Yealink T5 Serisi
Masaüstü IP Telefon Seçenekleri

Yealink T5 kurumsal telefonlar ile işletmenizin gelişmiş telefon özellikleri, yeni nesil iletişim deneyimi ve video konferans gibi özellikler ile yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.


Yealink T53W IP Telefon

Yealink
SIP-T53W


Yealink T53W IP Telefon

En İyi Masaüstü Verimliliğini Sunmak İçin Prime Business Phone

Özellikle gün içinde yoğun görüşme yapan kullanıcılar ve yöneticiler için tasarlanan Yealink SIP-T53W, kişisel ve çevresel ihtiyaçlara göre rahat görüş açısını kolayca ve esnek bir şekilde bulabileceğiniz, 3.7 inçlik ayarlanabilir grafik LCD ekrana sahip, kullanımı kolay IP telefondur. Entegre Bluetooth 4.2 ve yerleşik çift bantlı 2.4G / 5G Wi-Fi ile SIP-T53W IP telefon, modern kablosuz teknolojiye ayak uydurmanızı ve gelecekteki kablosuz çağında yatırımınızı korumanızı sağlar. Dahili USB 2.0 bağlantı noktası, USB kaydı veya doğrudan kablolu / kablosuz USB kulaklık seti veya üç adede kadar Yealink EXP50 genişletme modülü bağlantısı sağlar.

Bu özelliklerden yararlanan Yealink SIP-T53W, optimum masaüstü verimliliği ve üretkenliği sağlayan güçlü ve genişletilebilir bir ofis telefonudur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T41S IP Telefon

Yealink
SIP-T54W


Yealink T54W IP SIP Telefon Özellikleri

Özellikle üst düzey yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanan Yealink SIP-T54W, kişisel ve çevresel ihtiyaçlara göre rahat görüş açısını kolayca ve esnek bir şekilde bulabileceğiniz, 4.3 inçlik ayarlanabilir renkli LCD ekranlı, kullanımı kolay bir kurumsal seviyede IP telefondur.

Entegre Bluetooth 4.2 ve dahili çift bantlı 2.4G / 5G Wi-Fi ile SIP-T54W IP Telefon, modern kablosuz teknolojiye ayak uydurmanızı ve gelecekteki kablosuz çağında yatırımınızı korumanızı sağlar. Entegre USB 2.0 bağlantı noktası, USB kaydı veya doğrudan kablolu / kablosuz USB kulaklık seti veya üç adede kadar Yealink EXP50 genişletme modülü bağlantısı sağlar. Bu özelliklerden yararlanan Yealink SIP-T54W, optimum masaüstü verimliliği ve üretkenliği sağlayan güçlü ve genişletilebilir bir ofis telefonudur.

Yealink SIP-T54W opsiyonel olarak Vodanet'ten alabileceğiniz DD10K USB adaptör ile baz istasyon olarak çalışabilir ve 4 adet Yealink W53H ve W56H kablosuz telefonları çalıştırmanıza olanak tanır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T56A IP Telefon

Yealink
SIP-T56A


Yealink T56A IP SIP Telefon

Yealink SIP-T56A, profesyonel çalışanlar için zenginleştirilmiş bir HD ses deneyimi sağlayan, kullanımı kolay gelişmiş akıllı sip telefonudur.

Bu tamamen yeni akıllı video telefon, standart bir telefonun kolaylığıyla üretkenliği artıran görsel iletişim sağlar. Android 5.1.1 işletim sistemine dayanan SIP-T56A, 7 inçlik sabit çok noktalı dokunmatik ekrana, entegre Wi-Fi ve Bluetooth 4.0+ EDR'ye sahiptir.

Yerleşik bir web tarayıcısı, takvim, kaydedici ile birleştirilmiştir. Firmanız için özelleştirilebilmesi için üçüncü taraf harici uygulamalarının yüklenmesini de destekler. DECT teknolojisi sayesinde, yoğun ortamlar için ufuklarınızı genişletmek veya birden fazla el cihazı ekleyerek bir telefon sistemini küçük ekibinizle paylaşmak istiyorsanız, Yealink SIP-T58V / T58A / T56A telefonunu kablolu telefona çevirin, ve günlük taleplerinizi karşılamak için toplamda 4 adede kadar DECT ahizeyi geri ödeyecek. Yealink SIP-T5 Akıllı Medya Telefon Serisi, günümüzün yoğun yöneticileri için hepsi bir arada iletişim çözümü sunan sadelik ve sofistike arasında mükemmel bir denge kurar, yöneticiler ve telefon ile yoğun çalışanlar için tasarlanmıştır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T57W IP Telefon

Yealink
SIP-T57W


Yealink T57W IP SIP Telefon Özellikleri

Özellikle üst düzey yöneticiler ve profesyonel çalışanlar için tasarlanmış olan Yealink SIP-T57W, 800x480 piksel 7 inç kapasitif dokunmatik geniş ekranının rahatça görülebilmesi için ayarlanabilir ekran açı ayarı kullanımı kolay hale getirir.

Dahili Bluetooth 4.2 ve yerleşik çift bantlı 2.4G / 5G Wi-Fi ile SIP-T57W IP Telefon, modern kablosuz teknolojiye ayak uydurmanızı ve gelecekteki kablosuz çağında ilk şansınızı yakalamanızı sağlar. Dahili USB 2.0 bağlantı noktası, USB kaydı veya doğrudan kablolu / kablosuz USB kulaklık seti veya üç adede kadar Yealink EXP50 genişletme modülü bağlantısı sağlar. Bu özelliklerden yararlanan Yealink SIP-T57W, optimum masaüstü verimliliği ve üretkenliği sağlayan güçlü ve genişletilebilir bir ofis telefonudur.

Dahili USB 2.0 bağlantı noktası sayesinde, USB flash sürücü aracılığıyla görüşmelerin kaydını almanızı sağlar. USB bağlantı noktası üzerinden, Yealink EHS36'yı bağlamadan kablolu / kablosuz USB kulaklığı bağlayabilir ve 180 adede kadar kağıtsız DSS erişim tuşu ile programlanabilen en fazla 3 adet Yealink genişletme modülü EXP50 bağlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink T58A IP Telefon

Yealink
SIP-T58A


Yealink T58A IP SIP Telefon

Kameralı Yealink SIP-T58A, kurumsal iş hayatında profesyonel olarak çalışanlar için gelişmiş özellikler ile zenginleştirilmiş HD sesli ve görüntülü arama deneyimi sunan kullanımı kolay bir akıllı ofis telefonudur. SIP-T58A, standart bir telefonun kolaylığıyla üretkenliği artıran görsel iletişim sağlar. Android 5.1.1 işletim sistemine bağlı olarak, Kameralı SIP-T58A 7 inçlik kullanım açısı ayarlanabilir çok noktalı dokunmatik ekran, çıkarılabilir 2 megapiksel HD kamera CAM50, entegre Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 ile birleştirilmiş dahili web tarayıcısı, takvim, kaydedici ve daha fazlası, ayrıca iş özelleştirmesi için üçüncü taraf harici uygulamaların yüklenmesini de destekler.

Yealink SIP-T58W opsiyonel olarak Vodanet'ten alabileceğiniz DD10K USB adaptör ile baz istasyon olarak çalışabilir ve 4 adet Yealink W53H ve W56H kablosuz telefonları çalıştırmanıza olanak tanır.

Camera Smart Business Phone özellikli Yealink SIP-T58A, günümüzün yoğun yöneticileri, yöneticileri ve yoğun telefon görüşmesi yapan kullanıcılar için hepsi bir arada iletişim çözümü sunarak, basitlik ve gelişmişlik arasında mükemmel bir denge kurar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink VP59 IP Telefon

Yealink
SIP-VP59


Yealink VP59 IP SIP Telefon Özellikleri

Yealink amiral gemisi akıllı görüntülü telefon VP59, basitlik ve gelişmişlik arasındaki mükemmel dengeyi yakalayan ve şirket yöneticileri ve profesyoneller için yüksek kaliteli iletişim sağlayan yöneticiler ve tele-çalışanlar için tasarlanmıştır.

Android 7.1 işletim sistemine sahip VP59, size akıllı telefon benzeri bir kullanıcı deneyimi sağlayan 8 inç LCD dokunmatik ekrana sahiptir ve ayrıca iş özelleştirmesi için üçüncü taraf harici uygulamaların yanı sıra kapı telefonu (DoorPhone) özelliklerini de destekler. Yealink DD10K DECT USB Dongle ile birlikte, VP59 kablolu bir telefona dönüşecek ve baz istasyon olarakta 4 adet ilave kablosuz telefonu destekler.

Yealikn VP59 akıllı görüntülü telefon, 802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi bağlantısına ve Bluetooth 4.2 bağlantısına sahiptir. Bu gelişmiş teknoloji kombinasyonu, yüksek kaliteli medya alışverişleri için daha hızlı veri iletimini ve Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) çıkışını kolaylaştırır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Yealink DD10K

Yealink
DD10K


Yealink DECT dongle DD10K, Yealink W60B DECT IP baz istasyonu ile eşleştirildikten sonra T41S / T42S'nin Yealink DECT sistemi ile aynı anda bir ahize olarak çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda T53 / T53W / T54W / T57W / T58A / VP59 4 adede kadar uyumlu Yealink W52H / W56H / W53H el cihazı ile kaydedilebilen baz istasyonu olarak çalışır.

1152kbps / s'lik güçlü iletim hızıyla desteklenen bu çözüm, kablolama veya kablolama sorunları olmadan hızlı ve güvenilir bir DECT bağlantısı sağlar ve dakikalar içinde kablosuz iletişimin keyfini çıkarma ayrıcalığını sunar. Yealink DECT serisinin bir tamamlayıcısı olarak DD10K'yı masa telefonunuza bağlamak, masa telefonunun özelliklerini DECT özellikleriyle birleştirerek size yeni bir çözüm sunuyor.

Yealink DD10K, CAT-iq 2.0 standartlarıyla uyumludur ve konuşlandırılması kolay ve güvenlidir, esnek ve optimum kullanıcı deneyimini garanti eder.


Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40