USB Kulaklık Seçenekleri


Jabra tarafından üretilen USB kulaklıklar yıllardır kurumsal iş hayatında profesyonel çalışanların tercihi olmaktadır. IP santral yada Microsoft Skype for Business gibi bilgisayarlarında yüklü ip telefon uygulamalarını kulaklık ile kullanabilmeyi Jabra USB kulaklıklar sağlar.

Jabra USB Kulaklık Modelleri

Jabra Evolve 20
Stereo / Mono


Jabra USB Kulaklık

Telefon görüşmeleri ve müzik için kolay arama yönetimi ve üstün ses kalitesi sağlayan profesyonel bir kulaklıktır.

Üstün gürültü önleyici mikrofon

Birinci sınıf gürültü önleyici mikrofon, arka plandaki sesleri iptal eder. Kulak yastıkları, yüksek frekanslı sesleri kesecek şekilde tasarlandı. Siz ve görüştüğünüz kişi, birbirinizi duymakta artık güçlük çekmeyeceksiniz.

Entegre kontrol ünitesi

Ses seviyesi ayarları ve sessize alma gibi en sık kullanılan fonksiyonlara rahat ve kolayca erişin. Kumanda biriminden aramalarınızı da cevaplayabilir ve sonlandırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra USB Kulaklık Modeli

Jabra Evolve 30 II
Stereo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Telefon görüşmeleri ve müzik için kolay arama yönetimi ve üstün ses kalitesi sağlayan profesyonel bir kulaklıktır.

USB veya kablo üzerinden bağlantıda kalın

PC’nize USB üzerinden bağlanın veya istediğiniz yerde çalışmak veya müzik dinlemek için kişisel cihazınıza (akıllı telefon veya tablet gibi) 3,5 mm’lik jak ile bağlanın.

Üstün gürültü önleyici mikrofon

Birinci sınıf gürültü önleyici mikrofon, arka plandaki sesleri iptal eder. Kulak yastıkları, yüksek frekanslı sesleri kesecek şekilde tasarlandı. Siz ve görüştüğünüz kişi, birbirinizi duymakta artık güçlük çekmeyeceksiniz.

Entegre kontrol ünitesi

Büyük düğmeli ve LED göstergeli kablo üstü arama kontrolü, aramalarınızı ve müziğinizi kolayca yönetebilmenizi sağlar. Aramaları cevaplayın veya sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı kolayca sessize alın

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra USB Kulaklıklar

Jabra Evolve 40
Stereo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Telefon görüşmelerinde daha fazla verimlilik ve müzik dinlerken harika bir ses kalitesi sunan profesyonel bir kablolu USB kulaklık.

Meşgul Işığı

Meşgul ışığı, arama sırasında otomatik olarak yanar ve başkalarına meşgul olduğunuzu gösterir. Kullanıcı, rahatsız edilmek istemediği zamanlarda meşgul ışığını manuel olarak da yakabilir.

Pasif Gürültü Önleme

Özel olarak tasarlanmış kulak yastıkları sayesinde, kulaklığı taktığınız an insan sesi gibi yüksek frekanslı sesler önlenir. Biz buna "pasif gürültü önleme" diyoruz.

Daha iyi bir bağlanabilirlik için 3,5 mm’lik konnektör

3.5 mm’lik jak, istediğiniz yerde çalışabilmeniz veya müzik dinleyebilmeniz için cihazı kendi akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlayabilmenizi sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra USB Kulaklık Çeşitleri

Jabra Evolve 65
Stereo / MonoJabra Kablolu Kulaklık

Telefon görüşmeleri ve müzik için iki ayrı cihaza bağlanabilen ve üstün ses kalitesi sunan profesyonel bir kablosuz

30 metre kablosuz erişim mesafesi

Arama sırasında masanızdan ayrılabilme özgürlüğünü siz de yaşayın. Kablosuz Bluetooth teknolojisi, size PC, akıllı telefon ve tablete 30 metreye kadar eller serbest bağlanabilirlik kazandırır.

Bağlanabilirlik

İster Bluetooth ile kablosuz olarak ister (PC’ler için Bluetooth adaptörü ile birlikte gelir) doğrudan USB kablosu ile bağlanın. İki cihaza bağlanabilmesi sayesinde hem bilgisayarınıza hem de bir diğer Bluetooth cihazınıza bağlanabilir; bu sayede, aramanızı tercih ettiğiniz cihaz üzerinden cevaplayabilmenizi sağlar.

14 saat batarya ömrü

Tek bir şarj ile 14 saate kadar konuşma süresinden faydalanın. Veya USB kablosunu bağlayın ve kulaklığı kullanırken şarj edin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Bluetooth Kulaklık

Jabra Evolve 65tJabra Kablolu Kulaklık

Gerçek kablosuz kulak içi tasarıma sahip dünyanın ilk UC onaylı kulaklığı olarak geliştirilmiştir.

Mobil profesyoneller için idealdir

Meşgul ışığı, arama sırasında otomatik olarak yanar ve başkalarına meşgul olduğunuzu gösterir. Kullanıcı, rahatsız edilmek istemediği zamanlarda meşgul ışığını manuel olarak da yakabilir.

Profesyonel seviyede ses kalitesi. Gerçek kablosuz kulak içi kulaklıklar.

4’lü mikrofon teknolojisi ile üstün gerçek kablosuz arama kalitesi. Profesyonel iletişim için Skype for Business ile UC onayına ve %100 kablosuz tasarıma sahip mobil bir çözüm.

Gün boyu batarya süresi. Kesintisiz bağlantı.

Tek şarj ile 5 saate kadar ve cep boyutlarındaki şarj birimi ile 15 saate kadar batarya süresi. Aynı anda iki cihaza bağlanabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra USB Kulaklık Çeşitleri

Jabra Evolve 65eJabra Kablolu Kulaklık

Ofis dışında mobil çalışan profesyoneller için üretilmiş ekonomik kablosuz kulaklık

Zamanını dışarıda geçiren profesyoneller için ideal

Zamanını yollarda geçiren, mevcut ve potansiyel müşterileri ziyaret eden profesyoneller, hiçbir aramayı kaçırmamaları için konforlu ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyarlar.

Gün boyu konfor. Hiçbir aramayı kaçırmayın.

Eğer günün her saati erişilebilmeniz gerekiyorsa, gün boyu kullanabileceğiniz kadar rahat bir kulaklığa ihtiyaç duyarsınız. Evolve 65e, kullanışlı ve hafif bir boyun arkası tasarıma sahiptir ve oval şekilli kulaklıkları kulağa sıkıca oturur. Bu tasarım, nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın, aramalarınız ve müziğiniz için gün boyu maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Kablosuz Ofis Kulaklığı

Jabra Evolve 75Jabra Kablolu Kulaklık

Açık ofis ortamlarında konsantre olabilmenizi sağlayan en uygun kablosuz kulaklık

Ofis gürültüsünü “dışarıda” bırakın ve verimliliğinizi artırın

Aktif gürültü önleme özelliğinden faydalanarak örn. klima cihazının sesi gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirsiniz. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği, gelişmiş mikrofonlardan faydalanarak ortam gürültüsünü verimli bir şekilde denetleyip engeller

Birinci sınıf hoparlörler ve HD ses

HD ses teknolojisi ile buluşan birinci sınıf hoparlörler, aramalarınız ve müziğiniz için gün boyunca cam gibi net bir ses kalitesi sağlar.

Üstün gürültü önleme teknolojisi ve tümleşik meşgul ışığı

Üstün Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile açık ofis ortamlarında gürültüyü izole ederek işinize odaklanın ve meşgul ışığı ile rahatsız edilmeden verimliliğini yükseltin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Kablosuz Kulaklık Çeşitleri

Jabra Evolve 75eJabra Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Ofis dışında mobil çalışan profesyoneller için üretilmiş aktif gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık

Profesyonel ses kalitesi. Tercih edilen kullaným rahatlığı.

Üçlü mikrofon teknolojisi, çevrenizdeki gürültüleri filtreler ve sesinizin duyulmasını garantiler. Boyun arkası kablosuz kulak içi kulaklık tasarımı.

İş yerinde güçlü. Çevrenizdeki gürültüye aldırmadan tamamen konsantre olun.

Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile işinize odaklanın, entegre meşgul ışığı ise çalışma arkadaşlarınıza rahatsız edilmek istemediğinizi göstersin

İş ve eğlence için akıllı kontroller

Kolay arama ve müzik kontrolü için beşi düğme, tek dokumnuşla Siri ve Google Now erişimi ve sessiz bildiriler için titreşimli boyun bandı.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Evolve2 30 USB Kulaklık

Jabra Evolve2 30
Stereo/MonoJabra USB Kulaklık

Üretkenliğinizi korumanız için özel olarak geliştirildi. Hafif, taşınabilir, güvenilir ve rahat.

Daha akıllı bir ortamı
Yeni profesyonellik standardı ile öne geçmenin vakti geldi. Açık ofisten açık planlı yaşama kadar Evolve2 30, kim olduğunuz ve nasıl çalıştığınız fark etmeksizin her yerde gelişmiş konfor, sorunsuz iş birliği ve anında konsantre olma imkanı sunar.

Daha net telefon görüşmeleri
Esnek bir şekilde çalışırken, nerede olursanız olun net bir şekilde duyulabilmenizi sağlar. Gelişmiş 2 mikrofonlu ses sistemi görüşme sırasında sesinizi yakalarken aynı anda çevrenizdeki gürültüyü analiz edip azaltır. Kendinizi anlatmak ve en küçük nüansın bile anlamını yitirmemesini sağlamak için mükemmel bir araçtır.

Günboyu konfor
Doğru miktarda ve eşit dağıtılmış basınç uygulamak için ergonomik olarak tasarlanmış ve kulaklarınızın doğal hatlarına göre şekil alan yumuşak hafızalı sünger kulak yastıklarına sahip birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Evolve2 40 USB Kulaklık

Jabra Evolve2 40
Stereo/MonoJabra USB Kulaklık

Açık ofis ortamlarında konsantre olabilmenizi sağlayan yeni nesil kablolu kulaklık

Sessizliği masanıza taşıyor
Evolve2 40 mikrofonlu kulaklığınızı takın ve çevrenizdeki gürültünün anında kaybolmasını hissedin. Yalıtımlı sünger oval kulak yastıkları ve öncü yeni açılı kulak kapağı tasarımı, dış dünyaya karşı kendinizi etkili bir şekilde yalıtmanızı sağlar ve size olağanüstü pasif gürültü önleme özelliğini sunar.

Meşguliyet ışığı
Meşgul ışığı, Evolve2 serisinde her yönden görünür hale getirilmiştir. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

Yüksek ses kalitesi
Evolve2 40 kulaklığa entegre yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon ile tasarlanarak, gelişmiş dijital yonga setiyle en yeni sinyal işleme teknolojisini dahil ederek dünya lideri Evolve Serisinin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirilmiştir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Jabra Evolve2 65 Kulaklık

Jabra Evolve2 65
Stereo/MonoJabra Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Açık ofis ortamlarında konsantre olabilmenizi sağlayan yeni nesil kablosuz kulaklık

Kaliteli arama
Dünya lideri Evolve Serisi mükemmel arama performansını daha da iyi hale gelmiştir; stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon ve gelişmiş dijital yonga seti ile en yeni sinyal işleme teknolojisini dahil edilmiştir. Sonuç, her defasında olağanüstü görüşme kalitesi.

Yüksek müzik kalitesi
Evolve2 65 güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm'lik hoparlörler içerecek şekilde tasarlanmış olup her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setiyle donatılmıştır. Evolve ile, çalışırken dinleyebileceğiniz harika müzik kalitesi Evolve2 ile ses kalitesini yepyeni bir düzeye taşıyor.

Günlerce dayanan batarya
Kapalı ve açık alanda toplantıda, açık ofis ortamında veya uzaktan çalışıyor olun fark etmez, mikrofonlu kulaklığınızın ritminize ayak uydurabileceğini bilmek güven verir. Gelişmiş batarya verimliliği ile 37 saat kullanılabilen bir performans sunar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Jabra Evolve2 85 USB Kulaklık

Jabra Evolve2 85
StereoJabra Evolve2 USB Kulaklık

Konsantrasyon ve iş birliği için üretilmiş en iyi mikrofonlu kablosuz kulaklık

Gürültü engelleme
Gelişmiş dijital yonga seti ile desteklenen son teknoloji dijital hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip ve olağanüstü bir gürültü izolasyonu için tasarlanan birinci sınıf profesyonel mikrofonlu kulaklık.

Daha büyük hoparlörler. Daha kaliteli ses
Sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm'lik güçlü hoparlörlere sahip bu mikrofonlu kulaklığı ürettik. Gelişmiş dijital yonga setimiz ve en yeni AAC kodeğimizi dikkate alın ve müziğinizi her zamankinden daha iyi kalitede dinleyin.

Daha kaliteli görüşmeler
Tam bir netlikle duyulmanın ve anlaşılmanın aramalarınızı sorunsuz ve profesyonel kıldığını biliyoruz. Bu nedenle, her seferinde olağanüstü arama kalitesi elde etmek için sürekli bahsedip durduğumuz gelişmiş dijital yonga setiyle desteklenen 10 mikrofon ile daha da iyi hale getirilmiştir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Diger USB Kablolu Kulaklık Seçenekleri

Yeni Jabra Evolve 75'i deneyimleyin
UC Onaylı ve %100 kablosuz tasarıma sahip Jabra Evolve 65T uzun kullanım testini gerçeklestirdik.
JABRA Evolve Serisi Kulaklıklar
Jabra Evolve serisi, açık ofis ortamlardan konsantrasyonu ve verimliliği artırmak amacıyla sınıfının en iyi gürültü önleme teknolojisine sahip profesyonel bir kulaklık serisidir. Daha iyi bağlantı, daha fazla verimlilik sağlayan Jabra Evolve serisi kulaklıklar için bizi arayabilirsiniz.
Jabra Evolve Serisi Kulaklıklar
Başlıca Özellikleri
Sektörde lider kablosuz performans. Kablosuz bağlantınız ne sizi de müşterinizi yarı yolda bırakmadan masanızdan uzaklaşın.
Birçok kablosuz cihazın bulunduğu kalabalık ofislerde bile aramalarınızı üstün ses kalitesiyle yapın. Ses kalitesini, kablosuz cihazların yoğun olan yerlerde kullanılan diğer kablosuz kulaklıklar ile karşılaştırın.
Çarpıcı netlikte görüşmeler. Gelişmiş gürültü önleyici mikrofon ve geliştirilmiş hoparlörler, gürültülü ofislerde bile görüşmelerinizi çarpıcı netlikte yapabilmenizi sağlar.
Ses seviyesini gün boyunca rahat ve tutarlı bir seviyede tutun. Kulaklık üzerinden ses seviyesini ayarların ve gün boyunca her aramayı tercih ettiğiniz rahat ses seviyesinde yapın.
Görüşmeleriniz bölünmesin. Meşgul ışığı, çalışma arkadaşlarınıza rahatsız edilmek istemediğinizi gösterir.
Aktif gürültü önleme özelliğinden faydalanarak örn. klima cihazının sesi gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirsiniz. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği, gelişmiş mikrofonlardan faydalanarak ortam gürültüsünü verimli bir şekilde denetleyip engeller
Kolay kullanım ve kaliteli tasarım. Kulaklığın üzerinde bulunan kullanışlı kontroller üzerinden aramaları kolayca cevaplayın, sonlandırın, sessize alın ve ses seviyesini ayarlayın.
İki Bluetooth cihaza aynı anda bağlanabilmesi sayesinde aramalarınız ve müziğiniz bir arada. Bağlı olduğunuz cihazdan 30 metre uzaklaşabilme kolaylığı.
Kullanımı kolay kulaklık, yapay deri kulak yastıkları ve kulak üstü tasarı sayesinde açık ofis ortamlarında gün boyu kullanımda üstün konfor sağlar.
Her çalışma şekline uygun farklı takma şekilleri. Yumuşak kulak yastıkları ve taç bandındaki yumuşak dolgu, gün boyu konforlu ve güvenli kullanım sağlar.
Vodanet’den almış olduğunuz Jabra kulaklık ürünleri 2 yıl garantili olup tüm teknik destek talepleriniz için 0216 340 76 40 arayabilirsiniz.
USB kulaklık ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz.

Firmanızın daha iyi bir iletişim kurması için yardımcı olmaya hazırız.

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.
Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Teşekkür ederiz.
En kısa sürede sizi arayacağız.

Veya bizi her zaman arayabilirsiniz. 0216 340 76 40 veya email gönderebilirsiniz.info@vodanet.com.tr.

Vodanet İletişim Hattı

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTERMİSİNİZ?

0216 340 76 40