Grandstream 2100 Serisi
Masaüstü IP Telefon Seçenekleri

Gün içinde yoğun telefon görüşmeleri yapan ve gelişmiş özelliklere, çok hat desteğine ve daha fazla özelliğe erişmesi gereken kullanıcılar için tasarlanmıştır. Grandstream'in GXP2100 serisini kullanarak daha fazlasını yapın, daha fazla görüşme yapın ve daha fazla kişiyle iletişim kurun.


Grandstream GXP2130 IP Telefon

Grandstream
GXP2130


Grandstream GXP2130

Grandstream GXP2130, gün boyu yoğun yaptıkları telefon görüşmelerini yönetmek için esnek ve güçlü bir High-End IP telefon isteyen bir kullanıcı için mükemmel bir seçimdir.

8 adet çift renkli LCD BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı arama ve hat tuşları, 2,8 inç geniş renkli LCD ekran ve 4 adet XML programlanabilir ekran tuşu ile donatılan GXP2130 kullanıcı için kaliteli bir çağrı deneyimi sunar.

GXP2130 v2, 3 SIP hesabı tanımlanabilen ve 3 hat kullanımı ile çok hatlı çağrı kontrolüne olanak sağlayarak yoğun telefon görüşmesi yapan profesyonel çalışanların işlerini kolaylaştırır. Ayrıca entegre Bluetooth, HD ses kalitesi ve PoE özellikli 2 adet Gigabit ağ bağlantı noktası önde gelen özellikleri arasında yer alır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream GXP2135 IP Telefon

Grandstream
GXP2135


Grandstream GXP2135 IP SIP Telefon Özellikleri

Grandstream GXP2135 üstün iletişim ve gelişmiş işlevsellik için zengin özelliklere sahip bir kurumsal seviyede masaüstü telefondur. GXP2135, Gigabit ağ bağlantı hızı ve 32 adet dijital BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı arama tuşu sayesinde yoğun telefon görüşmesi yapan profesyonel çalışanlar için ideal hale getiren kurumsal seviyede IP telefon seçeneğidir.

320x240 piksel 2,8 inç büyüklüğünde renkli LCD geniş ekrana sahip, 8 hatlı kullanım ve full HD ses kalitesine sahiptir. GXP2135, kullanıcıların daha üretken ve verimli olmalarına yardımcı olmak için renkli ekranı üzerinde 32 adet dijital programlanabilir tuş üst seviye özellikler sunar.

2 adet Gigabit ağ bağlantısı ile hızlı veri altyapısı desteğini PoE özelliği ile birlikte sağlamaktadır. Mobil cihazlara ve Bluetooth kulaklıklarla senkronizasyon için dahili Bluetooth özelliğini içerir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream GXP2140 IP Telefon

Grandstream
GXP2140


Grandstream GXP2140 IP SIP Telefon

Masaüstünüze kalite ve çok yönlülük kazandıran GXP2140, çağrı kontrolü, şık tasarım ve keyifli bir kullanıcı deneyimi için ideal bir denge sunar. Bu cihaz, gelişmiş özelliklere ve üst düzey tasarıma odaklanarak yoğun çağrı kontrolü işlevselliği gerektiren masaüstü kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir.

Özelleştirilebilir GXP2140, yoğun telefon görüşmeleri yapan kullanıcılar zengin ve geniş renkli ekran ve üstün çağrı kontrolü sağlar. Grandstream GXP2140, 4 hatlı kullanım, 5 programlanabilir esnek ekran XML tuşu ve özellik yüklü arama kontrolleri ile yoğun arama yapan kullanıcının masaüstünde mükemmel bir denge sağlar.

4.3" renkli geniş LCD ekranı, yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar ve 2 adet Gigabit PoE özellikli bağlantı noktaları, HD ses kalitesi ve entegre Bluetooth, GXP2140 IP telefonu çok yönlü hale getirir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream GXP2160 IP Telefon

Grandstream
GXP2160


Grandstream GXP2160 IP SIP Telefon Özellikleri

En güçlü High-End IP telefon modeli olan GXP2160 ile tüm çağrı hacminizi kontrol edin. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan GXP2160, resepsiyon görevlileri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

Grandstream GXP2160, geniş renkli ekranı, kullanımı kolay BLF (meşguliyet izleme) ve DSS hızlı arama tuşları ile verimlilik odaklı bir IP telefon özellikleri sağlar. 6 hatlı kullanım, 4.3" LCD ekranını ve entegre fiziksel 24 BLF / hızlı arama tuşlarını kullanarak daha fazla aramaya ve daha fazla müşteriye ulaşmaya odaklanabilirsiniz. Çağrıları hızlı bir şekilde doğru hedefe aktarmak için diğer abonelerin varlığını ve durumunu kolayca izleyebilirsiniz.

4.3" renkli geniş LCD ekranı, yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar ve 2 adet Gigabit PoE özellikli bağlantı noktaları, HD ses kalitesi ve entegre Bluetooth, GXP2160 IP telefonu çok yönlü hale getirir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Grandstream GXP2170 IP Telefon

Grandstream
GXP2170


Grandstream GXP2170 IP SIP Telefon

En güçlü High-End IP telefon modeli olan GXP2170 ile tüm çağrı hacminizi kontrol edin. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan GXP2170, firma sahipleri, ofis yöneticileri ve benzer roller için ideal bir seçim olacaktır.

Grandstream GXP2160, geniş renkli ekranı, kullanımı kolay BLF (meşguliyet izleme) ve DSS hızlı arama tuşları ile verimlilik odaklı bir IP telefon özellikleri sağlar. 12 hatlı kullanım, 4.3" 480x272 LCD ekranını ve entegre fiziksel 48 dijital programlanabilir BLF/DSS tuşlarını kullanarak daha fazla aramaya ve daha fazla müşteriye ulaşmaya odaklanabilirsiniz. Çağrıları hızlı bir şekilde doğru hedefe aktarmak için diğer abonelerin varlığını ve durumunu kolayca izleyebilirsiniz.

4.3" renkli geniş LCD ekranı, yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar ve 2 adet Gigabit PoE özellikli bağlantı noktaları, HD ses kalitesi ve entegre Bluetooth, GXP2200EXT ilave tuş modülü ile 160 adet BLF/DSS hızlı arama tuşu sayesinde GXP2170 IP telefonu çok yönlü hale getirir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Grandstream GXP2200EXT İlave Tuş Modülü

Grandstream
GXP2200EXT ilave Tus Modülü


Herhangi bir masaüstünü üstün çağrı kontrolü, ağ görünürlüğü ve çağrı esnekliği ile donatın. GXP2200EXT genişletme modülü, arkadan aydınlatmalı LCD ekranı, BLF / Hızlı Arama tuşları ve modül başına ek kontaklar / dahili aboneler ile yüksek ses seviyesine sahip kullanıcılar için daha fazla ağ kontrolü sağlar. GXP2140, GXP2170 ve GXV3240 tarafından desteklenir.

GXP2200 Genişletme modülü, her kullanıcı için güçlü çağrı kontrolü ve esneklik sağlamak için ideal seçimdir. Modülün kendisi, 20 çift renkli özellik tuşu ve sayfa değiştirme için 2 ok tuşu ile sezgisel ve net bir tasarıma sahiptir. Her modül, 40 adede kadar ek kişi ve dahili hat için görünürlüğü desteklerken, 160 adede kadar yeni kişi / dahili hat için görünürlük için 4 adede kadar GXP2200EXT modülünü uyumlu Grandstream telefonlara bağlama yeteneğini de destekler. Kullanıcılar, GXP2200EXT'nin zengin özellikli tasarımıyla getirdiği ek üretkenliğin tadını çıkarabilir. Köprülü hat görünümü / paylaşılan çağrı görünümü, meşgul lambası alanları, çağrı parkı / alma, hızlı arama, iletişim durumu, interkom ve konferans / aktarma / yönlendirme gibi programlanabilir düğmelerinin her birinde geleneksel çağrı özelliklerini destekler.


Grandstream ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40