hatirlatma özelliklerini kullanabilirsiniz. 18 saate kadar konusma süresi, 200 saate kadar da bekleme süresi sunmaktadir.

HD ses kalitesi

HDSP ses kalitesi ile VoIP aramalarinizda her kelimeyi açik ve net duydugunuzdan emin olun. Mükemmel ses kalitesi size gerçek anlamda gelistirilmis bir ses sunmakta ve bu sekilde ahizesiz olarak konustugunuzda bile size konustugunuz kisinin yakinindaymis duygusunu vererek kisisel bir his saglamaktadir. HDSP ses ile normal bir telefon görüsmesinin iki kati daha iyi bir ses kalitesi elde edeceginizden emin olabilirsiniz.

VoIP özellikleri

VoIP islevi sayesinde 3 adet aramaya kadar paralel çagri yapabilirsiniz - yani, çoklu görevler içi farkli hatlara ihtiyaciniz kalmaz. Ihitiyaciniza göre internet ve sabit hat çagrilari arasinda kolayca geçis yapabilirsiniz. Ayni zamanda farkli saglayicilardan 6 adede kadar SIP hesabi ekleyebilir; Gigaset.net yoluyla Gigaset VoIP telefonlarini tüm dünyada ücretsiz arayabilirsiniz. Buna ek olarak, sosyal medya platformlarindan online bilgilere de erisebilirsiniz.

Pil özellikleri

18 saate kadar konuşma süresi ile tüm gün yoğun kullanımlar için uygun bir üründür. 200 saate kadar bekleme süresine sahip olan Gigaset A540 IP kablosuz el telefonu sizi yarı yolda bırakmaz.

Kutu içeriği

1x ahize (A540 IP), 1x pil kapağı, 2 adet NiMH AAA pil, 1x ahize için şarj cihazı, 1x şarj cihazı için adaptör, 1x ethernet ağ kablosu


Gigaset A540 Ürün Dokumanları

Gigaset A540 IP Dect kablosuz telefon ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Diğer IP Pro Dect Telsizler

Gigaset PRO ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now