Toplantı Odası

Ofisinizde teknolojinin gerisinde kalan ekipmanlarınızın isinizi büyütmenize engel olmasına izin vermeyin.

Kapat
Firmalar toplantı odalarında konferans telefonlarını video konferans cihazına, TV yada projeksiyonlar dokunmatik akıllı tahtalara ve HDMI kablolar yerini kablosuz sunum cihazlarına bırakıyor.
  • Kablosuz sunum paylaşımı
  • Kablosuz video konferans
  • Toplantı odası rezervasyon sistemi

Samsung Flip 2

Samsung Flip 2


Samsung Flip, kullanıcılara farklı renkler, stiller ve boyutlarda o tanıdık kusursuz kağıt-kalemle yazı yazma deneyimi sağlar. Aynı anda 4 kişi, herhangi bir nesneyi yazı aleti olarak kullanıp yazı yazabilir. Kullanıcılar ayrıca parmaklarını veya avuçlarını kaydırarak çizimleri kolayca silebilir.

Not alma, Samsung Flip, kullanıcıların her türlü arka planın üzerine yazmasına izin verir. Not katmanı düğmesine dokunarak, orijinal katmanın ardındaki işi etkilemeden istediğiniz her yerde ve her zaman kusursuz bir yazma deneyimi yaşayın.

Samsung Flip sayesinde kullanıcılar her türlü görüntüyü kolayca ve hızla seçebilir, taşıyabilir, kırpabilir, kaydedebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca her bir görüntü tek bir tıklamayla galeriye dahil edilip, düzenlenebilir veya silinebilir.

Toplantı odanızda ekran paylaşımı, kullanıcılar Samsung Flip’teki içeriği Wi-Fi ağı veya HDMI çıkışı üzerinden gerçek zamanlı olarak başka bir büyük dijital ekrana yansıtabilir. Flip ekranı, kişisel cihazlara bağlanarak da paylaşılabilir. Bu özellik, büyük toplantı ortamlarında kalabalık gruplara bilgi aktarmak için idealdir.

Kullanıcılar, her toplantıdan sonra toplantı özetini tüm katılımcılara ve iş arkadaşlarına dağıtarak, elle tutulan toplantı notlarının getirdiği hayal kırıklıklarını ortadan kaldırabilir. Önemli konuşma ve içerikler, gerçek zamanlı olarak Flip’te depolanır ve mobil ve dijital kanallarla kolayca paylaşılabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİNKablosuz Sunum Paylaşımı

Kablosuz Sunum Paylasımı


ClickShare ile bağlandığınız zaman, insanları, içerikleri ve düşünceleri bir araya getirmek artık her zamankinden daha kolay hale gelecek. Tek bir buton sayesinde dizüstü bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, her şeyi bir sunum ekranına yansıtabilir, toplantılarınızı kusursuz bir paylaşım deneyimine dönüştürebilirsiniz. Kablo yok, kurulum yok, bağlanmak için beklemek yok. Toplantılar normal akışında devam ederken sizin için de konsantrasyon kaybı yok.

ClickShare’in USB üzerinden çalışan butonu ve iOS&Android üzerinde çalışan uygulamaları sayesinde toplantı odalarında görünen kablo karmaşasından kurtulmak artık mümkün. Özel bir bağlantı girişi kullanılmadığı için ek kablolara veya çevirici adaptörlere ihtiyacınız yok. Kablo derdi olmadığından kurulum için daha az, paylaşımlarınız için daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

ClickShare Buton ile bağlanırken, herhangi bir yazılım yüklemenize veya kurmanıza gerek yok. Sadece uygulama dosyasını (exe dosyası) çalıştırın ve artık hazırsınız. Bilgisayaranızdan ClickShare butonunu çıkardığınızda PC (Mac vb.) üzerinde herhangi bir yüklü yazılım kalmayacaktır.

ClickShare ile teknoloji sizin yanınızda. Ürün zekası ile her şeyi sizin için çözüme ulaştırıyor. Toplantı odanızda bulunan ClickShare ile önemli sunumlarınızı tek bir tuşa dokunarak sunum ekranına aktaracak olmanın güvenini hissedersiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİNToplantı Odası Rezervasyon

Toplantı Odası Rezervasyon


Oteller, büyük ölçekli şirketler ve bünyesinde birden çok toplantı salonu bulunduran firmalar için oluşturulan, toplantı odası bilgilendirme ve rezervasyon çözümleri sayesinde toplantı odalarının daha kolay yönetimini sağlayarak, ortaya çıkabilecek karışıklığı önleyebilirsiniz.

Tek noktadan tüm salonları kontrol ederek, karışıklığı ve kullanımda olan toplantı odasına toplantı planlamayı engellemenin yanında mimari açıdan şık ofis dizaynını tamamlayan bir teknoloji ile toplantı odasının durumunun görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Vodanet tarafından tasarlanan toplantı odası rezervasyon ve bilgilendirme sistemi, Office 365, Exchange ve GSuite ile entegre çalışır ve toplantı bilgilerinizi ekranlarda gösterir. İsterseniz entegrasyon olmadan manuel yönetim de yapabilirsiniz. Çalışanlar, tanıdık masaüstü yazılımından, web tarayıcısından veya mobil uygulamalardan rezervasyon yapabilir ve ekip işbirliğini teşvik ederken anında bir oda planlamayı kolaylaştırır.

Toplantı odanızın önünde konumlandırdığınız LED ekranlarda firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımınızı uygulayabilir ve ekranlarınızı firmanıza özel olarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca otomasyon sisteminize entegre olabilen toplantı rezervasyon sistemi siz toplantıya katılmadan 10 dakika öncesinde projeksiyon perdesi iner , projeksiyon cihazı, seslendirme sistemi gibi cihazlar açılır aydınlatma istenilen düzeye getirilir hatta oda sıcaklığı olması gereken sıcaklığa gelir ve siz odaya geldiğinizde toplantı odası toplantı için hazırdır.


Toplantı Odası Akustiğini İyileştirme

Toplantı Odası Akustigini iyilestirme


Toplantı odasının akustik konforu, verimli ve verimli toplantılar için temel bir gerekliliktir. Kötü akustiği olan odalarda yapılan toplantılara aktif olarak katılırsanız, kaçınılmaz olarak daha büyük zihinsel yorgunluktan muzdarip olursunuz. Böylece yorucu iş toplantılarında bulmuş olacaksınız ve zaman zaman birkaç dakika ara vermeniz gerektiğini hissedeceksiniz. Bu zihinsel yorgunluğun başlangıcının bir işaretidir. Yanlış yankılanma süreleri olan bu durumda, duvarlardan, tavanlardan ve gelen ses dalgasıyla örtüşen ses dalgalarından net bir anlaşılırlık kaybına, herhangi bir diyaloğu takip etmede zorluğa ve daha sonraki zihinsel yorgunluğa neden olan sorunlar oluşabilir. yüksek konsantrasyon seviyelerini korumak. 

Bir toplantı odası tasarlarken Acoustic asma paneller ve sessizlik sağlayan paneller bu soruna mükemmel bir çözüm sunar. Ayarlara çekici bir son dokunuş sağlamak için hem duvarlara hem de tavanlara monte edilebilirler. Ses emici özellikleri, konuşma veya ses görüntü materyallerinin çalınmasından kaynaklanan akustik rahatsızlıkları en aza indirecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Çeşitli renk ve boyutlardan seçim yapma seçeneği, panelleri herhangi bir alana ve zaten odadaki her türlü mobilyaya mükemmel şekilde uyarlanabilir hale getirilebilir.

Toplantı odanızın ses izolasyon ve akustik ses çalışması için ekibimiz ücretsiz keşif yapabilir toplantı odanız için en uygun akustiğini geliştirmenin çalışması sonucu en doğru çözüme yatırım yapabilirsiniz.USB video konferans
kameranızı kablosuz kullanabilirsiniz.

Toplantı odanızda kabloları ortadan kaldırıp, ClickShare'in kablosuz konferans teknolojisi ile birkaç saniye içinde iş arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin
Yeni teknoloji için ofisinizde yer açmak ve daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40