Yealink SIP T53W

Yealink T53W SIP Telefon Makinası
T53W hakkında detaylı bilgi almak için
DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yealink T53W, 12 SIP hatlı, 360x160 piksel çözünürlüğe sahip geniş 3,7'' aydınlatmalı grafik LCD ekranı ile kullanıcısına kolay kullanım imkanları sunar. Entegre Bluetooth özelliği ile kablosuz kulaklık desteği sunarken entegre wi-fi kablosuz ağ desteği ile ağ kablosunu masanızda ortadan kaldırır. Kablo karmaşasına son vermek isteyen ve ekonomik bir IP Telefon arayan kullanıcılar için ideal bir çözümdür.

GENEL BAKIŞ

Özellikle telefon ile yoğun çalışan yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanmış olan Yealink SIP-T53W, kişisel ve çevresel ihtiyaçlara göre rahat görüş açısını kolayca ve esnek bir şekilde bulabileceğiniz, 3.7 inçlik ayarlanabilir grafik LCD'ye sahip, kullanımı kolay bir Prime Business Phone'dur.

Yerleşik Bluetooth 4.2 ve yerleşik çift bantlı 2.4G / 5G Wi-Fi ile SIP-T53W IP Telefon, modern kablosuz teknolojiye ayak uydurmanızı ve gelecekteki kablosuz çağında ilk şansınızı yakalamanızı sağlar. Dahili USB 2.0 bağlantı noktası, USB kaydı veya doğrudan kablolu / kablosuz USB kulaklık seti veya üç adede kadar Yealink EXP50 genişletme modülü bağlantısı sağlar. Bu özelliklerden yararlanan Yealink SIP-T53W, optimum masaüstü verimliliği ve üretkenliği sağlayan güçlü ve genişletilebilir bir ofis telefonudur.

Yealink firması 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları,görüntülü IP telefonları ve IP Dect telefonları geliştirerek 140 ülkede en çok tercih edilen SIP telefon üreticisi konumuna gelmiştir.

Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren Yealink yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

Farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olması Yealink'i rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Üretime başladığı ilk günden bu yana pazar lideri olmak için çalışan Yealink bugün pek çok ülkede birinci sıraya ulaşmış ve tüm dünyada saygıyla karşılanan ve en çok tercih edilen IP Telefon üreticisi durumundadır.

ÖZELLİKLER
Uyumluluk

Yealink T53W IP Telefonlar tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.

Fiziksel özellikler

Masaüstünde kullanımda 212x210x174x42mm boyutlarında kompakt yapısıyla masaüstünde çok yer kaplamayan ip telefondur. Opsiyonel aparat yardımı ile duvara montaj yapılabilen ip telefon dar alanlar içinde çok uygun bir modeldir.

HD ses kalitesi

Yealink Optima HD Voice teknolojisi, maksimum akustik performans için en yeni donanımı ve yazılımı geniş bant teknolojisiyle birleştirir. Tamamen açık, çok yönlü bir ses codec bileşeni olan Opus, yüksek ağ bant genişliğindeki diğer geniş bant codec bileşenlerinden daha yüksek bir HD ses kalitesi gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır; Ancak, mevcut ağ kaliteniz düşükse, Opus size diğer dar bant kodeklerinden daha iyi bir ses kalitesi sağlayabilir. Ve işitme cihazı uyumlu (HAC) ahizesi, işitme kaybı olan kişinin sesi daha net duymasına yardımcı olur.

Ses özellikleri

Yealink SIP-VP-T49G ip telefonlara 16 adet SIP hesabı tanımlanabilir. AEC akustik yankı iptal özelliği ile net görüşmeleri garanti eder. VAD Voice Activity Detection, CNG Comfort Noise Generation, AGC Automatic Gain Control, NR Noise Reduction gibi özellikler VP-T49G'in ses kalitesini mükemmel hale getirir.

Donanım özellikleri

Yealink SIP-T53W ip telefonlara 12 adet SIP hesabı tanımlanabilir. AEC akustik yankı iptal özelliği ile net görüşmeleri garanti eder. VAD Voice Activity Detection, CNG Comfort Noise Generation, AGC Automatic Gain Control, NR Noise Reduction gibi özellikler T53W'in ses kalitesini mükemmel hale getirir.

Bağlantı arayüzleri

2 port 10/100/1000 Mbps ağ girişi, PoE Ethernet Üzerinden Güç (IEEE 802.3af), 1 adet RJ9 (4P4C) ahize bağlantı portu, 1 adet RJ9 (4P4C) kulaklık bağlantı portu, 1 adet USB portu.

Enerji ve kullanıcı dostu

Yealink T53W IP telefonunun güç tüketimi diğer telefonlara göre oldukça düşüktür. VoIP telefonunun kurulumu kolay, esnek, ve güvenli olup IPv6, Open VPN ve konfigürasyon için yedek sunucuyu destekler. Ayrıca SRTP/ HTTPS/ TLS, 802.1x ile çalışabilmektedir.

Kablosuz iletişim

Yealink SIP-T53W IP Phone, yalnızca Bluetooth kulaklıklar ve mobil kişi senkronizasyonu için yerleşik Bluetooth 4.2 ile değil, aynı zamanda Wi-Fi bağlantısı için dahili çift bantlı Wi-Fi ile 2.4 ve 5 GHz Wi-Fi'ye erişmenizi sağlar. Ayrıca yoğun ortamlar için ufkunuzu genişletmek veya birden fazla el cihazı ekleyerek küçük ekibinizle bir telefon sistemini paylaşmak istiyorsanız, IP telefonunuzu DECT teknolojisi ile kablolu telefona çevirmeniz yeterlidir. Dahası, IP telefonu, dizüstü bilgisayarınızdan içerik paylaşmak için Yealink VC Desktop ile birlikte çalışabilir ve işbirliğini eskisinden çok daha kolay hale getirir

Güvenlik

IP santral platformları, servis sağlayıcılara gelişmiş ağ güvenliği için en son teknolojiyi sağlamak için Aktarım Katmanı Güvenliği Üzerinden SIP (TLS / SSL) kullanır. Yealink T53W, önde gelen IP Santral tedarikçileri PowerPBX, Cloud Vodanet, 3CX ve Broadsoft Broadworks ile mükemmel uyumluluk sağlamaktadır.

Esnek mimari yapısı

Entegre USB 2.0 bağlantı noktası, USB flash sürücü aracılığıyla görüşmelerin ses kaydının keyfini çıkarmanızı sağlar. USB bağlantı noktası üzerinden, artık Yealink EHS36 modülüne gerek kalmadan kablolu / kablosuz USB kulaklıkları bağlayabilir ve 180 adede kadar ekran etiketli programlanabilir DSS direk erişim tuşu için 3 adede kadar Yealink genişletme modülü EXP50 bağlayabilirsiniz.

Kutu içeriği

Yealink T53W Telefon, 2 metre Cat5E UTP ethernet kablo, masaüstü stand, hızlı başlangıç kılavuzu


Yealink T53W Ürün Dokumanları

Yealink T53 ve Yealink T53W IP telefonlar ile ilgili ürün brosürü ve kullanım kılavuzuna asagıdaki linklerden ulasabilirsiniz. Uyumluluk ve diger teknik sorularınız icin 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜN KATALOĞU

Yealink – Microsoft Teams Ürünleri
Yealink T5 Serisi IP Telefonlar
Yealink Yeni Nesil IP Telefonlar

Yealink SIP Telefon Serileri

Yealink ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40

Teklif Talebi
Sizinle hemen iletişim kuracağız.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Teşekkürler.
Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecektir.

Bizi arayarak bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz 0216 340 76 40 veya mail info@vodanet.com.tr.

Buy Now