Grandstream WP820

Grandstream WP820 Wi-Fi Dect IP Telefon Makinası
WP820 hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Grandstream WP820 kablosuz wifi telefon geniş alanlarda kablosuz telefon ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanan WP820 mevcut kablosuz ağ üzerinden ip santralınıza bağlanır ve kablosuz haberleşme sağlanır.

GENEL BAKIŞ

Grandstream WP820, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlara ve dikey pazar uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmış taşınabilir bir Wi-Fi telefondur. Piyasada bulunan en güçlü taşınabilir Wi-Fi telefon olan Grandstream WP820 entegre çift bantlı 802.11a/b/g/n Wi-Fi desteği, gelişmiş anten tasarımı ile geniş dolaşım desteği ve kulaklıklarla ve mobil cihazları eşleştirmek için entegre Bluetooth ile donatılmıştır.

Günümüze kadar üretilen tüm wifi telefonların en büyük sorunu olan verimli batarya kullanım problemi wifi telefonların gün için sürekli şarj edilmesini gerektiriyordu. Grandstream WP820 7,5 saatlik konuşma süresi çift mikrofonlu ve HD ses kalitesiyle WP820, tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarına uygun özellikler, mobilite ve dayanıklılığın güçlü kombinasyonu ile donatılmıştır.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Grandstream WP820 kablosuz Wi-Fi ip telefon, Grandstream Access Point ürünleri ve piyasada satılan kurumsal access point markaları ile birlikte tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

168,5x52,5x21,8mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca duvara montaj yapabileceğiniz WP820’un ağırlığı 161 gramdır. 7,5 saatlik konuşma süresi ve 150 saatlik bekleme süresi ile etkiliyici batarya performansı sunar. Cihaz tek renk üretilip rengi siyahtır.

Ekran özellikleri

2.4 inç (240x320 piksel) boyutlarında renkli TFT LCD ekranı ile Grandstream WP820 kablosuz dect telefon kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir telefondur. Ekrana entegre menü ve rehber tuşları WP820 telefonun kullanımını kolaylaştıran özellik tuşlarıdır.

HD ses kalitesi

G.711µ/a, G.729A/B, G.722 (geniş bant), iLBC, Opus, bant içi ve bant dışı DTMF(ses içi, RFC2833, SIP INFO), VAD, CNG, AEC, PLC, AJB, AGC, ANS

Ses özellikleri

Grandstream WP820 HD ses kalitesine sahiptir. WP820 geniş bant ses destekli ahizede ve hoparlörde HAC desteğine sahiptir. AEC ve Noise Shield Teknolojisine sahip HD ses ve çift MIC tasarımına sahiptir.

Telefon özellikleri

Bekletme, aktarma, ileri, 3 yönlü konferans, indirilebilir telefon defteri (XML, LDAP, 1000 kayda kadar) bekleyen arama, arama kaydı (100 kayda kadar), telefon açıkken otomatik çevirme, otomatik cevaplama, çevirmek için tıkla, esnek arama planı, hot desking, kişiselleştirilmiş müzikli zil sesleri ve beklemede müzik, sunucu yedekliliği ve yük devretme, bas konuş

Kutu içeriği

Ahize ünitesi, evrensel güç kaynağı, şarj yuvası, tutturma klipsi, 1 Li-ion pil, Hızlı Başlangıç Kılavuzu


WP820 Wi-Fi Ürün Dokumanları

Grandstream WP820 Wi-Fi Dect telefon makinası ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Tek Antenli Kablosuz IP Dect Telefon Ve Ahize Ünite Seçenekleri

Tek Antenli Kablosuz IP Dect Telefon El Cihazı Seçenekleri

Grandstream ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now